صفحه 10 از 262 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای Schengen (شینگن)

اصلا امکانش نیست. من واسه سوئد اقدام کردم بعد که 1 جای دیگه تو اروپام درست شد رفتم دوباره برای همون اقدام کردم. بخاطر همینه که شما می تونید برای ویزای دانشجویی چند کشور اروپایی اقدام کنید بطور همزمان ولی برای ویزای شینگن که نهایتا 3 ماهست اکان درخواست همزمان وجود نداره

Senior Member maryamf آواتار ها

برای من که ویزای دانشجویی دو جا برام همزمان اومده، چه کار باید بکنم. یه کم گیج شدم از طرفی نمی خوام مهر ریجکت تو پاسپورتم باشه و از طرفی نمی دونم آیا وجود دو تا ویزا بطور همزمان تو پاسم اصلا امکان پذیره؟! نمی دونم تو سفارت باید این اطلاعات رو از کی بگیرم که بشه به جوابش اعتماد کرد، چون هر کسی یه نظری میده(البته هنوز سوال نکردم)...

هیچ مشکلی نیست. من تو پاسم الان 1 دانشجویی سوئد هست، 1 دانشجویی نروژ هست 1 شینگن مالتی 2 ماهه هم هست همشونم اعتبار داره. الانم نروژ نشستم دارم جواب شما رو میدم. بنابر این جای نگرانی نیست چون شما با دانشجویی 1 کشور اروپایی نمی تونید تو 1 کشور دیگه درس بخوتید بتابر ایت اشکالی نداره

Senior Member maryamf آواتار ها

ممنون از جوابتون..

امروز من زنگ زدم سفارت هلند بهم گفتن غیر قانونی هست. از طرفی یکی از دوستان گفتند اگه یه دانشجویی دیگه باشه اولی رو باطل می کنند. سفارت با سفارت فرق نمی کنه؟ مسئله اینجاست که هر دو همزمان امدند..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شینگن Multiple یا Single

ویزا شینگن میتونه Single یا Multi باشه. البته ویزای دانشجویی باید Multiple باشه.
    در مورد کار اگه غیر رسمی باشه که مشکلی نیست چون عملا مرزی وجود نداره!!! ولی در مورد کار رسمی باید اجازه کار داشته باشید. تا اونجایی که من میدونم خود اروپایی ها هم اجازه کار در کشورهای دیگر رو ندارند مگر اینکه درخواست کار بدن و با درخواستشون هم موافقت بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکتیهای شینگن.

یکی از دوستان برای دریافت ویزا جهت شرکت در کنفرانس به سفارت ایتالیا مراجعه کرد و با رد درخواست ویزا به دلیل احتمال عدم بازگشت به دلیل مجرد بودن مواجه شد!!!

به من كه موقع تكميل فرم گفتن single علامت بزنم!

Junior Member

ویزای من هم "یک بار ورود" بود و طبعاً بعد از ورود به کشور مقصد باید اقدام کرد برای دریافت کارت اقامت (دانشجویی) که به منزله ی ویزا با دفعات ورود نامحدود به کشورهای عضو شنگن ئه.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Junior Member

منم فکر نکنم مشکلی برای ورود و خروج وجود داشته باشه چون منم مرزی ندیدم و از یه خیابون رفتیم یه خیابون دیگه گفتن از هلند وارد بلژیک شدی! بچه ها هم راحت از هلند میرن بلژیک و آلمان و میان. این قانون کارت اقامت 1 ساله برای همه کشورهای اروپاییه؟

ببینید با ویزای Single شما بینهایت بار می تونید در محدوده شنگن رفت و آمد کنید چون عملا مرزی وجود نداره فقط ممکنه یک کارت شناسایی ( مثل پاسپورت یا هر کارت شناسایی که به زبان انگلیسی باشه البته بیشتر در فرودگاهها که با کارت پرواز مطابقت می دهند ) چک بشه ولی به ویزا کاری ندارن . اما اگر بخواهید از محدوه شنگن خارج بشید و دوباره وارد بشید باید Multiple بگیرید .
    در مورد اینکه باید اول وارد کشوری که ویزا را صادر کرده بشید الزامی وجود نداره مثلا شما از نروژ ویزا می گیری ولی اصلا پرواز مستقیم به نروژ نداریم پس مثلا از آلمان یا سوئد وارد شنگن می شید . ولی در هر صورت بهتره که از اون کشور صادر کننده وارد بشی چون هم سوال میشه ازت هم اینکه دفعه بعد که بخواهی ویزا بگیری ممکنه دردسر بشه ...
    برای دانشجو چون اجازه اقامت موقت برای تحصیل صادر میشه که معمولا دو سال اعتبار داره در واقع این یه ویزای شنگن Multiple هست چون خود ویزای شنگن حداکثر 90 روز اعتبار داره ( فرقی نمی کنه Single یا Multiple )
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)