صفحه 102 از 262 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام دوستان.

آیا امکان دارد یک روز دیرتر از تاریخی که در فرم ویزا به عنوان تاریخ خروج از منظقه ی شنگن درج کردیم از آن کشور خارج شویم (ویزا برای کنفرانس یا توریستی)؟

خیلی ممنون

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alal نمایش پست ها
    سلام دوستان.

آیا امکان دارد یک روز دیرتر از تاریخی که در فرم ویزا به عنوان تاریخ خروج از منظقه ی شنگن درج کردیم از آن کشور خارج شویم (ویزا برای کنفرانس یا توریستی)؟

خیلی ممنون
    معیار تاریخ ویزای شما هستش نه فرم که پر کردین

ممکنه فرم درخواست ویزای 20 روزه بدین به شما 1 ماهه ویزا بدن یا حتی 6 ماهه

تاریخ حداکثر زمان اقامت شما در محدوده شنگن در ویزاتون تایپ میشه
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg visaa.JPG (163.8 کیلوبایت, 44 views)
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

من و پدر و مادرم از آلمان دعوتنامه داریم....پدر و مادرم هردو کارمند هستند و خودم هم دانشجو لیسانس....یک بار هم سال 2005 شنگن از آلمان گرفتیم و هنوز تا پاس هامون هست ویزای سال 2005... الان چون من پاسپورتم جدا شده(قبلا همراه بودم) می گن به من چون تو ایران کار و درآمد ندارم ویزا نمی دن! احتمال ریجکت چقدره به نظرتون!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    من و پدر و مادرم از آلمان دعوتنامه داریم....پدر و مادرم هردو کارمند هستند و خودم هم دانشجو لیسانس....یک بار هم سال 2005 شنگن از آلمان گرفتیم و هنوز تا پاس هامون هست ویزای سال 2005... الان چون من پاسپورتم جدا شده(قبلا همراه بودم) می گن به من چون تو ایران کار و درآمد ندارم ویزا نمی دن! احتمال ریجکت چقدره به نظرتون!؟
    وضعیت شما در کل بد نیست دانشجو بودم امنیاز مثبتی هست چون دارین وسط تحصیلتون میرین

کار و درامد در حالت خاصی مهم هستش

مثلا شغل آزاد زیاد مثبت نیست نسبت به اینکه کارمند باشی یا استاد دانشگاه باشی برای اینکه تعهد داری به عنوان کارمند برگردی

اگر خواهر و برادر دیگری هم دارین که ایران بمونن باز برای شما بهتره

دعوتنامه هم هر چقدر معتبر تر باشه و اون شخص یا موسسه اعتیار بیشتری داشته باشه شانس شما بهتره مثلا وقتی قامیل دعوت نامه میده توانایی مالی و شرایط میزبانی توسط کشور مقصد برسی میشه

در کل المان کشور سختگیری هست تو ویزا دادن ولی خوب ویزاری قبلی شما تاثبر مثبتی خواهد داشت

موفق باشید
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    سلام. با توجه به اینکه دانشجو هستید با گواهی اشتغال به تحصیل (البته باید ترجمه بشه) شما دیگه مشکلی ندارید، چون دانشجو بدون به یک نحوی شغل حساب میشه! دنبال اضافه کردن مدرکی دیگه نباشید چون امکان داره به موضوع شک کنند و توضیحات دیگه ای بخواند. بهتر در تعطیلات تابستوتی اقدام برفتن بکنید. چون اگر زمان مسافرت حین زمان تحصیل باشه امکان داره دوباره مشکوک بشند! در مورد در آمد توضیح خاصی لازم نیست شما بدید چون میدونند که دانشجو هستید و در طول مدت سفر ساپورت مالی شما با پدرتون خواهد بود و ایشون باید کلی درآمد مالی و پشتوانه مالی برای سفر فراهم وبه سفارت ارائه کنند. اصولا در موارد مالی با پدرتون مصاحبه می کنند. اگر مادرتون هم مدارک مالی و کاری ارائه کنند خیلی بهتر است.
    موفق باشید

دوستان من قبلاً رجکت شدم ، کسی اطلاع دقيق داره که تا چند وقت اثر انگشت من تو سيستم های شينگن ميمونه ؟
    Power Start

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوستان من در قالب تور برای ويزا شينگن اقدام کرده بودم و با اينکه مدارک من از همه مسافرها کامل تر بود همه ويزا گرفتن جز من. دليلش هم نوشتن زياد بودن تعداد روز های درخاست ويزا ( 20 روز ) من صبح رفتم سفارت و بهشون گفتم من در قالب تور اقدام کردم و اگر قرار باشه درخواست مدت ويزا زياد باشه و به اين دليل به من ويزا ندادين بايد به بقيه مسافرها هم ويزا نديد چون ما همه از يه اژنس و يه تور درخواست داديم، سفارت به من گفت کتبی بنويس و بيار بده به سفارت. حالا ميخوام بدونم چی بايد تو اون نامه من بنويسم ؟ آيا احتمال داره تجديد نظر کنن ؟ مرسی

دوستان من قبلاً رجکت شدم ، کسی اطلاع دقيق داره که تا چند وقت اثر انگشت من تو سيستم های شينگن ميمونه ؟
    من فکر میکنم تو سیستمشون بمونه و پاک نمیکنن ولی اصولا به این قضیه دلخوش نباشین چون تصمیم اونها بر اساس فاکتورهای مختلفی هستش

مثلا من در حالی از یونان ویزا گرفتم که مهر عدم دریافت ویزا از فرانسه رو پاسم بود اما به من ویزا دادن

مدت تور شما چند روزه بود که شما 20 روز نوشتید ؟
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    من فکر میکنم تو سیستمشون بمونه و پاک نمیکنن ولی اصولا به این قضیه دلخوش نباشین چون تصمیم اونها بر اساس فاکتورهای مختلفی هستش

مثلا من در حالی از یونان ویزا گرفتم که مهر عدم دریافت ویزا از فرانسه رو پاسم بود اما به من ویزا دادن

مدت تور شما چند روزه بود که شما 20 روز نوشتید ؟
    مدت روزها ی تور من و آژانس انتخاب کرده بود 20 روز . ولی خوب خيلی جالبه به بقيه هم سفر هام دادن به من ندادن دليلشون هم زياد بودن مدت درخاست ويزا بود ، خوب اگر برای من زياد بوده برای بقيه همسفر هامم بايد زياد باشه ديگه، پس پاسپورتم رو عوض کنم يا نکنم فرقی نداره ؟
    Power Start

مدت روزها ی تور من و آژانس انتخاب کرده بود 20 روز . ولی خوب خيلی جالبه به بقيه هم سفر هام دادن به من ندادن دليلشون هم زياد بودن مدت درخاست ويزا بود ، خوب اگر برای من زياد بوده برای بقيه همسفر هامم بايد زياد باشه ديگه، پس پاسپورتم رو عوض کنم يا نکنم فرقی نداره ؟
    درسته مورد شما کمی عجیبه ؛ به نظر من بجای عوض کردن پاسپورت از کشوری که سخت گیری کمتری داره اقدام کنید شاید شانستون بهتر بشه ؛ اما حداقل جنبه مثبت مورد شما اینه که میدونین مشکل رد ویزای شما دلیلش چی بوده ؛ نکته اصلی تو ویزا همیشه این بوده که سفارت باید توجیه بشه که شما حتما بر میگردین
    باز هم منتظر نظر بقیه دوستان باشین شاید پیشنهاد متفاوتی برای شما داشته باشن موفق باشین
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    درسته مورد شما کمی عجیبه ؛ به نظر من بجای عوض کردن پاسپورت از کشوری که سخت گیری کمتری داره اقدام کنید شاید شانستون بهتر بشه ؛ اما حداقل جنبه مثبت مورد شما اینه که میدونین مشکل رد ویزای شما دلیلش چی بوده ؛ نکته اصلی تو ویزا همیشه این بوده که سفارت باید توجیه بشه که شما حتما بر میگردین
    باز هم منتظر نظر بقیه دوستان باشین شاید پیشنهاد متفاوتی برای شما داشته باشن موفق باشین
    دوست عزيز من تمام آپشن هايی که بايد داشته باشم برای برگشت رو داشتم ، ولی به نظر خودم سر يه مورد الکی رجکت شدم ، مدير اژانس که با ما آمده بود تو سفارت گفت اگر ازتون پرسيدن پاسپورت قبلی داشتيد بگيد نه ، من بهش گفتم من با پاس قبليم از آلمان بی دليل رجکت شدم سابقه من تو سيستم هاشون هست حالا بگم نداشتم خوب ميزنن تو سيستم ميفهمن ، گفت نه اون موقع اثر انگشت نميگرفتن ولی الان ميگيرن ! حالا نميدونم فکر ميکنم زدن تو سيستم عکس و اسم و فاميليم رو ديدن فهميدن الکی گفتم به اين دليل ندادن ، وگرنه قبل از رفتن تو سفارت افيسر خود سفارت آلمان که يکی از دوستام هست ميگفت به اين مادرک % 101 ويزا ميگيری، حالا باز نظر شما چيه ؟ نظر من اينه که پاسم رو عوض نکنم بزارم مهر توش باشه ، بالاخره به غير از اون مهر چندتا مهر ديگه از کشورای اسيائی توش هست که بهتر از پاس خاليه
    Power Start

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)