صفحه 107 از 262 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Doryan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    کسی میدونه برای گرفتن ویزا برای اعضای یک خانواده از سفارت ایتالیا اگه اعضای خانواده باهم وارد سفارت شن شانس گرفتن ویزا بیشتره یا تک تک برن؟
    واینکه میشه ویزا رو از سفارت ایتالیا گزفت ولی مستقیم واردکشوردیگری مثلا هلند شد؟
    معمولا به این صورت بهتره که خانواده اصلا قصد سفر همه با هم رو نداشته باشند. یعنی پدر و مادر برن و بیان بعد فرزند بره و بیاد. معمولا (اگر سابقه خروج ندارید خیلی زیاد) وقتی اقدام می کنید ریجکت می کنند. شاید پدر و مادر رو ریجکت نکنند اما فرزندان رو چرا.
    شما می تونید با ویزای شینگن وارد هر کشوری در محدوده شینگن بشین اما باید حداکثر ظرف 3 روز خودتون رو به شهرداری اون شهری که در ویزا ذکر شده معرفی کنید (که همان شهری است که دعوت نامه ها از آنجا صادر شده). خروجتون هم اصلا مهم نیست. از هر کجایی که می خواهید (در محدوده) فقط باید اون کارت رو به پلیس بدهید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط rokaal نمایش پست ها
    دوستان این گواهی اشتغال به کار که سفارت آلمان می خواد طبیعتا واسه دانشجوها تبدیل به گواهی اشتغال به تحصیل میشه دیگه؟! من یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه گرفتم ولی هرکاری کردم نتونستم دانشگاه رو راضی کنم که خطاب بزنه به سفارت رو گواهی....بدون خطاب هستش گواهیم...به نظرتون ایراد داره این؟! یا قبول می کنه سفارت...
    منم دقیقا این مشکل رو دارم. گواهی اشتغال به تحصیل خطاب عمومی داره. شما چیکار کردید؟ نتیجه چه شد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    منم دقیقا این مشکل رو دارم. گواهی اشتغال به تحصیل خطاب عمومی داره. شما چیکار کردید؟ نتیجه چه شد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مشکلی نبود و مدارک رو تحویل گرفت! نتیجه 3 هفته ی بعد معلوم میشه!

كسي از دوستان تجربه گرفتن ويزا براي رشته نانو داشته؟
    آيا رشته حساسيت زايه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Linguistics, The netherlands

سلام دوستان. من Nijmegen دانشگاهم هست.نزدیک مرز آلمانه. واسه همین میخوام با یه دوستی توی یه شهری از آلمان که 12 کیلومتر با Nijmegen در هلند فاصله داره خونه بگیرم چون خیلی ارزون تر از هلنده. به نظرتون از نظر ویزا ایرادی نداره؟دانشجو ها میتونن آزاد برن و بیان کشورای هم مرز؟

Junior Member

سلام دوستان خوشحال میشم که نظرتون رو بدونم. من برای شرکت در یه سمینار 14 سپتامبر میخوام برم آلمان دو روز پیش برای مصاحبه ویزای شرکت در کنفرانس رفتم سفارت. برخوردشون خوب نیود ولی اونقدرا هم که اینجا شنیده بودم بد نبودن. سوال زیاد ازم پرسیدن و ازم خواستن که راجع به مقاله ام به انگلیسی صحبت کنم که کردم. تنها موردی که پیش اومد این بود که گفت رزومه ات رو بده که من همرام نبود و افیسر گفت یه ساعت بهت وقت میدم که بری و رزومه بیاری صندوق هم نرو تا اونو نیاوردی. بدبختانه من از شهرستان رفته بودم و هیچ فایلی از رزومه ام همرام نبود ولی برادرم تونست یکسری از اطلاعات رو برام ایمیل کنه و من با هر بدبختی که بود از تو یه کافی نت تونستم رزومه ام رو درست کنم و ساعت یک براش ببرم. رزومه رو که گرفت یه فرم داد که اونم پر کردم ولی درباره اون فرمه یه سوال داشتم که جواب نداد و گفت به هیچ سوالی جواب نمیده. یه جای فرم رو هم جا انداخته بودم که با دلخوری گفت اینجا رو هم پر کن. بعدش که فرم رو بهش دادم گفت کارت تموم شده برو صندوق وقتی بهش گفتم چند درصد میتونم رو گرفتن ویزا حساب کنم چون میخوام بلیط بخرم؟ گفت تا جواب ویزات نیاد که نمی تونی بلیط بخری! معلوم نیست که ویزا بگیری یا نه! منم دیگه گیر ندادم و اومدم بیرون. جواب ویزا هم 3 هفته دیگه میاد. راستی رزرو هتل من برای 5 روز بود ولی من درخواست 8 روزه دادم و ورودم رو 3 روز زودتر از تاریخ رزرو هتلم زدم البته در این مورد اصلا چیزی نگفت و منم چیزی نگفتم چون بهم گفته بودن فقط به سوالها جواب بده و چیز اضافه ای نگو.الان واقعا نمیدونم باید امیدوار باشم یا نا امید؟ نمیدونم بلیط بخرم یا نه؟ سر همون تاریخ درخواستم وبزا میدن؟ با توجه به هتلم ویزا میدن؟ یا اینکه اصلا نمیدن؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maria80 نمایش پست ها
    سلام دوستان خوشحال میشم که نظرتون رو بدونم. من برای شرکت در یه سمینار 14 سپتامبر میخوام برم آلمان دو روز پیش برای مصاحبه ویزای شرکت در کنفرانس رفتم سفارت. برخوردشون خوب نیود ولی اونقدرا هم که اینجا شنیده بودم بد نبودن. سوال زیاد ازم پرسیدن و ازم خواستن که راجع به مقاله ام به انگلیسی صحبت کنم که کردم. تنها موردی که پیش اومد این بود که گفت رزومه ات رو بده که من همرام نبود و افیسر گفت یه ساعت بهت وقت میدم که بری و رزومه بیاری صندوق هم نرو تا اونو نیاوردی. بدبختانه من از شهرستان رفته بودم و هیچ فایلی از رزومه ام همرام نبود ولی برادرم تونست یکسری از اطلاعات رو برام ایمیل کنه و من با هر بدبختی که بود از تو یه کافی نت تونستم رزومه ام رو درست کنم و ساعت یک براش ببرم. رزومه رو که گرفت یه فرم داد که اونم پر کردم ولی درباره اون فرمه یه سوال داشتم که جواب نداد و گفت به هیچ سوالی جواب نمیده. یه جای فرم رو هم جا انداخته بودم که با دلخوری گفت اینجا رو هم پر کن. بعدش که فرم رو بهش دادم گفت کارت تموم شده برو صندوق وقتی بهش گفتم چند درصد میتونم رو گرفتن ویزا حساب کنم چون میخوام بلیط بخرم؟ گفت تا جواب ویزات نیاد که نمی تونی بلیط بخری! معلوم نیست که ویزا بگیری یا نه! منم دیگه گیر ندادم و اومدم بیرون. جواب ویزا هم 3 هفته دیگه میاد. الان واقعا نمیدونم باید امیدوار باشم یا نا امید؟ نمیدونم بلیط بخرم یا نه؟
    در مورد بلیط تا نتیجه صبر کنید وگرنه ممکنه برای تغییر روز یا کنسل کردن بلیط جریمه بدید بهترین کار این هستش 1 هفته قبل از نتیجه مثلا بلیط رزرو کنید که اگر هم نتیجه منفی بود هزینه ای متوجه شما نباشد

سوالهایی که پرسیده برای این بوده که مطمئن بشه قضیه کنفرانس بهانه نبوده و شما واقعا از نظر فنی برای این کنفرانس اماده هستید و شرایط لازم رو دارید

به نظر من بهتره تو این شرایط همچین سوالی پرسیده نشه که مثلا من چقدر شانس دارم چون ممکنه عدم اطمینان شما از نتیجه ویزا و ترس شما رو برای طرف تداعی کنه اما به هر حال اگر مدارک شما کامل باشه دعوت کننده کنفرانس معتبر باشه و برای اونها شفاف سازی بشه که هدف شما واقعا کنفرانس هستش و این مسئله بهانه سفر شما نیست مشکلی نخواهید داشت و ویزا دریافت میکنید ولی به هر حال متاسفانه هیچوقت داستان ویزا قابل پیش بینی نبوده به خصوص برای سفارت های سختگیری مثل المان و فرانسه

اگر قبلا ویزای شنگن داشته باشید و یا شغل شما دولتی یا غیر آزاد باشد و یا تنها بدون اعضای خانواده بروید آلمان باز شانس شما بهتر خواهد شد

امیدوارم نتیجه مثبت بگیرید...موفق باشید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahanesh62 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من Nijmegen دانشگاهم هست.نزدیک مرز آلمانه. واسه همین میخوام با یه دوستی توی یه شهری از آلمان که 12 کیلومتر با Nijmegen در هلند فاصله داره خونه بگیرم چون خیلی ارزون تر از هلنده. به نظرتون از نظر ویزا ایرادی نداره؟دانشجو ها میتونن آزاد برن و بیان کشورای هم مرز؟
    شما مشکلی برای تردد در کشورهای عضو شنگن ندارید و مرز خاصی وجود نداره من خودم از هلند به المان که وارد شدم ( مرز آخن ) با ماشین , تا وقتی دوستم اشاره نکرده بود که وارد المان شدیم من متوجه وارد شدن به آخن نشده بودم
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

مرسی از جوابتون. خیلی ناراحت کننده هست که ذهنیت اینها نسبت به ما ایرانیها اینقدر منفی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط maria80 نمایش پست ها
    راستی رزرو هتل من برای 5 روز بود ولی من درخواست 8 روزه دادم و ورودم رو 3 روز زودتر از تاریخ رزرو هتلم زدم البته در این مورد اصلا چیزی نگفت و منم چیزی نگفتم چون بهم گفته بودن فقط به سوالها جواب بده و چیز اضافه ای نگو.الان واقعا نمیدونم باید امیدوار باشم یا نا امید؟ نمیدونم بلیط بخرم یا نه؟ سر همون تاریخ درخواستم وبزا میدن؟ با توجه به هتلم ویزا میدن؟ یا اینکه اصلا نمیدن؟
    قاعده بر اینه که به تعداد روزهایی که شما رزرو هتل دارید ویزا میدن
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)