صفحه 126 از 262 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

دوستا من ويزاي شنگن داشتم و به دلايلي در بازه اعتبارش ورود نكردم
    براي درخواست مجدد ويزاي شنگن اين موضوع ايا ممكنه براي من مشكلي بوجود بياره ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    دوستا من ويزاي شنگن داشتم و به دلايلي در بازه اعتبارش ورود نكردم
    براي درخواست مجدد ويزاي شنگن اين موضوع ايا ممكنه براي من مشكلي بوجود بياره ؟!
    باید دلیل قانع کننده ای برای سفارت و افسر ویزا بیاری که تو اون تاریخی که ویزا داشتی نرفتی. مثلا گواهی پزشکی که تو اون تاریخ مریض بودی و دلایلی از این قبیل.ممکنه برات دردسر بشه.

سلام یک سوال داشتم از دوستان محترم
    فرق اقدام شخصی با اقدام از طریق یک آژانس چیه؟ این ضمانت معمولا ۵۰ میلیونی که آژانش میخواد برای چیه؟ اینطوریه که آژانس های معتبر می تونند ضامن ما بشند در سفارت؟ یعنی سبقه آژانش برای سفارت مهمه؟

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط GDeterminism نمایش پست ها
    فرق اقدام شخصی با اقدام از طریق یک آژانس چیه؟ این ضمانت معمولا ۵۰ میلیونی که آژانش میخواد برای چیه؟ اینطوریه که آژانس های معتبر می تونند ضامن ما بشند در سفارت؟ یعنی سبقه آژانش برای سفارت مهمه؟

با سپاس
    تقریبا هیچ فرقی نداره . اگه مدارکت کامل باشه و ثابت کنی که نمیخای پناهنده بشی گرفتن ویزا راحت هست.این ضمانت برا اینه که اگه برنگردی چک را اجرا بزارن.شاید سابقه سفارت یک امتیاز باشه ولی خیلی کم.اگه مدارکت کامله خودت اقدام کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط GDeterminism نمایش پست ها
    اگر بار اول هست که میخواید اقدام کنید و توریستی میرید ، دعوتنامه کنفرانسی یا از طرف فامیل نزدیک ندارید، بهتره با آژانس مسافرتی برید چون احتمال ویزا گزفتن اونجوری بیشتر میشه.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    اگر بار اول هست که میخواید اقدام کنید و توریستی میرید ، دعوتنامه کنفرانسی یا از طرف فامیل نزدیک ندارید، بهتره با آژانس مسافرتی برید چون احتمال ویزا گزفتن اونجوری بیشتر میشه.
    اقای MASROUR منظورتون اینه که اگر کسی دعوتنامه کنفرانسی داشته باشه چند درصد احتمال داره ویزا ایتالیا بگیره؟موردی دیدی؟

Junior Member

لطفا راهنماییم کنید
    میخوام درخواست ویزای دیدار بدم به سفارت سوئد و شرایطم اینه :

30 ساله ( متاهل ) قرار هست تنها برم - درخواست برای 11 روز - حساب بانکی بین 50 تا 60 - سند ملکی - جواز کسب - مدارک ثبتی شرکت - شخص دعوت کننده درجه یک نیست ( 2 سال پیش از همین سفارت سوئد اقدام کردم ولی بهم ندادن البته اون موقع سند خونه و حساب بانکی خوب و جواز کسب ارائه نکردم ) حالا با این شرایط و مدارکی که دارم ، شانسم تو گرفتن ویزای دیدار چقدر هست ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nimasani نمایش پست ها
    لطفا راهنماییم کنید
    میخوام درخواست ویزای دیدار بدم به سفارت سوئد و شرایطم اینه :

30 ساله ( متاهل ) قرار هست تنها برم - درخواست برای 11 روز - حساب بانکی بین 50 تا 60 - سند ملکی - جواز کسب - مدارک ثبتی شرکت - شخص دعوت کننده درجه یک نیست ( 2 سال پیش از همین سفارت سوئد اقدام کردم ولی بهم ندادن البته اون موقع سند خونه و حساب بانکی خوب و جواز کسب ارائه نکردم ) حالا با این شرایط و مدارکی که دارم ، شانسم تو گرفتن ویزای دیدار چقدر هست ؟ ممنون
    شانس خوبی داری.مدارکت که تقریبا کامله. ولی اگه از سفارت ایتالیا اقدام کنی بهتره.(توریستی)

Junior Member

سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    میخواستم بدونم برای امتحان GMAT میتونم درخواست ویزا کنم (مثلا از اتریش ) ؟
    حساب بانکی دارم ...سند میتونم جور کنم ولی شاغل نیستم

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    شانس خوبی داری.مدارکت که تقریبا کامله. ولی اگه از سفارت ایتالیا اقدام کنی بهتره.(توریستی)

aliedmund عزیز ممنون از پاسخ شما

اگه از سفارت ایتالیا اقدام کنم حتما باید از ایتالیا وارد حوزه شنگن بشم دیگه ؟ آره ؟ ( آخه من هیچی نمیدونم از قوانین )
    وقتم برای مسافرت اینقدر کمه که نمیخوام 1 روز هم هدر بدم ( فقط 11 روز میتونم مرخصی بگیرم )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)