صفحه 13 از 262 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای Schengen (شینگن)

اگر کسی ویزای شینگن داشته بگیره و نره، دفعه بعد برای گرفتن ویزا مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

کسی به تازگی ویزای شنگن برای summer school گرفته؟ امروز ردم کردن، از سفارت فنلاند. میخوام ببینم میتونم اعتراض کنم یا نه؟ یا اصلا این روزا کسی تونسته ویزا بگیره؟ کلا این روزا ویزای شنگن، اونم به دانشجوها چطور میدن؟ کسی چیزی میدونه؟

آیا تا حالا کسی تجربه ای داشته که سفارت بگه ویزا شینگن صادر شده و بعد بره سفارت برای گرفتنش و بگن که اشتباه شده هنوز جواب نیومده و بعد بگن که برید بلیط رو کنسل کنین معلوم نیست که کی نتیجه درخواستتون میاد؟
    اصلا منتقی نیست که سفارت بگه ویزاتون اومده و بعدش برید همه کاراتونو بکنید، بگن نه اشتباه شده. کسی اطلاعی در این زمینه دارد یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_pro
    آیا تا حالا کسی تجربه ای داشته که سفارت بگه ویزا شینگن صادر شده و بعد بره سفارت برای گرفتنش و بگن که اشتباه شده هنوز جواب نیومده و بعد بگن که برید بلیط رو کنسل کنین معلوم نیست که کی نتیجه درخواستتون میاد؟
    اصلا منتقی نیست که سفارت بگه ویزاتون اومده و بعدش برید همه کاراتونو بکنید، بگن نه اشتباه شده. کسی اطلاعی در این زمینه دارد یا خیر.
    بله این اتفاق دقیقاً یک سال و نیم پیش برای من افتاد. از سفارت فرانسه اقدام کرده بودم. اپلیکیشن نامبرم اومد رو سایت, اما وقتی برای پیک آپ رفتم گفتن اشتباه شده و فرداش برش ذاشتن. چند بار هم ایمیل زدم و یکی دو ماه منتظر موندم. اما دیگه به برنامه هام نمی خورد و اون سفر رو از دست دادم. چند ماه بعدش از آلمان اقدام کردم و ویزا گرفتم
    من اون موقع حدسم این بود که از نظر چک های شینگن اوکی بودم. اما سفارت فرانسه دلش خواسته که اون موقع ویزا نده (جواب رد هم هیچوقت ندادن در عین حال)

نقل قول نوشته اصلی توسط marssolar2
    اگر کسی ویزای شینگن داشته بگیره و نره، دفعه بعد برای گرفتن ویزا مشکلی پیش نمیاد؟
    دوست عزیز مشکلی پیش نمی آید

نقل قول نوشته اصلی توسط myaghmazadeh
    بله این اتفاق دقیقاً یک سال و نیم پیش برای من افتاد. از سفارت فرانسه اقدام کرده بودم. اپلیکیشن نامبرم اومد رو سایت, اما وقتی برای پیک آپ رفتم گفتن اشتباه شده و فرداش برش ذاشتن. چند بار هم ایمیل زدم و یکی دو ماه منتظر موندم. اما دیگه به برنامه هام نمی خورد و اون سفر رو از دست دادم. چند ماه بعدش از آلمان اقدام کردم و ویزا گرفتم
    من اون موقع حدسم این بود که از نظر چک های شینگن اوکی بودم. اما سفارت فرانسه دلش خواسته که اون موقع ویزا نده (جواب رد هم هیچوقت ندادن در عین حال)
    دوست عزیز
    اونها هم همه کارمند های ایرانی هستند و اشتباه هم زیاد می کنند. نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان
    دوست عزیز
    اونها هم همه کارمند های ایرانی هستند و اشتباه هم زیاد می کنند. نگران نباشید.
    بله کارمندای ایرانی بودن. من رو خیلی خیلی خیلی اذیت کردن و آخر سر اینقدر طولش دادن که من دیگه از خیرش گذشتم و یکی دو ماه بعد از آلمان اقدام کردم که خیلی سریع و بی دردسر ویزا دادن انصافاً. یعنی دقیقاً دو هفته ای

نقل قول نوشته اصلی توسط myaghmazadeh
    بله کارمندای ایرانی بودن. من رو خیلی خیلی خیلی اذیت کردن و آخر سر اینقدر طولش دادن که من دیگه از خیرش گذشتم و یکی دو ماه بعد از آلمان اقدام کردم که خیلی سریع و بی دردسر ویزا دادن انصافاً. یعنی دقیقاً دو هفته ای
    سفارت آلمان همیشه بعد از دو هفته جواب نهایی را می دهد یا آره یه نه!

Junior Member

سلام
    خواهش میکنم مسخره ام نکنید....یه سوال دارم
    من ویزای شنگن گرفتم از آلمان که اعتبارش از امروزه تا 3 ماه دیگه.(خوب معلومه!!)
    منتها روزهای اقامتم را نوشته 30 روز.
    یعنی اگه بیشتر بمونم چی میشه؟
    راهی هست که بشه تمدیدش کرد؟
    خواهش می کنم جوابمو بدین
    ممنونم دوستان

Exclamation پاسخ : سوال در مورد ویزای Schengen (شینگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط e_soltani نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم مسخره ام نکنید....یه سوال دارم
    من ویزای شنگن گرفتم از آلمان که اعتبارش از امروزه تا 3 ماه دیگه.(خوب معلومه!!)
    منتها روزهای اقامتم را نوشته 30 روز.
    یعنی اگه بیشتر بمونم چی میشه؟
    راهی هست که بشه تمدیدش کرد؟
    خواهش می کنم جوابمو بدین
    ممنونم دوستان
    شما بعد از ورودتان به آلمان می توانید به اداره ی خارجی ها Ausländerbehörde مراجعه کنید و پس از ارائه دلایلی در خواست تمدید ویزاتون را کنید ولی این تمدید ویزا فقط یکبار و حداکثر به مدت همان تعداد روزهای اقامتتان خواهد بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)