صفحه 159 از 262 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169209259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ietopnews نمایش پست ها
    مرسي كه جواب دادين يه سوال ديگه دارم
    من پرينت ٣ ماه رو دارم ولي از يه ماه قبل شروع مردم به گردش دادن حسابم روزي ٣ ٤ ميليون
    مرجوديه اخرم ٣٣ ميليون بود به نظرتون برا اونا موجودي اخر مهمه يا گردش؟
    کلا گردش براشون بیشتر مورد بحث هست ولی موجودی هم باید با کاری یا شغلی که دارید باید جور باشه.

سلام دوستان يه سوال داشتم
    نظر افيسر چقدر تو دادن يا ندادن ويزا تاثير داره؟ چند درصد؟
    نظر افیسر ویزا 99 درصد تاثیر داره.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamm6d نمایش پست ها
    سلام
    خاهر و داماد ما میخان برن اروپا یونان یا ایتالیا بهتره برای اقدام کردن ویزا ؟
    شرایط :
    تمکن مالی و حساب گردش خوب برای داماد و البته بیمه تامین احتماعی ، قولنامه رهن ملک و صاحب یک کارگاه و شرکت ثبت شده
    خاهرم اما دانشجوی ارشد
    هدف : توریستی
    دوست عزیز،
    با توجه به تجربه اندک اطرافیان بنده! سفارت ایتالیا یه ذره سخت گیره. اون خانم آفیسر مسن هم (اگه باشن هنوز) یه ذره بد اخلاقن. و به مدارک شما نگاه میکنن، بدون اینکه حتی یه ایراد کوچیک بگیرن، بعد شما ریجکت میشید! و علتشو میزنن دلیل سفر معلوم نیست!
    به نظرم بهتره از طریق یونان اقدام کنید.
    امیدوارم کامنت بنده کمک کنه در تصمیم گیری بهتر و ایشالا دوستان واردتر تشریف بیارن و پاسخ شما رو بدن.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    با توجه به تجربه اندک اطرافیان بنده! سفارت ایتالیا یه ذره سخت گیره. اون خانم آفیسر مسن هم (اگه باشن هنوز) یه ذره بد اخلاقن. و به مدارک شما نگاه میکنن، بدون اینکه حتی یه ایراد کوچیک بگیرن، بعد شما ریجکت میشید! و علتشو میزنن دلیل سفر معلوم نیست!
    به نظرم بهتره از طریق یونان اقدام کنید.
    امیدوارم کامنت بنده کمک کنه در تصمیم گیری بهتر و ایشالا دوستان واردتر تشریف بیارن و پاسخ شما رو بدن.
    موفق باشید.
    ممنونم از شما
    یعنی یونان درکل راحت تر ویزا میده ؟؟

ApplyAbroad Guru

ممنونم از شما
    همانطور که دوستمان گفتند در مورد ایتالیا برخی سخت گیریها و بعضا بی نظمیهایی وجود دارد. گم شدن برخی مدارک از جمله دعوتنامه های مربوط به ویزاهای تجاری و برخوردهای خاص هم در یکی دو مورد تجربه شخصی دوستان را در سال گذشته می توانم اضافه کنم.
    البته اینکه از کجا بتوانید راحتتر ویزا بگیرید بستگی به شرایط کلی و برنامه سفر شما هم تا حدود زیادی دارد ولی اگر صرفا توریستی تشریف میبرید با یک آژانس مسافرتی معتبر در این خصوص می توانید مشورت کنید. برخی از آنها با سفارتهای خاص کار میکنند که فارغ از شانس اقدامات فردی به شدت شانس دریافت ویزا را از آن سفارت خاص بالا می برند. اگر تصمیم به اقدام شخصی هم داشتید ارائه یک برنامه کامل سفر می تواند به افزایش شانس کمک کند. با این حال یونان برای ویزای توریستی نسبت به ایتالیا به نظر گزینه مناسب تری است اگر مدارک ملکی و شغلی، برنامه کامل سفر و بازگشت و ساپورت مالی مناسبی داشته باشید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Local Moderator

سلام دوست عزیز

پاسخ مربوط به پست کاربری بود که در خصوص سفارت آلمان پرسیده بود.

ولی در خصوص هر مدرکی ممکنه پیش بیاد که یک سفارتی به هر دلیل نخواهد. به طور مثال، بعضی جاها در دریافت گواهی کار، بیمه نمی خوان، بعضی جاها هم می خواهند.

روی هم رفته، 100% بهتره که پرینت حساب همراه باشه تا مشکب نقص مدرک پیش نیاد.

ممنون از شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    البته اینطور نیست که حتما پرینت حساب باشه. مورد بود سفارت ایتالیا فقط با تمکن مالی 25 میلیون ویزا گرفت. پرینت مالی نداشت. ولی باشه بهتر هست.

Local Moderator

سلام دوست عزیز

بله، معمولاً یونان در این زمینه بهترین کشور است که کمتر گیر می دهد.

شاد باشید.

ممنونم از شما

Local Moderator

سلام
    پرینت حساب ببرید که بهتره.
    یونان و ایتالیا کلاً خوبن، ولی یونان معمولاً بهتره.
    راجع به مهرها هم خیلی از کشورها می گن لازم نیست، ولی نمی شه با قاطعیت نظر داد. به نظرم بهتره حضوری یا تلفنی از سفارت بپرسید تا مطمئن بشید.
    شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام
    3بار کشورای آسیایی رو سفر کردم جاهایی که ویزا نمیخوان یعنی هرسال یه جا.پارسال از ایتالیا به دلیلی در مورد رزرو هتل ریجکت شدم که البته بم گفتن دفه ی بعد با رزرو بیا.ایندفه مدارکم کامله.فقط ریز پرینت حساب نگرفتم اونم بگیرم؟حتی بلیط اکسپو رو هم قطعی گرفتم و رزرو رسمی هتل.یه هفته بیشتر نمیخوام بمونم.به نظرتون از ایتالیا اقدام کنم یا ایندفه از یونان؟مدارکمم فقط مهر مترجم داره.مهر داگستریو خارجه بدم بزنن یا نمیخواد؟( البته دفه ی پیش همه ی مهرارو داشت ولی آفیسر گفت ما نمیگیم که حتما باید داشته باشه) دقیقا همین جمله رو گفت.حالا نظر اساتید محترم و دوستانی که تجربه دارن برام ارزشمنده.33 ساله.متاهل.پروانه کسب.سند خونه.رزرو قطعی هتل.بلیط قطعی اکسپو.بیمه(بیمه ای که تا سقف 30 هزرا یورو میگیرن).تمکن مالی با ذگر گردش حساب کلی.رزرو بلیط سفر.برنامه سفر و مدارک جانبی دیگه.

Local Moderator

سلام دوست عزیز

هم موجودی مهمه و هم گردش حساب. البته رو هیچ کدوم سخت گیری خاصی ندارند. چک می کنن که موجودی کم نباشه و هم این که حسابتون گردش قابل قبلولی داشته باشه.

شاد باشید.

مرسي كه جواب دادين يه سوال ديگه دارم
    من پرينت ٣ ماه رو دارم ولي از يه ماه قبل شروع مردم به گردش دادن حسابم روزي ٣ ٤ ميليون
    مرجوديه اخرم ٣٣ ميليون بود به نظرتون برا اونا موجودي اخر مهمه يا گردش؟

Local Moderator

سلام

نظر آفیسر خیلی مهمه و اون چیزی که گزارش می کنه، می تونه خیلی تأثیرگذار باشه. هم تو ویزا دادن و ندادن و هم در مدت ویزایی که سفارت می ده.

شاد باشید.

سلام دوستان يه سوال داشتم
    نظر افيسر چقدر تو دادن يا ندادن ويزا تاثير داره؟ چند درصد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)