صفحه 176 از 262 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام

باید بگردید سفارت هایی رو پیدا کنید که دعوت نامه نمی خواهند یا آژانس های معتبر راحت باهاشون کار می کنن.

سفارت ایتالیا یکی از سفارت هایی هست که چون دعوت نامه اجباری نیست، آژانس ها می تونن ازش ویزا بگیرند. البته در این بین هزینه ای بابت این خدمات باید به آژانس ها پرداخت کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Haddi87 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

مدرس آموزشگاه خصوصی هستم و سند ملکی ندارم از طرف پدرم بیمه شدم و همسرم نیز بواسطه من بیمه شده گواهی اشتغال به کار از موسسه میتونم بگیرم اما بیمه نه چون موسسه کسی رو بیمه نکرده ،حساب 45میلیونی با گردش بالا دارم،میخواستم بدونم با این شرایط میتونم ویزای شینگن بگیرم در ضمن اجاره نامه فقط دارم و اینکه سفارت کدوم کشور شرایط خوبی داره؟

Local Moderator

سلام

اولی رو دقیق نمی دونم، به همین خاطر پیشنهاد می کنم که حتماً از خود سفارت بپرسی.

در مورد دوم هم معمولاً تاریخ ویزا رو براساس تاریخ بلیط به شما می دهند و از این بابت مشکلی نیست.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhangfar نمایش پست ها
    سلام
    برای ویزای شنگن از سفارت ایتالیا چند سوال داشتم:

1- من سابقه بیمه مهر شده رو بردم دارالترجمه گفتن اینو ترجمه نمیکنیم باید بری نامه خلاصه سوابق از بیمه بگیری، رفتم بیمه گفتن همچین نامه ای نمیدیم. سوالم اینه که ترجمه سابقه بیمه حتماً لازمه یا خودش کفایت میکنه؟
    2- من تاریخ دعوتنامه و چیزی که تو فرم نوشتم 1 جولای تا 30 جولای هست، درخواستمم 1 ماهه سینگل اینتری زدم. اگه ویزای 1 ماهه بهم بدن برای همین تاریخها میدن یا یه بازه زمانی تعیین میکنن که میتونی توش 1 ماه بری؟
    ممنون

Local Moderator

سلام

مشکلی برای اقدام دوباره از سفارت فرانسه ندارید و اصولاً چون یک بار از اون جا اقدام کرده اید، بهتره باز از فرانسه اقدام کنید.

ماکزیموم زمان که 3 ماهه هست، بهتره بیشتر نزنید، چون هم در هر ورود و خروج بیشتر از 3 ماه نمی تونید بمونید و هم این که معمولاً بیشتر نمی دهند.

خودتون اقدام کنید و بی خود گرفتار آژانس مسافرتی نشید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من کمی به راهنمایی احتیاج دارم
    من ویزای شنگن اولم رو از فرانسه با دعوتنامه از یه فرانسوی گرفتم که 40 روزه بود و dec 2015 تا اواسط jan 2016 اروپا بودم و خروجم هم از ایتالیا بود.الان دوباره میخوام درخواست ویزا بدهم
    به نظر شما
    آیا بازم از فرانسه اقدام کنم با توجه به اینکه روجم هم از ایتالیا بوده؟
    حداکثر چند وقته میتونم درخواست بدم؟
    آیا خودم اقدام کنک بهتره یا از طریق آژانس؟با توجه به اینکه دفعه قبل خودم اقدام کردم
    آیا آژانس معتبری در اصفهان میشناسید؟

Local Moderator

سلام

برای این که برنگردید ایران، اصولاً باید درخواست ویزا برای 18 جون تا 28 جولای بدهید.

مشکلی برای درخواست 45 روزه ندارید. اگر دعوات نامه از این ها دارید، مدرک خیلی خوبیه که به سفارت می تونید ارائه بدهید و اگر مشکلی در مدارک نداشته باشید و سفارت بخواهد ویزا بدهد، 45 روزه صادر خواهد کرد.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak25 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای شرکت در یک فستیوال هنری 19 جون باید ایتالیا باشم و بعدش پشت سرهم فستیوالهایی در اسپانیا و بلغارستان هستن که نهایتا همشون در 9 جولای تموم میشن. از طرفی یک فستیوال دیگه هم در فرانسه هست که 21 جولای شروع میشه و یک هفته طول میکشه. میخواستم ببینم که چطور میتونم اقدام کنم تا بتونم فاصله بین 9 تا 21 جولای رو دوباره برنگردم ایران؟ مثلا امکانش هست بتونم ویزای 45 روزه بگیرم؟
    برای همه این فستیوالها دعوتنامه دارم و بار اولم هست برای ویزای شنگن اقدام میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

تا چند ماه پیش که می دونم سفارت آلمان دعوت نامه می خواست و اصولاً بدون داشتن دعوت نامه، پرونده ای برای ویزا تشکیل نمی داد.
    چرا اصرار به آلمان دارید؟ می تونید از سفارت ایتالیا یا یونان اقدام کنید. سفارت ایتالیا تا جایی که می دونم دعوت نامه نمی خواهد. کار راحت تری برای گرفتن ویزا در سفارت ایتالیا دارید تا سفارت آلمان.

اگر هم می خواهید که احتمال گرفتن ویزا رو بالاتر ببرید، بهتره به قول دوستمون، با یک آزانس معتیر در این زمینه صحبت کنید تا اون ها به جای شما، هم وقت سفارت بگیرند و هم دعوت نامه را جور کنند. البته در این حالت هم باز سفارتی به جز سفارت آلمان رو پیشنهاد می کنم.

موفق باشید.

مرسی دوست عزیز از پاسخت
    سوالی که دارم میتونم من ویزا شیمگن ایتالیا را بگیرم ولی اونجا نرم برم المان خونه دوستم
    وبعد اینکه من از ظریق ایمیل باید اقدام کنم باید این مدارک را براشون ایمیل کنم میشه یه لینک معرفی کنید که من چه جوری وقت بگیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

توضیحاتی که دادید درسته و پدرتون می تونن هزینه های شما را تقبل کنند، البته باید گواهی رو امضا و محضری کنند.

شانس رو که هیچ وقت نمی شه پیش بینی کرد، ولی چون بچه های دیگه تو ایران می مونن و به شرط ارائه مدارک مالی قوی و گواهی دانشگاه، به نظر من با این اطلاعاتی که دادید، شانس خوبی برای گرفتن ویزا دارید.

البته باید مدارک دایی تون رو هم بگیرید و ازش هم بخواهید که تو فرم دعوت نامه، قسمت تأمین مالی رو تیک بزنه تا سفارت از این بابت گیر بهتون نده.

نتیجه ویزا رو بعداً این جا بگید.

موفق باشید.
    سلام
    از پاسختون ممنونم.
    ببخشید اگر سوالاتم مقداری ابتدایی هست چون زیاد اطلاعاتی در این مورد ندارم. میخواستم بدونم دقیقا چه مدارکی رو باید از داییم بگیرم؟ ( به جز دعوتنامه که برامون میفرستن)
    و اینکه مانده حساب و گردش حساب تقریبا از چه حدی به بالا باشه خوبه؟

Local Moderator

سلام

اگرچه که بهتره مقصد اولتون جایی باشه که دارید از سفارستش ویزا می گیرید، ولی با این وجود، می تونید مستقیم هم برید آلمان.

برای پیدا کردن ایمیل سفارت، لطفاً به سایت سفارت سری بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از پاسخت
    سوالی که دارم میتونم من ویزا شیمگن ایتالیا را بگیرم ولی اونجا نرم برم المان خونه دوستم
    وبعد اینکه من از ظریق ایمیل باید اقدام کنم باید این مدارک را براشون ایمیل کنم میشه یه لینک معرفی کنید که من چه جوری وقت بگیرم

Local Moderator

سلام

لیست مدارکی که دعوت کننده باید ارائه بده، در سایت سفارت ذکر شده، ولی معمولاً کپی کارت اقامت، کپی پاسپورت، پرینت 3 ماهه و فیش حقوقی ایشون رو باید ارائه بدهید.
    عدد خاصی که نداره، هر چی بیشتر، بهتر. ولی مانده کمتر از 15-20 میلیون نباشه بهتره و دقت کنید که روز آخر یا چند روز مونده به گرفتن پرینت حساب، مبلغ رو به حساب انتقال نداده باشید و حداقل یک هفته ای پول تو حساب باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط gh9696 نمایش پست ها
    سلام
    از پاسختون ممنونم.
    ببخشید اگر سوالاتم مقداری ابتدایی هست چون زیاد اطلاعاتی در این مورد ندارم. میخواستم بدونم دقیقا چه مدارکی رو باید از داییم بگیرم؟ ( به جز دعوتنامه که برامون میفرستن)
    و اینکه مانده حساب و گردش حساب تقریبا از چه حدی به بالا باشه خوبه؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام

در مورد مانده حساب و گردش مالی

اگر ممکنه برای بنده توضیح بدید این اطلاعات دقیقاً چی می گن، و آیا مشکلی دارند؟ چون خودم احساس می کنم یه جای کار می لنگه چون پول رو با زمان کمی به حساب ریختم

credit turnover: 3 milun
    debt turnover: 700 hezar tmn
    Balance: 2 milun o 600 hezar tmn
    mande: 60 melun

سلام
    کسی‌ میدونه وقت‌های سفارت آلمان تا چه روزی باز شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)