صفحه 179 از 262 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام دوستان
    من میخوام ویزا شینگن بگیرم البته از سفارت فرانسه وقت دارم برای اگوست ولی زودتر میخوام اقدام کنم شنیدم از مجارستان هم جزو شینگن هست
    حالا سوالات من از اساتید محترم
    ایا مجارستان راحت وبزا شنگن میده
    من مدارکم اینه
    سند مالکیت شش دانگ مغازه پروانه کسب به نام خودم حساب جاری با کار کرد خوب سن 33 متاهل ولی خودم تنها میخوام اقدام به سفر کنم سابقه بیمه 10 سال مانده حساب دارکم سی میلیون حالا مجارستان با مدارک من شنگن میده و اینکه شانسم چقدر هست و اینکه اگه ویزا بده اول باید برم مجار بعد برم فرانسه درسته
    بعد یه سوال دیگه مجارستان زودتر وقت میده الان من فرانسه برای 15 مرداد وقت داده
    و اینکه چگونه میتونم خودم از سفارت مجارستان وقت بگیرم لینکی دارید ازش ممنون میشم
    منو راهنمایی کنید
    ویرایش توسط alivosogh : May 26th, 2016 در ساعت 09:32 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamburg نمایش پست ها
    من پارسال با وی ای شینگن به اروپا سفر کردم همین یه شینگن و داشتم. حالا می خوام امسال وی ای مولتی بگیرم چون نی خوام حداقال سالی دو بار بتونم برم بیام. ولی نمی دونم تو سفارت چه دلیلی بیارم که قبول کنند. اصلا امکانش هست. چون هر بار شینگن گرفتن چند ناه باید وقت بزاری
    کارتون یکم سخته. مهمترین دلیلش هم اینه که برای شروع میبایستی حداقل یک دلیل موجه برای گرفتن چنین ویزایی پیدا کنید (مثلا تجارت، مشکلات پزشکی، داشتن اقوام درجه یک در کشور مقصد و ...). من چیزی به ذهنم نمیرسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من دعوت نامه‌ای برای مصاحبه دکترا از هلند دارم که هزینه‌های سفر رو دانشگاه پوشش میده و
    1-مجردم
    2-گردش حساب پایین و موجودی حدود 1000 یورو
    3-بیکار
    4-دانشجو نیستم
    حالا شرایطم چجویه؟ ویزا میدن نمیدن؟
    اگه بگم مثلا من مهندسم و کار هم برام تو کشور خودم فراوونه و در ضمن خیلی راحت میتونم تو بهترین کشورهای دنیا مثل امریکا و کانادا پذیرش دکتر بگیرم(در نتیجه نیازی به موندن تو هلند بصورت غیر قانونی ندارم) توجیه میشن که بر میگردم؟
    در جواب خودم باید بگم، بله میدن به خودم دادن خوشبختانه، البته موجودی رو به 2000 تا افزایش دادم

سلام
    من در یکی از کشورهای حوزه شینگن (یونان) مشغول به تحصیل هستم و اقامت موقت در ان کشور را دارم (ویزایه من ویزایه تحصیلی یونان هست) و الان بخوام در حوزه شینگن تردد کنم باید دنبال ویزایه کشور مقصد باشم یا با همین اقامت موقت میتونم مسافرت کنم؟
    اون اداره مربوطه بهم گفت با این گواهی اقامت موقت تمامی حقوق اهالی این کشور را داری و...
    من یک سال از تحصیلمو یونانم الباقیشو فرانسه و نمیدونم ایا برای فرانسه باید ویزا بگیرم یا نه؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام، ببخشید من یک سوال داشتم، من و همسرم از طرف سه تا از برادرای همسرم با سه دعوت نامه جداگانه از هرکدوم به سوئد دعوت شدیم، ساپورت مالی ما رو هم به عهده گرفتن، همسرم قبل ازدواج دو بار سوئد رفته بود، ایشون کارمند شرکت خصوصی هستن، منم مدرس حق التدریس دانشگاه، یعنی فیش حقوقی نداشتیم، سند خونه و حساب مالی 7 میلیون واسه هرکدوم داشتیم، دوهفته پیش رفته مصاحبه، به همسرم ویزا دادن اما به من ندادن، آیا اعتراض فایده ای داره? خیلی طول میکشه تا جواب بدن ?

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaparakk نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من یک سوال داشتم، من و همسرم از طرف سه تا از برادرای همسرم با سه دعوت نامه جداگانه از هرکدوم به سوئد دعوت شدیم، ساپورت مالی ما رو هم به عهده گرفتن، همسرم قبل ازدواج دو بار سوئد رفته بود، ایشون کارمند شرکت خصوصی هستن، منم مدرس حق التدریس دانشگاه، یعنی فیش حقوقی نداشتیم، سند خونه و حساب مالی 7 میلیون واسه هرکدوم داشتیم، دوهفته پیش رفته مصاحبه، به همسرم ویزا دادن اما به من ندادن، آیا اعتراض فایده ای داره? خیلی طول میکشه تا جواب بدن ?
    مگه غیر از اعتراض راه دیگه ای هم داری شما...
    متاسفانه یه سری از هموطنان فکرمیکنن خارج خبریه و حلوا خیر میکنن، به قصد توریستی میان، بعد موندگار میشن !
    همین میشه که آمارمون بد در رفته و ویزا نمیدن به این راحتی. حقم دارن البته...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    مگه غیر از اعتراض راه دیگه ای هم داری شما...
    متاسفانه یه سری از هموطنان فکرمیکنن خارج خبریه و حلوا خیر میکنن، به قصد توریستی میان، بعد موندگار میشن !
    همین میشه که آمارمون بد در رفته و ویزا نمیدن به این راحتی. حقم دارن البته...
    میخواستم بدونم کسی سابقه اعتراض داره و جواب مثبت گرفته یا اصلا چقدرطول میکشه تا جواب بدن?

Junior Member

سلام یک سوال داشتم
    من اواسط ۲۰۱۰ برای مدت ۱ ماه ویزای توریستی آلمان گرفتم و حدود ۲۵ روز در حوزه شینگن بودم و ب موقع برگشتم.الان دوباره هوس اروپا کردم، میخواستم بدونم آیا داشتن شینگن قبلی بنده اصلا تاثیری داره در گرفتن مجدد ویزا یا خیر ؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید. من برای ویزای شینگن از طریق سوئیس میخوام اقدام کنم. یکی از اقوام دعوتنامه فرستاده. اولین سفر خارج هم هست و هیچ اطلاعاتی ندارم. ممنون میشم سوالاتم رو جواب بدین.
    طبق فرم سفارت این مدارکی که زیر گفته شده مورد نیاز هست
    1. One application form “C” duly filled in and signed by the applicant (see points 17)
    2. Two recent passport-sized not older than 6 months and colour photographs (size 35-40 mm in
    width), with light background
    3. Original passport or official travel document valid for more than 3 months beyond the validity of
    the requested visa, with minimum two blank visa pages to affix the visa sticker
    4. One A4 copy of pages 2 & 3 of passport (copies of previous Swiss / Schengen / UK / US /
    Canada visas from 2000 onwards (no photocopies of empty pages
    5. The original family book (Shenasnameh) and one A4 photocopy of all pages
    6. Original bank statement in English confirming the current balance on your account(s)
    7. Original translation of a property deed, if available – ONLY one property
    8. Letter of Invitation from the host in Switzerland (in English, German, French or Italian) mentioning
    the followings:
    full name, full address, telephone Number, Email of host
    applicant’s name, relation host-applicant, duration and dates of the visit
    guarantee for whole costs during the stay
    guarantee for punctual leave from the Schengen area and return to home country
    one A4 copy of the Swiss passport or living permit of the host if foreign national
    The Invitation letter and the photocopies of the documents must be sent directly to the
    applicant and have to be submitted together with the application
    9. Detailed itinerary of the whole trip (Switzerland & Schengen area)
    10. Original Job certification: stating the position, duration of employment, purpose of the trip, signed
    by the competent and authorized person, whose name has been mentioned in the commercial
    register (translated if written in Persian
    11. Extract of the commercial register and original translation
    12. Social security payment list and original translation
    13. Business license and original translation
    14. One A4 photocopy of the reservation of return flight ticket incl. intra Schengen countries
    15. One A4 photocopy of travel medical insurance for the entire period of stay, valid for all Schengen
    States, minimum coverage must be EUR 30.000.-)

A : شماره 6 حساب بانکی حداقلش چقد باشه بهتره؟ تو حساب جاری پس انداز دارم اما چون شاغل دولتی هستم گردش مالی چندانی ندارم.و در مورد شماره 7 من ملکی به نامم ندارم که سندشو بخوام ارائه بدم خیلی به ضررمه؟
    B : شماره 9 یعنی Detailed itinerary of the whole trip (Switzerland & Schengen area) چجوری و در چه فرمتی باید نوشته بشه؟ خب من خیلی جزئیات برنامه سفر رو نمیدونم از الان!
    C : شماره 10 یعنی job certification چه فرمتی داره که باید از محل کارم بگیرم؟ محل کارم هیچ آگاهی نداشت که چطوری باید یه گواهی کار ظوری که مناسب سفارت باشه بنویسه. یه فرم استانداردی نداره نشونشون بدم؟ آیا فیش حقوقیم کافیه؟ باید ترجمه بشه؟ و شنیدم ترجمه مدارک باید مهر وزارت خارجه داشته باشه. چظوری؟

D: شماره های 11. Extract of the commercial register and original translation
    12. Social security payment list and original translation چی میخواد؟

E: شماره 13 Business license and original translation برای شاغلین بازار آزاد هست درسته؟ پس شامل من نمیشه دیگه؟

F: شماره 15 بیمه سفر رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

و در آخر برای من مجرد 26 ساله شاغل دولتی بدون سند مالکیت ولی با حساب بانکی 40 تا 50 میلیون. شانسی وجود داره که ویزا بدن؟

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط smart_lucky_man نمایش پست ها
    سفارت پرتغال که به من گفت مدرک registration رو هم بیارم. در ضمن به من فرم ویزای شنگن داد پر کنم، در نتیجه شتگن می دن. من حدود 1 ماه و دو روز بعد مصاحبه ای که 19 فروردین خواهم داشت وقت دارم که ویزا بگیریم. به نظتون شانس نیومدن چقدره؟ اگه نیاد حدود 500 هزار تومان ضرر می کنم
    سلام من یه سوال مهم الان برام پیش اومده اینکه آیا میشه وقت ویزا رو که میدی تغییر بدی من از سفارت پرتغال وقت ویزا گرفتم ولی هنوز چیزی از دانشگاه برام نیومده. و اینکه اگه مدارکم تا اون روز آماده نباشه باید چه کنم؟ من تهران نیستم و هیچ شماره ای هم از سفارت تو سایتشون نبود که زنگ بزنم. به نظرتون راهی دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)