صفحه 181 از 262 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasandra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال برای ویزای شینگن از سفارت المان اقدام کردم و ریجکت شدم. علت ریجکتم عدم دلیل کافی برای بازگشت. حالا امسال میخوام مجدد اقدام کنم. به چند تا تور زنگ زدم اکثرا گفتند چون ریجکت شدی ما برات اقدام نمیکنیم. یه اژانسی گفت ۸ ملیون میگیرم تضمینی ولی چک ضمانت باید بذاری. به نظرتون این اژانسا مطمینن؟ چه طور میشه یه اژانس مطمین پیدا کرد و اینکه از طریق اژانس اقدام کنم چقدر شانس دریافت ویزا بالا میره؟ من میتونم از طریق کارم هم یه دعوتنامه تجاری از یک شرکت فرانسوی بگیرم و از اون طریق خودم شخصا اقدام کنم. به نظرتون این روش بهتره یا از طریق اژانس؟ یه سوال دیگه هم داشتم. همسرم ۵ تا ویزای شینگن در دو سال اخیر گرفته و اخریش مالتی ۶ ماهه س. اژانس گفت بهتره با همسرت اقدام کنی. با توجه به اینکه پارسال من رو به دلیل عدم دلایل کافی برای بازگشت رد کردند به نظرتون الان که همسر ویزای مالتی داره منم اقدام کنم ریسکش بالاس؟ یا صبر کنم ویزای همسرم که تموم شد تنها اقدام کنم؟ یا ویزاش که تموم شد باهم درخواست بدیم؟
    سلام

با اجازه مدیران گرامی

چون شما به هرحال یک ریجکتی در پاسپورت دارید یکم اقدام مجدد مخصوصا بصورت فردی برای شما ریسکی هست .

اولین پیشنهاد اقدام از طرف یک آزانس خوب و بثول معروف اروپا کار هست که چند تایی در تهران هستن. افرادی هم هستند که به واسطه آشناییت با عواملی در سفارت و با گرفتن هزینه حدود 5 6 میلیون فقط ویزا رو براتون میگیرن .

به نظر من دعوت نامه برای شما فایده نداره فقط مدارک بسیار محکم جور کنید / مثلا دو حساب بصورت یکی بلند مده و یکی کوتاه مدت حداقل 6 ماه با گردش خوب .

کلا به 2 نفر زوج اون هم بصورتی که خودتون اقدام کنید ویزا نمیدن مخصوصا که همسر شما شرایط خوب و شما شرایط بدی دارید / به ایشون میدن شما نه /

کلا اقدام از طریق یک آژانس خوب هست که اون هم هزینه داره و اینکه طبق تور برنامه زیری شده باید برید و بیاید یا اینکه کسی رو پیدا کنید براتون ویزا تک بگیره که اون هم هزینه داره تقریبا برای هر نفر عادی 4 میلیون و برای شما احتمالا تا 6 7 تومن .

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

من 6-7 سال پیش از سفارت سوئد ریجکت شدم، بعد از اون تا الان دوبار پاسپورتم رو عوض کردم، الان به همراه پدر و مادرم از طریق آژانس برای تور ایتالیا اقدام کردیم، اگر من در روز مصاحبه حرفی از ریجکتی و پاسپورت اولم نزنم اونا میتونن بفهمن؟ یعنی سابقه ی ریجکتی چند سال قبل من جایی ثبت شده؟ اون موقع انگشت نگاری نمیکردن.
    خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید، یه عده میگن اگه پاسپورت عوض بشه سابقه ای نمیمونه، یه عده میگن تمام سوابق تو سیستم همه ی کشورها هست، من گیج شدم نمیدونم به سفارت ریجکتیم رو بگم یا نه، به آژانس هم هنوز چیزی نگفتم، من وقت زیادی ندارم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط khanoomee نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

من 6-7 سال پیش از سفارت سوئد ریجکت شدم، بعد از اون تا الان دوبار پاسپورتم رو عوض کردم، الان به همراه پدر و مادرم از طریق آژانس برای تور ایتالیا اقدام کردیم، اگر من در روز مصاحبه حرفی از ریجکتی و پاسپورت اولم نزنم اونا میتونن بفهمن؟ یعنی سابقه ی ریجکتی چند سال قبل من جایی ثبت شده؟ اون موقع انگشت نگاری نمیکردن.
    خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید، یه عده میگن اگه پاسپورت عوض بشه سابقه ای نمیمونه، یه عده میگن تمام سوابق تو سیستم همه ی کشورها هست، من گیج شدم نمیدونم به سفارت ریجکتیم رو بگم یا نه، به آژانس هم هنوز چیزی نگفتم، من وقت زیادی ندارم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.
    سلام

سابقه شینگن شما در سیستم یکپارچه شینگن برای تمامی کشورهای عضو قابل مشاهده هست .

با عوض کردن پاسپورت هم چیزی تغییر نمیکنه چون سابقه شما رو از روی پاسپورت چک نمیکنن از سیستم خودشون هست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

سابقه شینگن شما در سیستم یکپارچه شینگن برای تمامی کشورهای عضو قابل مشاهده هست .

با عوض کردن پاسپورت هم چیزی تغییر نمیکنه چون سابقه شما رو از روی پاسپورت چک نمیکنن از سیستم خودشون هست .

ممنون از راهنماییتون، من تازه فرم سفارت رو خوندم و متوجه شدم که سیستم یکپارچه ی شینگن واقعا وجود داره و سوابق تو اون ذخیره میشه و همه ی کشورهای شینگن بهش دسترسی دارن، فقط اینکه توی فرم نوشته حداکثر به مدت 5 سال سوابق شما توی سیستم باقی میمونه، ریجکتی من مال 6 سال پیشه پس یعنی دیگه تو سیستم اونا نیست؟ پس من لازم نیست چیزی بگم اگه ازم بپرسن؟

و یه سوال دیگه که خیلی مهمه و لطفا راهنماییم کنید؛
    برای گواهی اشتغال به کار من از یه شرکت یه نامه که توش نوشته من اونجا کار میکنم ، سمت شغلی و حقوقم رو نوشته و تاریخ مرخصیم رو نوشته گرفتم کافیه؟
    یا روزنامه ی ثبت شرکت رو هم میخوان؟ آخه شرکت به خاطر مالیات ندادن ثبت نشده!!
    و آیا سفارت اینکه شرکت ثبت شده یا نه، و اینکه من اونجا کار میکنم رو چک میکنن؟

ممنون میشم از راهنماییتون
    ویرایش توسط khanoomee : July 5th, 2016 در ساعت 07:45 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط khanoomee نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، من تازه فرم سفارت رو خوندم و متوجه شدم که سیستم یکپارچه ی شینگن واقعا وجود داره و سوابق تو اون ذخیره میشه و همه ی کشورهای شینگن بهش دسترسی دارن، فقط اینکه توی فرم نوشته حداکثر به مدت 5 سال سوابق شما توی سیستم باقی میمونه، ریجکتی من مال 6 سال پیشه پس یعنی دیگه تو سیستم اونا نیست؟ پس من لازم نیست چیزی بگم اگه ازم بپرسن؟

و یه سوال دیگه که خیلی مهمه و لطفا راهنماییم کنید؛
    برای گواهی اشتغال به کار من از یه شرکت یه نامه که توش نوشته من اونجا کار میکنم ، سمت شغلی و حقوقم رو نوشته و تاریخ مرخصیم رو نوشته گرفتم کافیه؟
    یا روزنامه ی ثبت شرکت رو هم میخوان؟ آخه شرکت به خاطر مالیات ندادن ثبت نشده!!
    و آیا سفارت اینکه شرکت ثبت شده یا نه، و اینکه من اونجا کار میکنم رو چک میکنن؟

ممنون میشم از راهنماییتون
    سلام

اصل بر صداقت هست / اگر پرسیدن بگید برای 6 سال قبل هست .

برای اشتغال به کار بله کافی هست البته اگر شماره پاسپورت و کد ملی و مشخصات دیگر هم بزنن کامل بهتر هست .

احتمال چک کردن پایین هست شما سابقه بیمه کامل رو هم رسمی از اداره بیمه که شرکت به شما میگه کجا هست شخصا برید همون شعبه بیمه و بگیرید .

دوستان بنده کارمند اداره برق و دانشجوی دکترای برق دانشگاه دولتی و مجرد هستم. تمام مدارکم کامل هست فقط مشکل گردش مالی 40 میلیو سه ماهرو دارم چون حقوقمون اونقدی نیس ک نشون بده الان نمیشه یه مبلغ کمتری مثلا 20 تومن در زمان کمتر مثلا 1 ماه بتونم شنگن بگیرم؟ جون عجله دارم نمیتونم پول بیشتر جور کنم. از طرف دوستم دعوتنامه از کشور سوید هم دارم و در واقع می خام 2 هفته برم پیشش موندم خودم اقدام کنم یا از طریق تور.
    ایا اگه از طریف شرکت در یک کنفرانس اقدام کنم این نیاز 3 ماه گردش مالی بازم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jhn_ptrucci نمایش پست ها
    دوستان بنده کارمند اداره برق و دانشجوی دکترای برق دانشگاه دولتی و مجرد هستم. تمام مدارکم کامل هست فقط مشکل گردش مالی 40 میلیو سه ماهرو دارم چون حقوقمون اونقدی نیس ک نشون بده الان نمیشه یه مبلغ کمتری مثلا 20 تومن در زمان کمتر مثلا 1 ماه بتونم شنگن بگیرم؟ جون عجله دارم نمیتونم پول بیشتر جور کنم. از طرف دوستم دعوتنامه از کشور سوید هم دارم و در واقع می خام 2 هفته برم پیشش موندم خودم اقدام کنم یا از طریق تور.
    ایا اگه از طریف شرکت در یک کنفرانس اقدام کنم این نیاز 3 ماه گردش مالی بازم هست؟
    سلام

در مورد گردش مالی باید خدمت شما بگم که اون 40 میلیون تومن گردش به هیچ عنوان عددی نیست که سفارت رسما اعلام کرده باشه . چیزی هست که ایده آل برای مثلا 3 ماه و مبلغ کلی 90 میلیون هست .

هرچی این گردش مالی بر اساس مانده حساب بالاتر باشه بهتر هست . میتونه مثلا 10 میلیون هم باشه اما ایده آل نیست . پس اون عدد رسمی نیست و هرچی بالاتر باشه بر اساس مانده حساب بهتر هست .

برای کنفرانس هم بله هست و فرقی نداره و جزو یکی از مدارک اصلی ویزا شینگن .

یه سوال دیگه این که حساب پس انداز بانک مهر اقتصادم که ازش سود میگیرم به عنوان حساب برای گردش و پرینت سه ماهه قابل قبول هست ایا؟
    و اینکه اگه من پرینت گردش حساب ندم فقط یه پول 40 میلیونی بزارم و موجودیو نشون بدم و بعد پولو بردارم مورد قبول نیست و رد میشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jhn_ptrucci نمایش پست ها
    یه سوال دیگه این که حساب پس انداز بانک مهر اقتصادم که ازش سود میگیرم به عنوان حساب برای گردش و پرینت سه ماهه قابل قبول هست ایا؟
    و اینکه اگه من پرینت گردش حساب ندم فقط یه پول 40 میلیونی بزارم و موجودیو نشون بدم و بعد پولو بردارم مورد قبول نیست و رد میشم؟
    مشکلی برای بانک مهر اقتصاد نیست و میتونید ارائه کنید

به هیچ عنوان امکان پذیر نیست و بادی گردش حساب 3 ماه داشته باشید و ارائه بدید جزو مدارک اصلی هست .

40 میلوین هم ایده آل این هست که حداقل 2 ماه قبل از صادر شدن نمکن مالی توی حساب باشه و گردش مالی هم داشته باشه و تا زمانی که ویزا صادر نشده دست بهش نزنید .

Junior Member

دوستان یه سوال. دوست ایتالیای من می خواد برای من دعوت نامه بفرسته توریستی برم ایتالیا. فرم دعوتنامه همینی هست که تو سایت سفارت ایتالیا هست ؟همون و فقط پر کنه برای مم ایمیل کنه یا ائنجا باید بره اداره ای جایی دعوتنامه بفرساتد مثلا مثل آلمان که خود اداره دعوتنامه می فرسته ؟ لطفا راهنمایی کنید . تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)