صفحه 183 از 262 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام و درود فراوان،

من یه اشتباه کردم و از سفارت اسپانیا اولین ویزای شنگنم (دانشجویی) رو درخواست کردم و ریجکت شد. البته یک درصد هم احتمال نمیدادم... حالا بگذریم. الان میخوام بدونم که اصول کار چجوریه؟ باید از همونجا دوباره درخواست بدم یا از یه کشور دیگه؟ بعد اینکه باید چقدر منتظر بمونم؟

چون چندتا روایت متناقض شنیدم. یه سریا میگن که دیگه به هیچ وجه از اسپانیا اقدام نکن! یه سریا میگن که چون اونجا ریجکت شدی، انقد همونجا درخواست بده که بگیری. اینم تا یادم هست بگم که مثلا یکی از دوستانم که دانشجوی اسپانیاست میگه تعداد زیادی از دانشجوهای ایرانی اونجا یکی دوبار ریجکت شدن و دفعه بعد در ماه‌های خلوت سال (مثلا پاییز) ویزا گرفتن.

حالا میخوام بدونم الان واقعا چیکار کنم؟
    راستی اگه دوستی هست که داره واسه ویزای اسپانیا اقدام میکنه، به نظرم اشتباه منو تکرار نکنه. چون خیلیییییی‌ها رو دیدم که ریجکت شدن...
    موفق باشین.

Junior Member

سلام.یه سوالی داشتم.من میخواستم ویزای شینگن بگیرم.آژانسی که قرار بود برام این کار رو انجام بده گفت بهتره با تور اقدام کنی و بعدش تا به کشور مقصد رسیدی از تور جدا بشی و بری اونطور که میخوای سفر کنی.من هم مدارکی که به سفارت ارایه دادم دقیقا مدارکی بود که اون آژانس برای تور خودش بسته بود.الان من نگران این هستم که پلیس مرزی در فرودگاه آیا میدونه من چه مدارکی برای هتل یا سفرها ارایه دادم؟ مدارکی که به سفارت ارائه دادم اقامت ۵شبه من رو تایید میکرد در حالی که من ترجیح میدم توی اون کشور یک شب هم نمونم.در کل میخوام بدونم پلیس مرزی به چه اطلاعاتی از من دسترسی داره؟

سلام
    ببخشید از دوستان کسی هست که با کارت pr کانادا برای ویزای شینگن اقدام کرده باشه ؟
    مولتی بهش میدن ؟
    ویزای چند وقته بهش میدن ؟

ممنونم
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

دوستان یه سوال
    من دارای دو ویزای شنگن مربوط به قبل از 2010 هستم امشال برای یونان اقدام کردم که علیرغم وعده وعید آژآنس (آفتاب کلوت) بر اخذ ویزای شنگن و گرفتن مبلغ بالا در نهایت ویزای داخلی یونان نصیبم شد!!! حالا سوال من اینه اصلا دیگه با این خراب کاری در پاس من شانسی برای گرفتن شنگن دارم؟ چون سوابق من مال خیلی قبله و اینبار هم که یه ویزای بدرد نخور گرفتم
    ممنون

سلام
    دوستان ویزای دانشجوی که ایتالیا بهم بده برای ترم اول از یک برنامه دو ساله اراسموس، آیا شینگن حساب میشه؟ یعنی من به محض ورود به ایتالیا میتونم برم سوئد؟ یا باید صبر کنم کارت اقامت و اینا بیاد بعد؟

Junior Member

با سلام
    من 1 ماه پیش ویزای دو هفته ای توریستی از ایتالیا گرفتم، حالا میخوام تا یکی دو ماه دیگه برای یه ویزای شینگن دیگه اقدام کنم، میخوام بدونم مشکلی نداره به این زودی دوباره درخواست بدم؟ منظورم اینکه آیا لازمه مدت زمان معینی بگذره از یک ویزا یا بلافاصله میشه دوباره درخواست ویزای توریستی جدید داد؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

سلام دوستان. یه سوالی در مورد میزای شنگن داشتم.
    من تا چند مدت دیگه به همراه خانواده قصد گرفتن ویزای شنگن رو داریم.
    اما یه مشکلی هست :
    من 18 سالمه و سرباز هستم و ممنوع الخروج. به هر آژانسی که ویزای شنگن میگیرن زنگ زدیم و گفتن که چون من 18 سالمه و مشمول سربازی هستم احتمال این که ویزای شنگن بگیرم کمتر از 5 درصد هست.
    حالا به نظرتون راهی هست که من بتونم شنگن بگیرم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Soil Fertility & Chemistry , PhD

سلام دوستان
    ما ۱ سپتامبر تو سفارت ایتالیا مصاحبه شدیم.
    درخواستمون ویزای ۲ هفته ای بود.
    هر ۲ مون بیمه تامین اجتماعی هستیم و مجموعا بالای ۲۰۰ میلیون موجودی حسابمونه.
    تنها نگرانیم پسرمه که محصله. فکر میکنید تا چه حد سخت گیری میکنند؟
    ممکنه به ما ویزا بدن به اون ندن؟

Junior Member

پیش فرض مراحل درخواست شنگن از سفارت مالتا در تركيه

سلام دوستان و مديران گرامي يه راهنمايي ميخواستم
    من چند وقته دنبال پذيرش دوره زبان در كشورهاي انگليسي زبان بودم كه بعد از تحقيقاتي كه كردم متوجه شدم به غير از مالتا و سوئد كشورهاي ديگه واسه دوره زبان ويزا نميدن البته به غير از كشورهايي مثل مالزي و ... كه ارزش رفتن هم ندارن ، خلاصه به دليل شرايط آب و هوايي و هزينه و ... مالتا رو ترجيح دادم
    با چندتا موسسه اعزام دانشجو صحبت كردم يه كالج به اسم london school commerce رو معرفي كردن كه يكي ار شعبه هاي دانشگاه آنگليا راسكين انگلستان هست كه با مبلغ ٣٩٥٠ يورو واست پذيرش يكساله ميگيريم از اونجايي كه من نميخواستم يك سال وقت بذارم واسه زبان و اين كالج اجبارا ميگفت بايد يكساله ثبت نام كني و به چند دليل ديگه شروع كردم به تحقيق كردن در مورد كالج هاي زبان مالتا در نهايت با يه كالج به اسم Ec آشنا شدم كه ميشد از ٢ هفته تا بيش از يكسال دوره زبان شركت كرد و كيفيتش هم ظاهرا خوبه اما يه مشكل هست
    كالج اوليه وقتي ايميل دادم يه خانم ايراني با من تماس گرفتن و شرايط و توضيح داد و گفت تا حالا به حدود ٥٠ تا ايراني واسه گرفتن ويزا كمك كرده و ظاهرا اطلاعات خوبي واسه گرفتن ويزا داشتن ولي از اونجايي كه ايشون كارمند آنگليا راسكين بود فقط واسه اون دانشگاه با من همكاري ميكردن
    متاسفانه مالتا در ايران سفارت نداره و فقط ويزاي توريستي اونم توسط سفارت اتريش در ايران صادر ميشه واز اونجايي كه من بيش از ٣ ماه ميخوام اونجا باشم بايد از سفارت مالتا تو تركيه اقدام كنم

حالا ميخوام بدونم چطور ميشه اين كار رو انجام داد و من دقيقا بايد چيكار كنم ؟
    اگه موسسه خاصي رو سراغ دارين كه واقعا اطلاعاتش در اين مورد خوبه لطفا تو پيام خصوصي به من معرفي كنيد( اكثر موسسات اطلاعات غلط ميدن و ادعاهاي تو خالي دارند حتي اونايي كه ميگن ما تضميني انجام ميديم و ....)

سلام

طى ٦ ماه گذشته دو تا ويزا شنگن از آلمان و ايتاليا گرفتم. مى خواستم براى ويزا مولتى شنگن اقدام كنم. لطفا اگر اطلاعات
    يا تجربه اين موضوع رو دارين لطفا راهنمايى بفرماييد.

با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)