صفحه 186 از 262 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط tgamirsepehr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای بازدید اقدام کردم و ۲۲ سالمه اولین باره از کشور خارج میشم.
    مدارکی که تحویل دادم
    دعوتنامه از داییم که ۳۰ ساله آلمانه
    سابقه کار دو سالم
    گواهی اشتغال به کار به زبان انگیلیسی
    معافیت دانشجویی دارم
    گواهی اشتغال به تحصیل با کارت دانشجویی
    مبلغ ۱۰ میلیون + گردش مالی ۱۰۰ میلیونی ۳ ماه گذشته
    بیمه مسافرتی
    بلیط ۲۰ روزه هواپیما
    با کپی صفحه اول شناسنامه مادرم
    تو سفارت هم طرف خوش اخلاق بود
    تمامی چک لیست رو دادم حتی بیشتر فقط سند ملکی نداشتم.
    و تنها چیزی که پرسید این بود که دانشجویی و براچی میری گفتم برای دیدن داییم.بعد کلی باهام خوش و بش کرد.
    بعد تمامی مدارکمو گرفت گذاشت لای گذرنامه یه رسید داد.گفت مدارک کامله
    میخواستم چند درصد احتمال داره ویزا بگیرم.
    میشه از طریق این بارکد ویزا رو پیگیری کرد با شماره تلفن سفارت ؟ مشکلی به وجود نمیاد.
    سلام

از کدام سفارت اقدام کردید ؟

خودشون با شما تماس میگیرن / در سایت که قابیلت پیگیری نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

از کدام سفارت اقدام کردید ؟

خودشون با شما تماس میگیرن / در سایت که قابیلت پیگیری نداره
    سفارت آلمان

Junior Member

سلام دوستان
    من و نامزدم که کارمند بانک هست قصد داریم برای عید نوروز درخواست ویزا اسپانیا یا هلند بکنیم
    با توجه به اینکه ما دو ویزای ایتالیا و فرانسه داریم و به این کشورها سفر کردیم
    سند ملکی و موجودی بانک و گردش 200 میلیونی داریم و من خودم شاغل هستم و گواهی اشتغال به کار دارم و بیمه
    به نظرتون از کدم سفارت میتونم راحتتر ویزا بگیرم و چقدر شانس داریم ؟

Junior Member

سلام خسته نباشید من برای پرتغال ویزای تحصیلی دارم میگیرم و حدودا سه ماه دیگه باید برم سوالم اینه که همزمان برای پدرم هم میتونم ویزای پرتغال بگیرم یا نه ؟

اگر نمیشه اینکارو کرد خواهرم چون هلند زندگی میکنه میتونه دعوت نامه بفرسته برای پدر که ویزای هلند که شینگن هم هست بگیره حالا سوالم اینه که آیا با اون ویزای هلند پدرم میتونه همراه با من یک راست بیاد پرتغال؟ بعد از چند وقت هم برگرده

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fannaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و نامزدم که کارمند بانک هست قصد داریم برای عید نوروز درخواست ویزا اسپانیا یا هلند بکنیم
    با توجه به اینکه ما دو ویزای ایتالیا و فرانسه داریم و به این کشورها سفر کردیم
    سند ملکی و موجودی بانک و گردش 200 میلیونی داریم و من خودم شاغل هستم و گواهی اشتغال به کار دارم و بیمه
    به نظرتون از کدم سفارت میتونم راحتتر ویزا بگیرم و چقدر شانس داریم ؟
    سلام

سفارت ایتالیا و فرانسه ویزا توریستی راحت تر میدن.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadfum نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من برای پرتغال ویزای تحصیلی دارم میگیرم و حدودا سه ماه دیگه باید برم سوالم اینه که همزمان برای پدرم هم میتونم ویزای پرتغال بگیرم یا نه ؟

اگر نمیشه اینکارو کرد خواهرم چون هلند زندگی میکنه میتونه دعوت نامه بفرسته برای پدر که ویزای هلند که شینگن هم هست بگیره حالا سوالم اینه که آیا با اون ویزای هلند پدرم میتونه همراه با من یک راست بیاد پرتغال؟ بعد از چند وقت هم برگرده

ممنون
    باید خودشون درخواست ویزا بدن از سفارت پرتغال شما نمیتونید براشون بگیرید .

خیر / ورود باید از هلند باشه بعد پرواز داخلی به پرتغال . از هر سفارتی شینگن میگیرید ورود ابتدا باید به همون کشور باشه . مثلا پرواز KLM بگیرید به پرتغال یک کانکشن تو آمستردام داشته باشه که مهر ورود بخوره تو آمستردام بعد بره پرتغال .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    باید خودشون درخواست ویزا بدن از سفارت پرتغال شما نمیتونید براشون بگیرید .

خیر / ورود باید از هلند باشه بعد پرواز داخلی به پرتغال . از هر سفارتی شینگن میگیرید ورود ابتدا باید به همون کشور باشه . مثلا پرواز KLM بگیرید به پرتغال یک کانکشن تو آمستردام داشته باشه که مهر ورود بخوره تو آمستردام بعد بره پرتغال .
    ممنون از پاسختون سوال دیگه ای که دارم اینه اگر پدر برای ویزای پرتغال اقدام کنن چون من اونجا دانشجو هستم میتونن برای سه ماه ویزا بگیرن؟ یعنی منظورم اینه که اگر من دانشجو باشم اونجا حداکثر چقدر میتونم برای پدر ویزا بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadfum نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون سوال دیگه ای که دارم اینه اگر پدر برای ویزای پرتغال اقدام کنن چون من اونجا دانشجو هستم میتونن برای سه ماه ویزا بگیرن؟ یعنی منظورم اینه که اگر من دانشجو باشم اونجا حداکثر چقدر میتونم برای پدر ویزا بگیرم ؟
    سلام
    خواهش میکنم

ببینید هر شخض بصورت انفرادی ارزیابی میشه برای گرفتن ویزا / حالا شما اونجا دانشجو باشید مهم نیست ایشون باید شرایط داشته باشند / برای اولین باز خیلی احتمال ضعیف داره 3 ماه بدن به ایشون نهایت 15 روزس برای بار اول 95% .
    اگر امریکا بود کلا چون ویزا امریکا 3 یا 6 ماه هست میتونستن اما شینگن اینطور نیست برای بار اول شاید 2 یا 3 ومین بار بتون مولتی 6 ماه بگیرن

Junior Member

سلام دوستان واقعا ممنون میشم‌اگر راهنماییم کنیدما یک خانواده ۵نفره هستیم پدر بازنشسته تامین اجتماعی مادر خانه دار
    و بقیه دانشجوییم قبلا هم فقط ترکیه و مالزی رفتیم.اسفند ۹۴ شخصا اقدام کردیم از سفارت یونان و ریجکت شدیم سند حساب بانکیه خوب اشتغال به تحصیل موجود
    هست.اول اینکه بنظر شما چقدر احتمال داره شینگن بدن.دوم اینکه میخوام اینسری کارو به یک کارگزار یا اژانس معتبر بدم
    ولی جای مورد اعتمادی نمیشناسم.خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil27 نمایش پست ها
    سلام دوستان واقعا ممنون میشم‌اگر راهنماییم کنیدما یک خانواده ۵نفره هستیم پدر بازنشسته تامین اجتماعی مادر خانه دار
    و بقیه دانشجوییم قبلا هم فقط ترکیه و مالزی رفتیم.اسفند ۹۴ شخصا اقدام کردیم از سفارت یونان و ریجکت شدیم سند حساب بانکیه خوب اشتغال به تحصیل موجود
    هست.اول اینکه بنظر شما چقدر احتمال داره شینگن بدن.دوم اینکه میخوام اینسری کارو به یک کارگزار یا اژانس معتبر بدم
    ولی جای مورد اعتمادی نمیشناسم.خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    اگه خودتون بخواهید اقدام کنید بعید می دونم اما شاید به کمک اژانس شانس داشته باشید. البته اژانس در کنار هزینه بالاتری که از شما میگیره از شما وثیقه پولی که در صورت برنگشتن ضبط بشه هم طلب می کنه به اضافه سند ملکی و...
    با وجود ریجکت مبلغ وثیقه و شرایط رو معمولا سخت تر میگیرن. احتمالا نفری ۱۰۰ میلیون به بالا.
    باید بتونید اینا رو تامین کنید. اما در عین حال هیچ اژانسی تضمین گرفتن ۱۰۰ ویزا رو نمی تونه بده و یا دروغ میگه. تنها کاری که می تونه بکنه اینه که در صورت رد ویزا پولتون را بهتون برگردونه.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)