صفحه 204 از 262 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    به نظرم با مدارک کامل و برنامه ی روشن برای سفر ویزا میگیرید، چرا که نه. به طور کلی کسی توی این انجمن های آنلاین نمی تونه نظر قطعی تحویل شما بده، چون یه پروسه ی انسانیه اما در کل هر چه وضعیت شغلی و خانوادگی یه شخص مستحکم تر باشه احتمال مشکوک شدن کارمند اون سفارت خارجی کمتره و راحت تر ویزا صادر می کنند. پیروز باشید!
    ممنون دوست عزيز بخاطر كمكتون

Junior Member

سلام
    دوستان من رفتم سفارت مدارکم رو‌ گرفت پرسید چند روز سفرتونه گفتم یک هفته،گفت بعدش ؟گفتم بر می‌ گردم ایران،یک سفر توریستی
    یک رسید داد گفت خوش اومدین، گفتم تماس می گیرین؟ گفتن بله خداحافظی کردم اومدم بیرون حالا چند سوال از اون جایی که ساکن تهران نیستم، معمولا چند روز بعد تماس می‌گیرن؟ می خواهم بدونم اگر تا آخر همین هفته است بمونم اگر نه که برم!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TLOTD نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من رفتم سفارت مدارکم رو‌ گرفت پرسید چند روز سفرتونه گفتم یک هفته،گفت بعدش ؟گفتم بر می‌ گردم ایران،یک سفر توریستی
    یک رسید داد گفت خوش اومدین، گفتم تماس می گیرین؟ گفتن بله خداحافظی کردم اومدم بیرون حالا چند سوال از اون جایی که ساکن تهران نیستم، معمولا چند روز بعد تماس می‌گیرن؟ می خواهم بدونم اگر تا آخر همین هفته است بمونم اگر نه که برم!؟

سلام
    به سلامتی دوست عزیز

قاعدتا خودشون تماسی نمیگیرن
    روی فرمی که بهتون دادن تاریخی که برای نتیجه باید تشریف ببرید رو زده و دو هفته بعد از مصاحبتون میشه.

موفق باشید

Junior Member

دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟
    1- من درخواست ویزای توریستی رو از سفارت بلژیک دادم بار اولی هست که شنگن میگیرم سخت گیر که نیستن؟
    2- من می خواستم از فرانسه اقدام کنم اما چون بهم وقت ندادن مجبور شدم حالا من تو درخواست ویزام زدم ورود از بلژیک خروج از بلژیک در حالی که در واقعیت ورودم بلژیک هست خروجم سوییس .این موضوع رو که به کشورهای دیگه می خوام برم رو تو همین سایت گفتن نگم بهتره می خواستم ببینم این خروجم از کشور دیگه در دفعات بعدی دز خواست ویزا برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟
    1- من درخواست ویزای توریستی رو از سفارت بلژیک دادم بار اولی هست که شنگن میگیرم سخت گیر که نیستن؟
    2- من می خواستم از فرانسه اقدام کنم اما چون بهم وقت ندادن مجبور شدم حالا من تو درخواست ویزام زدم ورود از بلژیک خروج از بلژیک در حالی که در واقعیت ورودم بلژیک هست خروجم سوییس .این موضوع رو که به کشورهای دیگه می خوام برم رو تو همین سایت گفتن نگم بهتره می خواستم ببینم این خروجم از کشور دیگه در دفعات بعدی دز خواست ویزا برام مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    من در مورد پرسش نخست آگاه نیستم که بخوام نظر بدم اما در مورد دومی: هیچ مشکلی در این نیست که شما بخواهید در یه سفر تفریحی از چند کشور بازدید کنید، مادامی که اون کشوری که به سفارتش مراجعه می کنید مقصد اصلی باشه (یعنی مدت اقامتتون در کل سفر در اون کشور بیشتر از بقیه باشه یا این که اگر تعداد روز ها مساوی اند، ورودتون به اون کشور باشه)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام در مورد سفارت بلژیک اطلاعی ندارم ولی در مورد ایتالیا چند مورد رو خودم دیدم که به خروج از یک کشور دیگه گیر دادن. البته این چند مورد خروجشون همکی از کشور المان بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    من در مورد پرسش نخست آگاه نیستم که بخوام نظر بدم اما در مورد دومی: هیچ مشکلی در این نیست که شما بخواهید در یه سفر تفریحی از چند کشور بازدید کنید، مادامی که اون کشوری که به سفارتش مراجعه می کنید مقصد اصلی باشه (یعنی مدت اقامتتون در کل سفر در اون کشور بیشتر از بقیه باشه یا این که اگر تعداد روز ها مساوی اند، ورودتون به اون کشور باشه)
    باتوجه به اینکه زمانیکه فرم تکمیل میشه وسابمیت انجام میشه امکان اصلاح نیست میخواستم ببینم اگراین موضوع که مهرخروج ازکشوردیگه ای توپاسم میخوره آیاجایی ثبت میشه که من در زمان درخواست ویزای قبلیم ورودوخروج ازکشوربلژیک بود که من بهش عمل نکردم؟
    اگر این چنین هست یکبار دیگه درخواست کنم و فرم را تکمیل کنم
    من در حقیقت نمی خوام بگم که کشور دیگه ای میرم می خوام ببینم این موضوع برام در دفعات بعد دردسر نشه

Junior Member

سلام
    بنده برای ویزا شنگن اقدام کرده بودم منتها ریجکت کردن متاسفانه
    از 9 بند که علت ریجکتی هست فقط بند 9 رو علامت زدن که مربوط به بازگشت به کشوره در حالی که گواهی اشتغال به تحصیل، سابقه بیمه و گردش حساب همراهم بود
    دعوتنامم هم معتبر بود و شخصی که برام ارسال کردن تا حال برای هرکسی که فرستادن ویزا گرفته

توو فکرمه از خود آلمان بگم اعتراض بزنن و پیگیری کنن
    بنظرتون شانسی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    باتوجه به اینکه زمانیکه فرم تکمیل میشه وسابمیت انجام میشه امکان اصلاح نیست میخواستم ببینم اگراین موضوع که مهرخروج ازکشوردیگه ای توپاسم میخوره آیاجایی ثبت میشه که من در زمان درخواست ویزای قبلیم ورودوخروج ازکشوربلژیک بود که من بهش عمل نکردم؟
    اگر این چنین هست یکبار دیگه درخواست کنم و فرم را تکمیل کنم
    من در حقیقت نمی خوام بگم که کشور دیگه ای میرم می خوام ببینم این موضوع برام در دفعات بعد دردسر نشه
    من هميشه به سفارت اعلام كردم كه كشور ديگري هم خواهم رفت و هيچ وقت مشكلي نبوده البته من هم در برنامه سفر بيشتر زمان رو از كشور صادر كننده ويزا رزرو هتل ميگيرم و تا حالا مشكلي براي صدور ويزا نبوده حتي از ايتاليا ولي اگر شما به سفارت نگيد كه از يه كشور ديگه برميگردين شايد تاكيد ميكنم شايد دفعات بعد اون كشور صادر كننده ويزا براتون سختگيري بيشتري كنه

سلام دوستان
    وقت سفارت كه گرفتم چند روز ديگست
    براي هتل كدوم شهر ايتاليا بهتره كه رزرو كنم؟ ويزاي توريستي ميخوام اقدام كنم
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)