صفحه 209 از 262 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام
    امروز رفتم پاسپورتم رو برداشتم و ويزا ندادن اينم از دليل مسخرشون. اين 3 گذينه رو تيك زدن. متن انگليسيش رو مينويسم

Has examined your visa application:

justification for the purpose and conditions of the stay was not provided

the information submitted regarding thejustification for the purpose and conditions of the stay was not provided

دوستان ميشه بهم بگيد چرا رجكت كردن؟ بخاطر نبودن دعوتنامه؟
    ايا ميشه درخواست تجديد نظر كرد؟
    چند وقت ديگه ميتونم دوباره از همين ايتاليا يا كشور ديگه دوباره درخواست ويزا بدم؟ قبلاً فكر كنم ميگفتن 6 ماه بايد صبر كرد
    البته من اين پاسپورتم فقط 4 صفحه خالي داره و ميتونم عوضش كنم
    ممنون

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshiadxb11 نمایش پست ها
    سلام
    امروز رفتم پاسپورتم رو برداشتم و ويزا ندادن اينم از دليل مسخرشون. اين 3 گذينه رو تيك زدن. متن انگليسيش رو مينويسم

Has examined your visa application:

justification for the purpose and conditions of the stay was not provided

the information submitted regarding thejustification for the purpose and conditions of the stay was not provided

دوستان ميشه بهم بگيد چرا رجكت كردن؟ بخاطر نبودن دعوتنامه؟
    ايا ميشه درخواست تجديد نظر كرد؟
    چند وقت ديگه ميتونم دوباره از همين ايتاليا يا كشور ديگه دوباره درخواست ويزا بدم؟ قبلاً فكر كنم ميگفتن 6 ماه بايد صبر كرد
    البته من اين پاسپورتم فقط 4 صفحه خالي داره و ميتونم عوضش كنم
    ممنون
    سلام

نکته ای که بارها و بارها در پست های قبلی چه از طریق دوستان که ویزا گرفتند ویا دوستان با تجربه دیگر هم اشاره شده است. ان نکته "توجیح منطقی کردن دلیل سفر" و "ارایه مدارک قوی دال بر برگشت"است. خیلی از دوستان فکر می کنند این وظیفه یک سفارت خارجی است که به واسطه پولی که گردشگر به کشور ان ها وارد می کند ویزا بگیرند در حالی که هیچ وقت اینطور نیست.

به نظر من به این نتیجه اعتراض بزنید و کاررا دنبال کنید. البته این پروسه هم زمان بر است.اگر امکان دارد برای ویزا شینگن دیگر سفارت ها اقدام نمایید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط maar نمایش پست ها
    سلام
    یک خانواده سه نفره هستیم، برای سفارت یونان وقت در سه روز متفاوت داریم آیا میشه هر سه در تاریخ اول که همسرم مراجعه می‌کنه بریم و مدارک رو تحویل بدیم؟
    مشکل پاسخ ندادن سفارت هست و راه دور ما که نمیشه حضوری بیاییم بپرسیم
    اگر کسی می‌دونه لطفا جواب بده ممنون میشم
    سلام

حتما اینکار را بکنید.برای ویزا گروهی 3 نفره اقدام کنید و نگذارید پرونده شما از هم جدا بیافتد.

ارادت

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mancy نمایش پست ها
    دوستان اگه متقاضی دانشجو باشه اظهارنامه بانکی و گردش 3 ماه آخر والدینش هم قبوله یا حتما فقط باید حساب به نام خود متقاضی باشه؟

سلام

این معمولا بستگی به شرایط سفر دارد. اگر با خانواده هستید کافی است یکی از ان ها به عنوان حمایت کننده مالی شما به اندازه دو نفر پول در حساب نشان بدهند. اگر تنها هستید توصیه بهتر همان گواهی گردش یا تضمین بانکی حساب خود شما است.

ارادت

Junior Member

ببخشید این سوال رو میپرسم چون همیشه وقتامون با هم بود ،

آیا مشکلی در تحویل مدارک ایجاد نمیشه وقتی من و فرزندم وقتمون تو این روز نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

نکته ای که بارها و بارها در پست های قبلی چه از طریق دوستان که ویزا گرفتند ویا دوستان با تجربه دیگر هم اشاره شده است. ان نکته "توجیح منطقی کردن دلیل سفر" و "ارایه مدارک قوی دال بر برگشت"است. خیلی از دوستان فکر می کنند این وظیفه یک سفارت خارجی است که به واسطه پولی که گردشگر به کشور ان ها وارد می کند ویزا بگیرند در حالی که هیچ وقت اینطور نیست.

به نظر من به این نتیجه اعتراض بزنید و کاررا دنبال کنید. البته این پروسه هم زمان بر است.اگر امکان دارد برای ویزا شینگن دیگر سفارت ها اقدام نمایید.

ارادت
    سلام
    دوست عزيز. چطوري بايد درخواست تجديد نظر بدم؟ به نظرتون تاثيري داره؟

يعني الان كه رجكت شدم چند وقت بعد ميتونم از سفارت ديگه درخواست ويزا بدم؟
    ممنون

Junior Member

سلام

ممنون
    برای تجدید نظر یک نامه اعتراضی می نویسید و تحویل سفارت می دین احتمال به نتیجه رسیدن اعتراض کمه چون شما احتمالا مدرک جدیدی نمیتونید ارایه بدید در کل سفارت های خارج از ایران نسبت به پرونده های ایرانی ها حساستر هستند البته شما احتمالا اقامت دایم دارید ولی به هر حال... شما میتونید فردای ریجکتی دوباره اقدام کنید ولی قانون نانوشته ای هست که بهتره شش ماه صبر کنید در مورد سفارت هم معمولا ایتالیا و فرانسه برای مقاصد توریستی مناسبتر هستن.موفق باشید

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط maar نمایش پست ها
    ببخشید این سوال رو میپرسم چون همیشه وقتامون با هم بود ،

آیا مشکلی در تحویل مدارک ایجاد نمیشه وقتی من و فرزندم وقتمون تو این روز نیست؟
    به نظر من هیچ اشکالی ندارد که همگی با هم بروید و مسئول پذیرش سفارت یا مامور کنترل را قانع نمایید. در هنگام تحویل مدارک به مامور کنسولی هم این مساله را توضیح و تاکید نمایید. در نهایت امر حتی اگر هم نشود تلاش خودراکرده اید.

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    N/A

سلام

ممنون
    بستگی به میزان جدیت شما در سفرتون دارد. پروسه بررسی زمان اعتراض بین 3 تا 6 ماه است(برای سفارت ایتالیا رادقیق اطلاع ندارم).نحوه تجدید نظر و طریق اقدام در همین برگه ارایه شده است. از زمان رد شدن درخواست ویزا یک کشور شینگن تا 6 ماه بعد نمی توانید برای کنسولی دیگر عضو شینگن اقدام نمایید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    برای تجدید نظر یک نامه اعتراضی می نویسید و تحویل سفارت می دین احتمال به نتیجه رسیدن اعتراض کمه چون شما احتمالا مدرک جدیدی نمیتونید ارایه بدید در کل سفارت های خارج از ایران نسبت به پرونده های ایرانی ها حساستر هستند البته شما احتمالا اقامت دایم دارید ولی به هر حال... شما میتونید فردای ریجکتی دوباره اقدام کنید ولی قانون نانوشته ای هست که بهتره شش ماه صبر کنید در مورد سفارت هم معمولا ایتالیا و فرانسه برای مقاصد توریستی مناسبتر هستن.موفق باشید
    سلام
    فكر نكنم اگه اعتراض كنم نظرشون تغيير كنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)