صفحه 214 از 262 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Drhsh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    سوالی داشتم در مورد ویزای شینگن
    بنده فرم آنلاین ویزای شینگن از سفارت پرتقال رو پر کردم
    تاریخ مصاحبه 16 نوامبر هست و ناچارا تاریخ سفر 21 نوامبر . به این علت که خود سیستم درخواست میکنه که تاریخ سفر نباید بیشتر از 3 ماه از زمانیکه شما فرم رو پر میکنید باشه و در عین حال زمانی زودتر از 16 نوامبر برای مصاحبه موجود نبود. حالا سوال بنده این است که از اونجاییکه مسلما ویزای توریستی من در عرض 5 روز صادر نخواهد شد آیا مشکلی نیست که هنگام مصاحبه رزرو بلیط و هتل رو برای حدود 20 روز بعد از زمان مصاحبه ببرم؟ (ضمن اینکه در این صورت تاریخ سفر درج شده در فرم با تاریخ بلیط و هتل تناقض دارد)
    ممنون از راهنماییتون
    طبق قانون از روزی که مصاحبه می کنید (میشه روز اپلیکیشن) باید سه ماه بیشتر با intended travel date فاصله نباشه، نه از روزی که فرم رو پر می کنید. حالا اگر به هر علت فرم آنلاین اجازه نمیده شما تاریخ رو دیرتر بزنید، یه پرینت کامل و امضا شده از فرمشون با تاریخ صحیح همراهتون باشه و بهشون توضیح بدید که این تاریخ مد نظر شما بوده اما به دلیل محدودیت سیستم نتونستید انتخاب کنید و باید براشون قابل قبول باشه. من البته تجربه شخصی با اون سفارت خاص ندارم.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    من از طريق آژانس براى سفارت پرتغال اقدام كردم و تمامي شرايط به غير از سند رو داشتم، تاريخ مسافرتم ٣١ مي بود.
    متاسفانه ويزام تا ٣١ مي نيومد و آژانس گفت تاريخ سفرم رو ميكنه ١٢ جون، به هر حال تا ١٢ جون جواب ويزام نيومد و آژانس گفت كه ريجكت شدم (دقيقا روز پرواز)
    روي نامه ريجكتي من هم هيچ تاريخي نيست! ريجكتيمو ٢،٣ روز بعد بهم داد آژانس و با وجود رسيد ٦٠ يورو سفارت پاسپورتم رو هم تحويل آژانس دادن (همچنان رسيد رو دارم!)
    دليل ريجكتيم هم اين هست:

The information submitted regarding the justification for the purpose and condition of intended was not reliable.

به نظرتون مشكل چي هست؟
    چگونه ميتونم تاريخ دقيق ريجكتمو بفهمم؟
    فرض كنيد دقيقاً طبق گفته آژانس روز سفرم ريجكت شده باشم، سفارت امكان داره ١٢ ساعت قبل از پرواز ويزا صادر كنه؟

من از آژانس تو ميراث فرهنگي هم شكايت كردم، اونا هم از آژانس خواستن مدارك رزرو هتل رو بياره، تو مدارك رزرو هتل ديدم كه تاريخ هتل همون ١٢ جون هست (يعني ظاهرا بعد از اينكه جواب ويزام نيومده آژانس مدارك جديد به سفارت داده)

سنم هم ٢٤ هست
    بيمه دارم
    تو مداركم ترجمه جواز كار يا روزنامه رسمي اونجايي كه پيشش كار ميكردم رو ميخواستن كه ارائه دادم
    پرينت گردش حساب ٦ ماهم به انگليسي ٣٩ صفحه بود
    تمكن ١٢٠ ميليون
    پاسپورتم هم ويزاى امارات و چين داشت

ضمن اينكه آژانس ٤٠ ميليون هم ضمانت نامه بانكي ميخواست.
    به نظرتون امكان داره به خاطر دير شدن ريجكت شده باشم؟

ببخشيد اگر طولاني شد، ممنون ميشم اگر جواب بدين.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza0004 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از طريق آژانس براى سفارت پرتغال اقدام كردم و تمامي شرايط به غير از سند رو داشتم، تاريخ مسافرتم ٣١ مي بود.
    متاسفانه ويزام تا ٣١ مي نيومد و آژانس گفت تاريخ سفرم رو ميكنه ١٢ جون، به هر حال تا ١٢ جون جواب ويزام نيومد و آژانس گفت كه ريجكت شدم (دقيقا روز پرواز)
    روي نامه ريجكتي من هم هيچ تاريخي نيست! ريجكتيمو ٢،٣ روز بعد بهم داد آژانس و با وجود رسيد ٦٠ يورو سفارت پاسپورتم رو هم تحويل آژانس دادن (همچنان رسيد رو دارم!)
    دليل ريجكتيم هم اين هست:

The information submitted regarding the justification for the purpose and condition of intended was not reliable.

به نظرتون مشكل چي هست؟
    چگونه ميتونم تاريخ دقيق ريجكتمو بفهمم؟
    فرض كنيد دقيقاً طبق گفته آژانس روز سفرم ريجكت شده باشم، سفارت امكان داره ١٢ ساعت قبل از پرواز ويزا صادر كنه؟

من از آژانس تو ميراث فرهنگي هم شكايت كردم، اونا هم از آژانس خواستن مدارك رزرو هتل رو بياره، تو مدارك رزرو هتل ديدم كه تاريخ هتل همون ١٢ جون هست (يعني ظاهرا بعد از اينكه جواب ويزام نيومده آژانس مدارك جديد به سفارت داده)

سنم هم ٢٤ هست
    بيمه دارم
    تو مداركم ترجمه جواز كار يا روزنامه رسمي اونجايي كه پيشش كار ميكردم رو ميخواستن كه ارائه دادم
    پرينت گردش حساب ٦ ماهم به انگليسي ٣٩ صفحه بود
    تمكن ١٢٠ ميليون
    پاسپورتم هم ويزاى امارات و چين داشت

ضمن اينكه آژانس ٤٠ ميليون هم ضمانت نامه بانكي ميخواست.
    به نظرتون امكان داره به خاطر دير شدن ريجكت شده باشم؟

ببخشيد اگر طولاني شد، ممنون ميشم اگر جواب بدين.
    سلام
    معمولا خود سفارت ها به متقاضی میگن که سه ماه قبل از سفرتون برنامه ریزی کنید. مثلا خودم من اینکار را کردم تو ماه می ویزا گرفتم و اخر جولای رفتم سفر.

سلام ویزا من تا 30 سپتامبر وقت داره و دقیقا خروج من از حوزه شنگن همون 30 ام هستش مشکلی پیش نمیاد با این وضعیت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    سلام ویزا من تا 30 سپتامبر وقت داره و دقیقا خروج من از حوزه شنگن همون 30 ام هستش مشکلی پیش نمیاد با این وضعیت؟
    سلام . ویزای من تا 12 آگوست اعتبار داشت من دقیقا 12 آگوست از آتن پرواز کردم. یعنی ساعت 10:30 پرواز بلند شد و 3:25 تو فرودگاه امام نشست. ولی شما باز بپرسید.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا شانس دريافت ويزاي توريستي شينگن بنده رو اعلام كنيد
    ويزاي توريستي پرتقال
    بدون دعوتنامه
    مجرد
    بدون شينگن قبلي
    پزشك با پروانه ي مطب
    گردش حساب مناسب با مانده ٥٠٠ ميليون
    بدون سند ملكي
    ممنون از راهنمايي

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    با توجه به اینکه اولین زمان قابل انتخاب جهت مصاحبه سفارت پرتغال در تهران آخر نوامبر می باشد آیا اقدام جهت گرفتن وقت از کشور دیگری مثلا ترکیه چه تاثیر و به چه میزان در شانس دریافت ویزای شینگن توریستی خواهد داشت؟
    پیشتر از پاسخگویی شما سپاسگذارم

Junior Member

باسلام! دوستان شاید سوال مسخره ای باشه ولی الان بهترین کشور برای اقدام کردن ویزای توریستی بدون دعوتنامه کجاست؟ من سابقه ی ویزاهام خوبه نسبتا تقریبا ۷،۸ تا شنگن و یک استرالیا و کانادا هم دارم ولی اخیرا هرجا اقدام کردم بهم ۳۰ روزه ویزا دادن. ممنون میشم کمک کنید که از کجا اقدام کنم برای توریستی بلند مدت بهتره. باتشکر

Junior Member

سلام .
    من ویزای سینگل تجاری شینگن رو از سفارت ایتالیا گرفتم . مهلتش تا آخر سپتامبر هست و قرار بود واسه یه دوره اموزشی از طرف شرکت ، 10 روز برم ایتالیا .
    ولی احتمالا برنامه Training چند ماهی عقب میفته و برنامه سفر سپتامبر من کنسل میشه و میفته واسه نوامبر یا اوایل دسامبر ..

اگه از این ویزایی که گرفتم استفاده نکنم و اکسپایر بشه ، آیا بعدا واسه گرفتن ویزای مجدد اذیت نمیکنن و گیر نمیدن ؟ به خصوص اینکه مجدد بخوام از سفارت ایتالیا اقدام کنم ؟؟
    ضمنا این ویزا اولین ویزای شینگن من هم هست ....

نقل قول نوشته اصلی توسط amharaob نمایش پست ها
    سلام .
    من ویزای سینگل تجاری شینگن رو از سفارت ایتالیا گرفتم . مهلتش تا آخر سپتامبر هست و قرار بود واسه یه دوره اموزشی از طرف شرکت ، 10 روز برم ایتالیا .
    ولی احتمالا برنامه Training چند ماهی عقب میفته و برنامه سفر سپتامبر من کنسل میشه و میفته واسه نوامبر یا اوایل دسامبر ..

اگه از این ویزایی که گرفتم استفاده نکنم و اکسپایر بشه ، آیا بعدا واسه گرفتن ویزای مجدد اذیت نمیکنن و گیر نمیدن ؟ به خصوص اینکه مجدد بخوام از سفارت ایتالیا اقدام کنم ؟؟
    ضمنا این ویزا اولین ویزای شینگن من هم هست ....
    سلام. حتما یه سفر 4 روزه برید ایتالیا و برگردید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)