صفحه 216 از 262 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

بر عکس دوستمون به نظر من برای دریافت ویزا شانس معمولی رو به پایین دارید. شما نیازمند نشان دادن مدارک قوی دال بر برگشت هستید که طبق گفته بالا هیچ کدام را ندارید!!!. با مدارک کافی برای برگشت به سفارت مراجعت نمایید.

موفق باشید
    نمي خوام زياد طول بدم بحث رو ولي دلايل باز گشت به كشور مهمترينش دلايل مالي و شغلي هست افيسر سفارت هم خيلي بهتر از من و شما ميدونه كه در ايران يكي از شغلهايي كه انگيزه بسيار كمي براي پناهندگي و اقامت غير قانوني داره پزشكي هست از حساب بانكي و تمكني كه دوستمون اعلام كرد هم ميشه فهميد واسه همينه كه معمولا پزشكان راحتتر از بقيه ويزا ميشن تنها نكته منفي ايشون مجرد بودنه كه كاريش نميشه كرد!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوساتن سلام
    من ٧ ماه پیش از هلند ویزای شنگن گرفتم یک ماهه دادند. آیا بنا بر تجربه دوستان( لطفا کسانی که تجربه دارند نظر بدن) حداکثر مدتی که هلند به بنده ویزای شنگن خواهد داد چقدر است من شنیده ام که کشورهای عضو شنگن بعد از یکبار ویزا شدن برای دفعات بعد ۱ ساله یا۶ ماهه میدهند.
    درضمن آیا باید در فرم درخواست ویزای شنگن درخواست مولتی بدیم یا خودشون مولتی صادر میکنند؟( باتوجه به اینکه بنده مولتی میخوام).

خواهشا اول جواب سوال اولو بدید بعد دومی. در ضمن کسی که تجربه دارد بگه ممنون تر میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid520 نمایش پست ها
    نمي خوام زياد طول بدم بحث رو ولي دلايل باز گشت به كشور مهمترينش دلايل مالي و شغلي هست افيسر سفارت هم خيلي بهتر از من و شما ميدونه كه در ايران يكي از شغلهايي كه انگيزه بسيار كمي براي پناهندگي و اقامت غير قانوني داره پزشكي هست از حساب بانكي و تمكني كه دوستمون اعلام كرد هم ميشه فهميد واسه همينه كه معمولا پزشكان راحتتر از بقيه ويزا ميشن تنها نكته منفي ايشون مجرد بودنه كه كاريش نميشه كرد!!!!!
    ممنون از راهنمايي هاي شما دوستان عزيز
    متاسفانه ديدگاه بين الملل نسبت به ايرانيان جالب نيست
    چه بسا فردي مثل بنده كه تمام طول عمر خودم رو صرف تحصيل و كسب مدارك معتبر علمي كردم يا فردي ديگر، همه و همه به يك چشم ديده ميشوند
    امكان به قول شما دوستان پناهندگي يا اقامت غير مجاز (از ديدگاه افسران سفارت) براي همه يكسان است
    با اميد موفقيت و اصلاح شرايط براي تمام ايرانيان عزيز

Junior Member

سلام، خسته نباشید من یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین. من و برادرم و مادرم میخوایم برای سفارت ایتالیا برای مسافرت در نوروز اقدام کنیم ، دوست مادرم تو ایتالیا زندگی میکنه و اونجا کار میکنه و دعوت نامه میفرسته.ما هم ویزای 1 ماهه میخوایم . مادرم دانشجوی دکترا هستش و خودمم تو اون موقع 2 ماه میمونه که 17 سالم بشه (متولد 80 هستم)تو پاسپورتامون ویزا های چین و روسیه و امارات و همینطور ورود به ترکیه (نزدیک 5 بار) وجود داره . سند خونه هم داریم البته اگه سفارت سند ماشین هم قبول میکنه ماشین با قیمت حدودی 200 میلیون هم داریم.با توجه به اینکه سن من نزدیک سن سربازی هستش به هممون ویزا میدن؟؟ تو حساب هم 120 میلیون هم رو حداقل داریم. با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    دوساتن سلام
    من ٧ ماه پیش از هلند ویزای شنگن گرفتم یک ماهه دادند. آیا بنا بر تجربه دوستان( لطفا کسانی که تجربه دارند نظر بدن) حداکثر مدتی که هلند به بنده ویزای شنگن خواهد داد چقدر است من شنیده ام که کشورهای عضو شنگن بعد از یکبار ویزا شدن برای دفعات بعد ۱ ساله یا۶ ماهه میدهند.
    درضمن آیا باید در فرم درخواست ویزای شنگن درخواست مولتی بدیم یا خودشون مولتی صادر میکنند؟( باتوجه به اینکه بنده مولتی میخوام).

خواهشا اول جواب سوال اولو بدید بعد دومی. در ضمن کسی که تجربه دارد بگه ممنون تر میشم.
    بر عکس سیاست ویزای UK و US و کانادا که اعتبار و مالتیپل و سینگلش تا حدود زیادی از پیش تعیین شده است، در مورد شنگن قدرت شخص تصمیم گیرنده زیاده و به تشخیص خودش عمل می کنه. من زیاد تجربه سفارت های درون ایران ندارم. برای خودم وقتی نخستین بار ویزای نوع C گرفتم، از کنسولگری فرانسه در کانادا درخواست کردم و بهم شش ماهه مالتیپل داد. چند ماه بعد از انقضاش از هلند درخواست کردم (باز هم برای سفر توریستی) اما این بار زیر فرم نوشتم که لطفن اعتبارشو طولانی تعیین کنید چون بنا دارم چند ماه دیگه برم فلان کشور در اروپا. هلند تاریخ اعتبار ویزا رو 1 ساله زد.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان من و همسرم امسال عيد ويزاي ايتاليا براي بار اول گرفتيم بمدت ١١ روز و دوهفته پيش دوباره اقدام كرديم براي ايتاليا با همون مدارك و حتي تمكن مالي بيشتر نسبت به سري قبل ولي متاسفانه امروز جفتمون به دليل مشخص نبودن دليل سفر و محل اقامت ريجكت شديم. تو سفارت گفتم كه چرا سري قبل ريجكت نشدم پس گفتند ايميل بزن اعلام كن و اعتراض كن. كسي تجربه مشابه داره و ميتونه كمكم كنه ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    aerospace engineering , KNTU university

دوستان عزیز سلام

من دو بار اقدام کردم برای ویزای شنگن- با مدارک زیر
    اولی به دلیل عدم برگشت و دومی به دلیل عدم توجیه هدف سفر ریجکت شدم- با اینکه دعوت نامه و رزرو هتل داشتم- یکیش از فنلاند بود در تیرماه امسال- و آخری دو هفته پیش از ایتالیا

مدارکم اینا بود (خدایی تا حد امکان کامل بود) - فقط من مجرد هستم

1- حساب بانکی خیلی خوب بالای 30 میلیون تومان
    2- گردش مالی خوب
    3- رزرو هتل و هواپیما
    3- نامه دانشگاه برای شرکت در کنفرانس با نوشتن جمله ای که ایشان برای اتمام نز دکتراش بر میگرده
    4- نامه محل کار با ذکر موقعیت کار و مبلغ درآمد
    5- نامه بانک مسکن برای اینکه ایشان فصد خرید منزل را دارند و انقدر هم ذخیره مالی کردند در این بانک
    5- و مدارک معمولی دیگر برای دریافت ویزا
    6- ساپورت مالی خانواده به صورت محضری و ترجمه شده

الان مشکلم اینه که، یه دعوت نامه از سوئد دارم برای فرصت مطالعاتی برای 6 ماه دیگه

برای این باید چی کار کنم به نظرتون تا دوباره ریجکت نشم-- اگر هرکسی این مشکل رو قبلا داشته و یا راه حلی میدونه بگه ممنون میشم

Junior Member

سلام

دوستان من برای ویزای شنگن هم از سفارت مجارستان وقت دارم هم یونان

به نظر شما از کدومشون اقدام کنم که راحت تر و سریع تر باشه

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط angelpars نمایش پست ها
    سلام

دوستان من برای ویزای شنگن هم از سفارت مجارستان وقت دارم هم یونان

به نظر شما از کدومشون اقدام کنم که راحت تر و سریع تر باشه

ممنون
    سلام روند بررسی و پاسخ گویی هر دو تقریبا بین پونزده تا بیست روز طول میکشه و فرق فاحشی نداره یونان توریستی تر هست

دوستان عزیز.اگه کسی از سفارتی اقدام کنه و ریجکت بشه مهر ریجکت به پاس میخوره یا خالی میمونه فقط تو رزومه الکترونیکی هست?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)