صفحه 217 از 262 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط angelpars نمایش پست ها
    سلام

دوستان من برای ویزای شنگن هم از سفارت مجارستان وقت دارم هم یونان

به نظر شما از کدومشون اقدام کنم که راحت تر و سریع تر باشه

ممنون
    از یونان اقدام نکنید که اوضاعش بیریخته

Junior Member

سلام . منم شرایط شما رو دارم . میشه لطفا اگه جواب گرفتین به من هم اطلاع بدین ؟

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام از طریق اژانس های مسافرتی اقدام کنم برای گرفتن ویزا.بار اولم هم هست که میخوام اقدام کنم برا ویزا.24 سالمه ومجردم. میخوام ویزایی هم که میگیرم حتما ازاین کشورها باشه:سوید.دانمارک.فلاند.اتریش.ال مان.بلژیک/
    قصدم هم اینه که برم و اونجا بمونم و دیگه برنگردم.میشه ایا با تور رفت؟اخه من شنیدم که اژانس ها برای تور های اروپایی ضمانت بازگشت از سفر میگیرن.ایا اژانسی هست که ضمانت نگیره؟.در ضمن من نمیخوام ریسک کنم حتما میخوام اژانس معتبری باشه(کلاهبردار نباشه). ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sp نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخوام از طریق اژانس های مسافرتی اقدام کنم برای گرفتن ویزا.بار اولم هم هست که میخوام اقدام کنم برا ویزا.24 سالمه ومجردم. میخوام ویزایی هم که میگیرم حتما ازاین کشورها باشه:سوید.دانمارک.فلاند.اتریش.ال مان.بلژیک/
    قصدم هم اینه که برم و اونجا بمونم و دیگه برنگردم.میشه ایا با تور رفت؟اخه من شنیدم که اژانس ها برای تور های اروپایی ضمانت بازگشت از سفر میگیرن.ایا اژانسی هست که ضمانت نگیره؟.در ضمن من نمیخوام ریسک کنم حتما میخوام اژانس معتبری باشه(کلاهبردار نباشه). ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم بکنه.
    واسه پناهندگی؟ چون مجردین کار واسه ویزا سخت تره

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sp نمایش پست ها
    دوست عزیز نکن این کار رو!
    لطفا نرید پناهنده بشید بابا بخدا همین کار شماها باعث میشه کلی ایرانی که واقعا قصدشون از سفر به اروپا تحصیل و کار و اینا هست بیچاره بشن تا ویزا بگیرن... نکن دوست عزیز... همین یک نفر یک نفر آدمی که پناهنده میشه ما رو بدبخت کرده واسه گرفتن ویزا
    والا من خیلیارو میشناسم که واسه ویزای تحصیلی و یا فرهنگی(واسه کنفرانس) نتونستن ویزا بگیرن چون نتونستن ثابت کنن که بر میگردن... اگه ایرانیا نمیرفتن پناهنده بشن اصلا این داستان ویزا گرفتن وجود نداشت
    چرا به هموطنامون رحم نمیکنیم و فقط نفع شخصی خودمون رو می بینیم؟؟ در ضمن این که شما میرید پناهنده میشید واسه اون آفیسری که شما رو تایید کرده هم گرون تموم میشه (من با یکی از آفیسرهای آلمان دوستم و از خودش شنیدم) واسه همین هم اونا سخت گیریشون رو برای همه بیشتر میکنن...

در ضمن پناهندگی مشکلات متعدد خودش رو داره.. شما تو همین ایران اگه زحمت بکشید خیلی زندگی بهتری رو تجربه میکنید تا اینکه با خفت و خواری برید گدایی اروپایی ها رو بکنید...
    امیدوارم کمی به فکر همدیگه باشیم
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی توریسم، آزاد علوم و تحقیقات

سلام
    من برای عید می خوام شنگن توریستی بگیرم
    هدفم ایتالیا هست
    اما
    نمی دونم از کدوم کشور اقدام کنم که حتماً ویزا بتونم بگیرم
    برام مسئله ای نیست از کشوری که ویزا می گیرم با قطار به میلان برسم (هدف با قطار طبیعت گردی هست و دیدن کشورهای مختلف)
    فقط مهم ویزاس
    چند تا نکته:
    - تا حالا اقدام برای شنگن نکردم
    - صنعت هتلداری کار می کنم
    - زنجیره بین المللی هست محل کارم نامه با سربرگ بین المللی و مهر و امضای مدیر فرانسوی بهم می دن
    - هتل رو هم که می تونم از زنجیره هتل هایی که کار می کنم با تخفیف از میلان یا هر شهری که می رم به خاطر عضویتم در اون زنجیره رزرو کنم
    - بیمه و سابقه ی کار حدود نه سال در این صنعت دارم
    - مجرد هستم
    - پاسپورت قبلی کشورهای مختلفی رفتم اگر اشتباه نگم 13 تا کشور که هیچ کدومش ویزای پیچیده ای نداشته
    - گردش حسابی خوبی دارم
    - تمکن مناسبی می تونم تهیه کنم (بهترین مبلغ چقدر باید باشد؟ شنیدم خیلی بالا هم نباید باشه که شبهه ای ایجاد نشه برای پناهندگی)
    - سند هم به نامم ندارم
    و آخرین سوال چه زمانی مناسب تر هست برای اقدام کردن ِ ویزای شنگن که نوروز 97 بلیط داشته باشم؟
    مرسی و ببخشید که طولانی شد

[QUOTE=marigoli;2482328]سلام
    هدفم ایتالیا هست
    اما
    برام مسئله ای نیست از کشوری که ویزا می گیرم با قطار به میلان برسم (هدف با قطار طبیعت گردی هست و دیدن کشورهای مختلف)
    فقط مهم ویزاس
    چند تا نکته:
    - زنجیره بین المللی هست محل کارم نامه با سربرگ بین المللی و مهر و امضای مدیر فرانسوی بهم می دن
    - هتل رو هم که می تونم از زنجیره هتل هایی که کار می کنم با تخفیف از میلان یا هر شهری که می رم به خاطر عضویتم در اون زنجیره رزرو کنم
    - مجرد هستم
    - پاسپورت قبلی کشورهای مختلفی رفتم اگر اشتباه نگم 13 تا کشور که هیچ کدومش ویزای پیچیده ای نداشته
    - گردش حسابی خوبی دارم
    - تمکن مناسبی می تونم تهیه کنم (بهترین مبلغ چقدر باید باشد؟ شنیدم خیلی بالا هم نباید باشه که شبهه ای ایجاد نشه برای پناهندگی)
    - سند هم به نامم ندارم
    و آخرین سوال چه زمانی مناسب تر هست برای اقدام کردن ِ ویزای شنگن که نوروز 97 بلیط داشته باشم؟
    مرسی و ببخشید که طولانی شد.
    دوست عزیز از سفارت فرانسه اقدام نکن.چن وقت پیش دوستم با این که تمام مدارکش کامل بود رجکت کردن.اخیرا ایتالیا و اسپانیا راحت میده.تمکن هر قدر که باشه باید با شغلت همخوانی داشته باشه.از اول اسفند شروع کنی برا جمع کردن مدارک خوب.نباید از زمان صدرو مدارک تا ویزا شدن بیشتر از دو ماه باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی توریسم، آزاد علوم و تحقیقات

[QUOTE=hadi_france;2482377]
    نقل قول نوشته اصلی توسط marigoli نمایش پست ها
    سلام
    هدفم ایتالیا هست
    اما
    فقط مهم ویزاس
    چند تا نکته:
    - مجرد هستم
    - گردش حسابی خوبی دارم
    - سند هم به نامم ندارم
    مرسی و ببخشید که طولانی شد.
    دوست عزیز از سفارت فرانسه اقدام نکن.چن وقت پیش دوستم با این که تمام مدارکش کامل بود رجکت کردن.اخیرا ایتالیا و اسپانیا راحت میده.تمکن هر قدر که باشه باید با شغلت همخوانی داشته باشه.از اول اسفند شروع کنی برا جمع کردن مدارک خوب.نباید از زمان صدرو مدارک تا ویزا شدن بیشتر از دو ماه باشه.
    سلام
    ممنونم
    اما دو تا نکته
    تمکن مثلا صد میلیون تومن باشه یا کمتر با توجه به اینکه می گین با شغلم همخوانی داشته باشه
    مطلب دوم هم راجع به اسفند ماه هست
    دیر نیست ؟
    برای نوروز ؟
    آیا با تور نَرَم که ریجکتی تضمین شده باشد؟
    برنامه کانادا دارم برای بعدش
    ممنون

[QUOTE=marigoli;2482498]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_france نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    اما دو تا نکته
    تمکن مثلا صد میلیون تومن باشه یا کمتر با توجه به اینکه می گین با شغلم همخوانی داشته باشه
    مطلب دوم هم راجع به اسفند ماه هست
    دیر نیست ؟
    برای نوروز ؟
    آیا با تور نَرَم که ریجکتی تضمین شده باشد؟
    برنامه کانادا دارم برای بعدش
    ممنون
    سلام
    اگه شک داری حتما با تور برو - تور مورد اعتماد سفارت

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

[QUOTE=aliedmund;2482678]
    نقل قول نوشته اصلی توسط marigoli نمایش پست ها

سلام
    اگه شک داری حتما با تور برو - تور مورد اعتماد سفارت
    هیچ تور یا شرکتی «مورد اعتماد سفارت» نیست. این حرفا رو می زنن که جیب ملتو خالی کنن.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)