صفحه 218 از 262 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

با سلام خدمت اساتيد محترم
    من هفته پيش براي ويزاي هلند به مركز vfs global تو پالاديوم براي ويزاي تجاري اقدام كردم.
    دعوتنامه اي كه من داشتم از يك شركت هلندي بود كه از طريق يكي از آژانس ها گرفته بودم و زير دعوتنامه نوشته بود براي اطمينان از اصالت دعوتنامه ميتونيد با ما تماس بگيرين، موقع تحويل مدارك
    اون خانومي كه مدارك ميگرفت با نگاه به دعوتنامه ازم پرسيد اينو از آژانس گرفتين منم دروغ نگفتم ، و گفتم به واسطه يه آژانس گرفتم اونم خنديد و هيچي نگفت.
    ميخواستم ببينم كارمنداي اونجا فقط تحويل گيرنده مدارك هستن يا تو روند ويزا نظرات مثبت و منفي اونا ميتونه تاثير گذار باشه يا نه؟
    اگه نه براي چي اين سوالو از من كرد!؟؟؟
    خيلي نگرانم ، نميدونم شايد بايد دروغ ميگفتم.

[QUOTE=marigoli;2482498]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_france نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    اما دو تا نکته
    تمکن مثلا صد میلیون تومن باشه یا کمتر با توجه به اینکه می گین با شغلم همخوانی داشته باشه
    مطلب دوم هم راجع به اسفند ماه هست
    دیر نیست ؟
    برای نوروز ؟
    آیا با تور نَرَم که ریجکتی تضمین شده باشد؟
    برنامه کانادا دارم برای بعدش
    ممنون
    اره تمکن باید با شغل همامنگی داشته باشه.در مورد جمع کردن اگه از اوا اسفند اقدام کنی میرسی.زیاد سخت نکنین سه چهار تا مدرکه دیگه.اگه من جای شما بودم.از یک ازانس معتبر اقدام میکردم.نمیدونم اینجا اسمشو میتونم بگم یا نه.یه تور کوچک چن روزه از یک کشور برداری بعد اینکه شنگن خورد خودت اقدام کنی.من دیگه از نصف بیشتر را رفتم دیگه نمیتونم برگردم.متلاتور ۵ شش روزه فرانسه یا استالیا بردار.خودت اقدام نکن.مگر اینکه مدارک دال بر برگشت محکمی ارایی بدین این خیلی مهمه.سفارت فقط رو این دست میزاره.اصلا به تمکن که همه دغدغه دارن اصلا نگاه نمیکنه.چون اگه کسی پول نداشته باشه برا مسافرت اونم برا اروپا اقدام نمیکنه.موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majidkazemi نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتيد محترم
    من هفته پيش براي ويزاي هلند به مركز vfs global تو پالاديوم براي ويزاي تجاري اقدام كردم.
    دعوتنامه اي كه من داشتم از يك شركت هلندي بود كه از طريق يكي از آژانس ها گرفته بودم و زير دعوتنامه نوشته بود براي اطمينان از اصالت دعوتنامه ميتونيد با ما تماس بگيرين، موقع تحويل مدارك
    اون خانومي كه مدارك ميگرفت با نگاه به دعوتنامه ازم پرسيد اينو از آژانس گرفتين منم دروغ نگفتم ، و گفتم به واسطه يه آژانس گرفتم اونم خنديد و هيچي نگفت.
    ميخواستم ببينم كارمنداي اونجا فقط تحويل گيرنده مدارك هستن يا تو روند ويزا نظرات مثبت و منفي اونا ميتونه تاثير گذار باشه يا نه؟
    اگه نه براي چي اين سوالو از من كرد!؟؟؟
    خيلي نگرانم ، نميدونم شايد بايد دروغ ميگفتم.
    نه اونا کاره ای نیستند، نگران نباشید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    نه اونا کاره ای نیستند، نگران نباشید.
    سلام. زمانی که سوال میکنند اون سمت راست فرم را چند تا خونه هست تیک میزنند. البته کارمند سفارت منظورم هست. تاثیر داره

Junior Member

سلام خدمت تمامي دوستان
    لطفا بنده رو راهنمايي كنيد
    مدارك ترجمه شده براي ويزاي توريستي شينگن تا چه مدت قابل اعتبار است و سفارت ايرادي نميگيره
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من میخوام برای ویزای توریستی پرتغال اقدام کنم شنیدم که دعوتنامه میخواد، درسته؟
    شنیدم که اگه بخوام کشور دیگه ای بغیر از پرتغال هم برم باید توی فرم درخواست اعلام کنم و رزرو هتل برای هر دو مقصد بگیرم، کسی میتونه منو راهنمائی کنه؟
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی یه سوال داشتم اینکه آیا اگر ویزای شینگن رو سفارت صادر کنه پولی که به عنوان تمکن مالی هست بلوکه میشه قبل از مسافرت یا میشه این پول رو برداشت؟ و از ابن پول برای هزینه سفر استفاده کرد. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhot نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی یه سوال داشتم اینکه آیا اگر ویزای شینگن رو سفارت صادر کنه پولی که به عنوان تمکن مالی هست بلوکه میشه قبل از مسافرت یا میشه این پول رو برداشت؟ و از ابن پول برای هزینه سفر استفاده کرد. با تشکر
    سلام. تمکن مالی که برای نشان دادن توانایی پرداخت هزینه سفر میباشد کاری به سفارت نداره .سفارت فقط میخاد بدونه که شما استطاعت مالی برای سفر را دارید. این پول باید خرج سفر کنید.

سلام دوستان. یکی از دوستان من که ساکن ایتالیا هستند یک نامه معمولی نوشته و امضا کرده و به عنوان دعوتنامه برای من ارسال کرده ( به پلیس محلی مراجعه نکرده با این استدلال که قرار نیست میزبان من باشد)
    سوال من این هست که:
    - آیا نامه معمولی ( به همراه تمام مدارک اقامتی) که برای من ارسال کرده، کافی است؟
    - در قسمت 31 و 32، من نام این دوستم را بنویسم یا نام هتلی که در مدت اقامتم در ایتالیا ساکن خواهم بود؟
    - من قصد دارم وارد ایتالیا بشوم. شهر های میلان و رم رو ببینم و ازونجا به پاریس برم و از پاریس برگردم ایران. آیا در روز مصاحبه بهتر نیست کلا بگم می خوام وارد ایتالیا بشوم و از ایتالیا هم خارج بشوم؟ ورود به ایتالیا و خروج از فرانسه ، شانس ویزا رو پایین نمیاره؟
    ویرایش توسط mamoosh68 : October 7th, 2017 در ساعت 09:52 PM
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

میشه بگید الان هلند خوب شنگن میده بدون دعوت نامه به شرط داشتن مدارک کامل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)