صفحه 221 از 262 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

دوستان سلام من سابقه ٣ تا شنگن ٦ ماهه ١٥ روزه و ٣ ماهه دارم به نظرتون از كدوم سفارت ميتونم ١ ساله بگيرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    دوستان سلام من سابقه ٣ تا شنگن ٦ ماهه ١٥ روزه و ٣ ماهه دارم به نظرتون از كدوم سفارت ميتونم ١ ساله بگيرم
    توفیر خاصی نمیکنه. اطلاعات شنگن مرکزیه و همه بهش دسترسی دارن. ترجیحا برو سفارتی که خلوت تره.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من سابقه یک شینگن دارم و تمکن مالی هم دارم و سابقه بیمه ،جواز کسب ، سند ملکیت. می خواستم ببینم چجوری می تونم برای شینگن مولتی یک ساله اقدام کنم؟
    راحت ترین کار چیه؟
    و اینکه خودم می تونم اقدام کنم یا بدم دست وکیل؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

با سلام. برای شرکت در کتفرانس در کشور سوئد دعوتنامه برای ارایه سخنرانی دریافت کردم. در حال حاضر دانشجوی دکترا در استرالیا هستم و از کنسول سوئد در سیدنی میخوام اپلای کنم. خیلی ممنون میشم سوالاتم رو پاسخ بدید.

1-آیا هزینه کنفرانس باید پرداخت شود؟ من گواهی که نشون میده در کنفرانس register کردم رو دارم. اما پرداخت انجام نشده. هزینه کنفرانس خیلی زیاد هست. 1200 یورو . میترسم بهم ویزا ندن و پول بره.
    2-هزینه بیمه مسافرتی باید پرداخت شه؟
    3-برای هتل و بلیط هواپیما رزرو بدون پرداخت کافی هست؟

لطفا سریع راهنمایی کنید

من 4شنبه وقت مصاحبه دارم برای عید درخواست ویزا دارم اما همین الان تا آخر ژانویه یعنی یک ماه آینده ویزام اعتبار داره از سوید ، آیا 4شنبه با من مصاحبه میکنند ؟

Junior Member

سلام

من برای گرفتن ویزا شنگن تمامی مدارک رو دارم مثل پرینت حساب و سند ملکی و ... . و شغل من نقاش ساختمان هست و بیمه رو هم از طریق بیمه کارگران ساختمانی پرداخت می کنم. برای گرفتن ویزا میتونم اقدام کنم و به عنوان مدرک شغلی چه چیزی رو باید تهیه کنم؟

لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

با سلام
    دوستان چندتا سوال دارم :
    من و همسرم 30ساله هستیم و برای هفته ی آخر اسفند قصد سفر تفریحی 15 روزه به اروپا رو داریم .اولین اقداممون برای ویزای شینگن هست . مقصد سفرمون کشورهای ایتالیا،جمهوری چک،اتریش،سوئیس،فرانسه و آلمان هست . هر دو شاغل هستیم (من در اداره دولتی) ، همه مدارک لازم برای اخذ ویزا رو داریم غیر از سند ملک .ممنون میشم در صورت امکان پاسخ بدید که :

1- به نظرتون از کدوم سفارت برای ویزا اقدام کنیم درصد گرفتن ویزا بالاتره و بهتره ؟ (مهمترین سوال)
    2- با توچه به تاریخ سفر که هفته آخر اسفنده ، تاریخ سفارتمون کی باشه بهتره؟
    3- از اقدام به درخواست اینترنتی وقت سفارت تا وقت مصاحبه چند روز زمان میبره ؟
    4- خرید بلیط هواپیما تاثیری در روند قبولی ویزا داره ؟
    5- رزرو هتل اگه از سایت بوکینگ باشه مشکلی نداره ؟
    6- اینکه میگن درخواست ویزا رو از سفارتی بگیرین که مقصد اصلی سفرتون باشه یعنی چی ؟ (جایی خوندم که گفته بود مقصد اصلی سفر یعنی کشوری که بیشترین تعداد روز اقامتتون در سفر رو تو اون داشته باشید؟)
    7- آیا برای زوج ها هر شخص باید وقت سفارت جدا و مدارک جداگانه تهیه کنه ؟ با توجه به اینکه زوج هستیم روالش به چه صورت هستش؟

دوستان بسیار ممنون و سپاسگذارم از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان

در انگلستان دانشجو هستم و قصد سفر به آلمان رو دارم.
    از آلمان که برگشتم، بعداً قراره به کشور ها دیگه برم اما تاریخ سفر ها مشخص نیست.

حالا الان که میخوام اپلای کنم، میتونم برای ویزا Multi-entry درخواست بدم، یا به این دلیل که تاریخ سفر های بعدی مشخص نیست، باید حالت Single-Entry رو انتخاب کنم؟

پیشاپیش تشکر از وقتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط edvin_gh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان چندتا سوال دارم :
    من و همسرم 30ساله هستیم و برای هفته ی آخر اسفند قصد سفر تفریحی 15 روزه به اروپا رو داریم .اولین اقداممون برای ویزای شینگن هست . مقصد سفرمون کشورهای ایتالیا،جمهوری چک،اتریش،سوئیس،فرانسه و آلمان هست . هر دو شاغل هستیم (من در اداره دولتی) ، همه مدارک لازم برای اخذ ویزا رو داریم غیر از سند ملک .ممنون میشم در صورت امکان پاسخ بدید که :

1- به نظرتون از کدوم سفارت برای ویزا اقدام کنیم درصد گرفتن ویزا بالاتره و بهتره ؟ (مهمترین سوال)
    2- با توچه به تاریخ سفر که هفته آخر اسفنده ، تاریخ سفارتمون کی باشه بهتره؟
    3- از اقدام به درخواست اینترنتی وقت سفارت تا وقت مصاحبه چند روز زمان میبره ؟
    4- خرید بلیط هواپیما تاثیری در روند قبولی ویزا داره ؟
    5- رزرو هتل اگه از سایت بوکینگ باشه مشکلی نداره ؟
    6- اینکه میگن درخواست ویزا رو از سفارتی بگیرین که مقصد اصلی سفرتون باشه یعنی چی ؟ (جایی خوندم که گفته بود مقصد اصلی سفر یعنی کشوری که بیشترین تعداد روز اقامتتون در سفر رو تو اون داشته باشید؟)
    7- آیا برای زوج ها هر شخص باید وقت سفارت جدا و مدارک جداگانه تهیه کنه ؟ با توجه به اینکه زوج هستیم روالش به چه صورت هستش؟

دوستان بسیار ممنون و سپاسگذارم از پاسختون
    سلام،

من جواب سوالاتتون رو با توجه به اطلاعات خودم و با بیس کشور آلمان که در موردش اطلاعات دارم میدم:

1-اصولا باید سفارتی و انتخاب کنید که در طول سفرتون طولانی ترین اقامت رو در اون کشور خواهید داشت. با توجه به اینکه سفارت آلمان در حال حاضر بسیار شلوغ هست، احتمال اینکه بتونید برای سفر برنامه ریزی شده برای آخر اسفند از سفارت آلمان وقت بگیرید بسیار بسیار پایین هست (جدول وقتهای سفارت آلمان رو میتونید اینجا ببینید: http://www.teheran.diplo.de/contentb...ezeit_Visa.pdf)
    2-معمولا بررسی و اعلام نتیجه ویزای توریستی از زمان مصاحبه حضوری در اکثر سفارتها 2 هفته زمان میبره و نتیجه بعد از 2 هفته اعلام میشه. با توجه به این موضوع میتونید در صورت امکان وقت مصاحبه تون رو تعیین کنید.
    3-برای سفارت آلمان زمان مشخصی نداره و بستگی به میزان درخواستها از 2 هفته تا چند ماه ممکن هست طول بکشه
    4-ترجیحا بلیط رو رزرو کنید که در صورت ریجکت شدن احتمالی پولتون از بین نره
    5-خیر مشکلی نداره
    6-در گرینه 1 توضیح دادم
    7-برای هر شخص باید وقت جداگونه گرفته بشه.

پیشنهاد من این هست که قبل از اقدام از یک آژانس مسافرتی مشورت بگیرید یا اینکه مقداری وقت بگذارید و سایتهای سفارتهای کشورهایی که اسم بردید رو یکبار مطالعه بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط EMC نمایش پست ها
    سلام دوستان

در انگلستان دانشجو هستم و قصد سفر به آلمان رو دارم.
    از آلمان که برگشتم، بعداً قراره به کشور ها دیگه برم اما تاریخ سفر ها مشخص نیست.

حالا الان که میخوام اپلای کنم، میتونم برای ویزا Multi-entry درخواست بدم، یا به این دلیل که تاریخ سفر های بعدی مشخص نیست، باید حالت Single-Entry رو انتخاب کنم؟

پیشاپیش تشکر از وقتتون
    سلام،

طبق تجربه من شما به این دلیل که مقیم انگلستان هستید به احتمال بسیار زیاد اگر درخواست ویزای مولتی بدید باهاش موافقت میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)