صفحه 223 از 262 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    موضوع گردش حساب بالا می تونه هم مثبت باشه و هم منفی. یعنی باید موجودی و گردش حساب با شغل و درآمد بخونه. یعنی سن ایشون و شغلشون باید به گزدش حسابشون بخوره.

اگر می تونن دعوت نامه بگیرن، از همون کشور اقدام کنند. در غیر این صورت از بلژیک یا هلند.

شاد باشید.
    من از یه آژانسی پرسیدم گفتن ریجکتی با دعوتنامه اثراتش خیلی بدتر از ریجکتی توریستی هست.همینطور فنلاند رو (که دعوتنامه نامزدم از اونجا هست) رو گفتن شرایطش سخته.نظر شما چیه؟گفتن فنلاند سخت گیرتر از جاهای دیگه هست.بهتره از فنلاند که دعوت نامه دارن اقدام کنن یا بلژیک و هلند بصورت توریستی؟

ممنون بابت وقتی که میزارین و راهنماییم میکنین.

Junior Member

سلام دوستان. خوشحال میشم منو در جریان گرفتن ویزا راهنمایی کنید.
    من و همسرم قصد سفر به اسپانیا را داریم. دوستم که سیتیزن اسپانیاست قراره برامون دعوت نامه بفرسته. مانده حساب 80 میلیون با گردش مالی خوب داریم. سابقه سفر به امارات و ترکیه را داریم فقط.
    مشکل من اینه که ما کارمون انجام پروژه است و واسه جای خاصی کار نمی کنیم. یکم اثبات شرایط شغلی مون سخته... بیمه همسرم از شرکت برادرشون رد میشه . فیش حقوقی هم از اون شرکت ندارند. ایا امکانش هست برای سه ،چهار ماه از طرف شرکت برادرشون واریزی داشته باشن تا اونو برای اثبات شغلشون ارایه بدیم. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

Local Moderator

سلام

بله مشکلی نیست، چند ماهی رو مرتب واریز کنند که تو پرینت حساب بیاد. لیست بیمه رو هم که ترجمه می کنید و به سفارت می دهید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خوشحال میشم منو در جریان گرفتن ویزا راهنمایی کنید.
    من و همسرم قصد سفر به اسپانیا را داریم. دوستم که سیتیزن اسپانیاست قراره برامون دعوت نامه بفرسته. مانده حساب 80 میلیون با گردش مالی خوب داریم. سابقه سفر به امارات و ترکیه را داریم فقط.
    مشکل من اینه که ما کارمون انجام پروژه است و واسه جای خاصی کار نمی کنیم. یکم اثبات شرایط شغلی مون سخته... بیمه همسرم از شرکت برادرشون رد میشه . فیش حقوقی هم از اون شرکت ندارند. ایا امکانش هست برای سه ،چهار ماه از طرف شرکت برادرشون واریزی داشته باشن تا اونو برای اثبات شغلشون ارایه بدیم. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

Local Moderator

سلام

آژانس ها فقط فکر پولی که قرارده از شما بگیرند هستند و این حرفشون هم براون اساسه. اون ها اصولاً با مدارک و پشتوانه امکانات شما و سایرین، کسب درآمد می کنند و هیچ کار خاصی هم انجام نمی دهند! شما که دعوت نامه می تونی بگیری، حتماً از این طریق اقدام کن.

شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    من از یه آژانسی پرسیدم گفتن ریجکتی با دعوتنامه اثراتش خیلی بدتر از ریجکتی توریستی هست.همینطور فنلاند رو (که دعوتنامه نامزدم از اونجا هست) رو گفتن شرایطش سخته.نظر شما چیه؟گفتن فنلاند سخت گیرتر از جاهای دیگه هست.بهتره از فنلاند که دعوت نامه دارن اقدام کنن یا بلژیک و هلند بصورت توریستی؟

ممنون بابت وقتی که میزارین و راهنماییم میکنین.

با سلام
    من از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ در اتریش دانشجوی مقطع دکترا بودم به دلایلی از تحصیل انصراف دادم و به ایران برگشتم آیا الان می تونم برای ویزای مالتیپل شینگن اقدام کنم؟ بیمه ندارم و کار هم مدرس ساعتی است
    قرار داد کار هم ندارم چون مدرس زبانم !!!!
    ممنون می شم بفرمایید
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

شرایط من
    سن ۳۸ خانم مجرد
    عدم داشتن کاری که بتوان ثایت کرد
    ۲ سال اقامت دانشجویی در اتریش (کارت اقامت رو نگه داشتم گرچه از درجه اعتبار ساقط است)
    دو سند آپارتمان در تهران به ارزش حدود یک میلیارد
    ۱۲ میلیون در حساب دارم فقط
    البته بیشتر هم می تونم پول بریزم
    اگر واقعا کار براشون مهمه برم سر یک کاری که بیمه بکنه
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    شرایط من
    سن ۳۸ خانم مجرد
    عدم داشتن کاری که بتوان ثایت کرد
    ۲ سال اقامت دانشجویی در اتریش (کارت اقامت رو نگه داشتم گرچه از درجه اعتبار ساقط است)
    دو سند آپارتمان در تهران به ارزش حدود یک میلیارد
    ۱۲ میلیون در حساب دارم فقط
    البته بیشتر هم می تونم پول بریزم
    اگر واقعا کار براشون مهمه برم سر یک کاری که بیمه بکنه
    سلام،
    طبق تجربه من داشتن شغلی که توش براتون بیمه رد بشه و بتونین گواهی اشتغال به کار ارائه بدین تاثیر خیلی مثبتی میگذاره و اجتمال دریافت ویزا رو خیلی بالاتر میبره. نکته ای که تاثیر مثبت زیادی ایجاد میکنه تقویت احتمال بازگشتتون به ایران بعد از تمام شدن دلیل مسافرتتون هست که یک شغل ثابت در مقایسه با مستغلات این احتمال رو بسیار بالاتر میبره، چون یک منبع درآمد ثابت هست که میشه اثباتش کرد. وجود مستغلات مثل ماشین و خونه هم خوبه، ولی ایرادی که داره این که در حالت فرضی شما میتونید با یک وکالت اونها رو بفروشید و پولش رو منتقل کنید و دیگه دلیل محکمی برای برگشتن به ایران نداشته باشید.
    موفق باشید.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    طبق تجربه من داشتن شغلی که توش براتون بیمه رد بشه و بتونین گواهی اشتغال به کار ارائه بدین تاثیر خیلی مثبتی میگذاره و اجتمال دریافت ویزا رو خیلی بالاتر میبره. نکته ای که تاثیر مثبت زیادی ایجاد میکنه تقویت احتمال بازگشتتون به ایران بعد از تمام شدن دلیل مسافرتتون هست که یک شغل ثابت در مقایسه با مستغلات این احتمال رو بسیار بالاتر میبره، چون یک منبع درآمد ثابت هست که میشه اثباتش کرد. وجود مستغلات مثل ماشین و خونه هم خوبه، ولی ایرادی که داره این که در حالت فرضی شما میتونید با یک وکالت اونها رو بفروشید و پولش رو منتقل کنید و دیگه دلیل محکمی برای برگشتن به ایران نداشته باشید.
    موفق باشید.
    به نظرتون پروانه کسب5ساله مغازه میتونه مدرک شغلی خوبی باشه؟من با این مدرک ویزای کانادا گرفتم البته ترول هیستوری خوبی داشتم(امریکا و 13.14تا چین)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

بله مشکلی نیست، چند ماهی رو مرتب واریز کنند که تو پرینت حساب بیاد. لیست بیمه رو هم که ترجمه می کنید و به سفارت می دهید.

شاد باشید.
    یه سوال دیگه اینه که من هم با کمک شوهرم کار پروژه ای انجام میدیم و واسه جای خاصی کار نمی کنیم. من گردش مالی دارم ولی چون از طرف جایی بیمه نشدم خودم بیمه زنان خانه دار رد میکنم. از طرف دیگه هم به صورت اسمی رییس هیت مدیره یه شرکت خانواده گی هستم. به نظرتون اظهار کنم که زن خانه دار هستم و گردش مالیم را عنوان نکنم یا این که از طرف شرکتی که عضو هیت مدیره اش هستم دو سه ماه واریزی داشته باشم و اعلام کنم از اونجا حقوق میگیرم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Local Moderator

بله صد در صد مدرک خوبیه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    به نظرتون پروانه کسب5ساله مغازه میتونه مدرک شغلی خوبی باشه؟من با این مدرک ویزای کانادا گرفتم البته ترول هیستوری خوبی داشتم(امریکا و 13.14تا چین)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)