صفحه 224 از 262 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

این شرکت گردش مالی داره؟ اگر این طور هست که حتماً حداقل 6 ماه براتون حقوق بریزن و بیمه رد کنند و بعد اقدام کنید. ببینید بدون لیست بیمه مهر شده که الان اکثر سفارت ها می خواهند، شما شانس خوبی نخواهید داشت. ولی اگر شرکت براتون بیمه رد کنه و واریز هم داشته باشه، بعد از حداقل 6 ماه برید اقدام کنید. در این صورت می تونید فیش حقوقی و گواهی اشتغال هم بگیرید که نشون میده این جا مشغول کاری هستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه اینه که من هم با کمک شوهرم کار پروژه ای انجام میدیم و واسه جای خاصی کار نمی کنیم. من گردش مالی دارم ولی چون از طرف جایی بیمه نشدم خودم بیمه زنان خانه دار رد میکنم. از طرف دیگه هم به صورت اسمی رییس هیت مدیره یه شرکت خانواده گی هستم. به نظرتون اظهار کنم که زن خانه دار هستم و گردش مالیم را عنوان نکنم یا این که از طرف شرکتی که عضو هیت مدیره اش هستم دو سه ماه واریزی داشته باشم و اعلام کنم از اونجا حقوق میگیرم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    به نظرتون پروانه کسب5ساله مغازه میتونه مدرک شغلی خوبی باشه؟من با این مدرک ویزای کانادا گرفتم البته ترول هیستوری خوبی داشتم(امریکا و 13.14تا چین)
    بله حتما خوب هست. مهم اینه که نشون بدید توی ایران کسب و کار و درآمد ماهیانه مناسب دارید و به همین دلیل هم برمیگردید. سابقه مسافرت خارجی خوبتون هم مزید بر علت هست.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

سلام دوستان من باید برای ماه سپتامبر ویزای تحصیلی از سوعد بگیرم ماه نوامبر ۲۰۱۷ در خواست ویزای شینگن تجاریم در سفارت چک رد شد میخواستم ببینم این موضوع ممکن هست باعث شه ویزای دانشجوییم رد شه ؟

سلام دوستان
    من ۲۰سالمه دانشجوی سال سوم حقوقم دانشگاه شهید بهشتی
    برای یه دوره ی تابستونی ۲ماهه تو چک میخوام اقدام کنم که گفتن دعوت نامه هم میفرستن
    فقط با توجه به اینکه دانشجو هستم میتونم از گردش حساب پدرم برای ویزا اقدام کنم یا باید حتما خودم داشته باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    بله حتما خوب هست. مهم اینه که نشون بدید توی ایران کسب و کار و درآمد ماهیانه مناسب دارید و به همین دلیل هم برمیگردید. سابقه مسافرت خارجی خوبتون هم مزید بر علت هست.
    ممنون از پاسختون. 1-منظورم برای کسی که ترول هیستوری نداره پروانه کسب مدرک شغلی قابل قبولی هست؟
    2- با وجود 1ویزای امریکا(3سال پیش) ویزای کانادا (اعتبار تا2021) و حدود 13یا14 تا ویزای چین مربوط به 3.4سال پیش گردش مالی 3ماهه 240میلیون و موجودی 72میلیون میشه برای ویزای مولتی شینگن اقدام کرد (برای بار اول هست که میخوام شینگن بگیرم) احتمال گرفتنش هست؟
    ممنون میشم در مورد سوالاتم راهنماییم کنین.

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    لطفا منو راهنمایی بفرمایید . من همه شرایط دریافت شینگن مولتی یک ساله رو دارم و یک مرتبه هم شینگن کوتاه مدت گرفتم می خواستم ببینم برای درخواست ویزای شینگن یک ساله چه وقتی باید بگیرم و چه مدارکی لازم دارم
    ممنون
    راهنمایی فرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    این شرکت گردش مالی داره؟ اگر این طور هست که حتماً حداقل 6 ماه براتون حقوق بریزن و بیمه رد کنند و بعد اقدام کنید. ببینید بدون لیست بیمه مهر شده که الان اکثر سفارت ها می خواهند، شما شانس خوبی نخواهید داشت. ولی اگر شرکت براتون بیمه رد کنه و واریز هم داشته باشه، بعد از حداقل 6 ماه برید اقدام کنید. در این صورت می تونید فیش حقوقی و گواهی اشتغال هم بگیرید که نشون میده این جا مشغول کاری هستید.
    شرکت گردش مالی داره ولی احتمال اینکه بتونم از شرکت بیمه رد کنم خیلی کمه. چون برای مامور بیمه ، لزوما باید در شرکت حضور فیزیکی داشته باشم. اگه به عنوان زن خانه دار بعنوان همراه همسرم که مدارک مالی و شغلی داره اقدام کنم شانسم چقدره؟
    سوال دوم اینکه اگه اگه بجای واریز پول از طرف شرکت به حسابمون، چک از طرف شرکت داشته باشیم، شانس گرفتن ویزا کمتر میشه یا بیشتر؟
    ممنون از پاسخگویی تون

Local Moderator

سلام

به هر حال داشتن مدارک شغلی تاثیر مثبتی داره و حتماً ارائه بدید.

این که بار اول بشه ویزای مولتیپل گرفت، اساساً سخته و معمولاً اکثر سفارت ها برای بار اول اگر شخص واجد شرایط باشه، ویزای سینگل میدن، ولی خوب درخواستش ضرری نداره، نهایتاً اگر واجد شرایط باشید و نخواهند به شما مولتیپل بدن، سینگل خواهند داد.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. 1-منظورم برای کسی که ترول هیستوری نداره پروانه کسب مدرک شغلی قابل قبولی هست؟
    2- با وجود 1ویزای امریکا(3سال پیش) ویزای کانادا (اعتبار تا2021) و حدود 13یا14 تا ویزای چین مربوط به 3.4سال پیش گردش مالی 3ماهه 240میلیون و موجودی 72میلیون میشه برای ویزای مولتی شینگن اقدام کرد (برای بار اول هست که میخوام شینگن بگیرم) احتمال گرفتنش هست؟
    ممنون میشم در مورد سوالاتم راهنماییم کنین.

Local Moderator

سلام

شما اول وقت درخواست ویزا از یکی از سفارت ها بگیرید و بعد هم مدارک موردنیاز که در سایت اون سفارت یا سایت شرکت VFS هست رو آماده کنید. در درخواستتون هم نوع ویزای درخواستی رو مولتیپل یک ساله بزنید، ولی بدونید که برای بار اول بمعمولاً ویزای مولتیپل نمی دهند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    لطفا منو راهنمایی بفرمایید . من همه شرایط دریافت شینگن مولتی یک ساله رو دارم و یک مرتبه هم شینگن کوتاه مدت گرفتم می خواستم ببینم برای درخواست ویزای شینگن یک ساله چه وقتی باید بگیرم و چه مدارکی لازم دارم
    ممنون
    راهنمایی فرمایید

Local Moderator

ببینید این که مامور بیمه بیاد و چک کنه، هم احتمالش کمه و هم معمولاً برای شرکت های کوچیک و از طرفی تا چند بار مراجعه نکنه و هر بار گزارش نکنه، مشکلی ایجاد نمی شه. شما می تونی ماموریت باشی یا مرخصی و ...! بعد هم بعد از 3-6 ماه که گذشت که دیگه کار سفارت هم انجام شده. به نظر من در حالت همراه شدن با همسر، شانس کمتره و نمی تونید دلیلی برای سفارت بیارید که حتماً برمی گردید. باز حالت اول سفارت می بینه که شما جایی مشغولی و احتمال بازگشت داری.
    چک از شرکت؟ یعنی به ازای مطالبات؟! به نظرم اصلاً برای سفارت مهم نیست. مهم اینه که ماهانه حقوق به حسابتان واریز شده باشه که در پرینت حساب ها هم قابل کنترل باشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    شرکت گردش مالی داره ولی احتمال اینکه بتونم از شرکت بیمه رد کنم خیلی کمه. چون برای مامور بیمه ، لزوما باید در شرکت حضور فیزیکی داشته باشم. اگه به عنوان زن خانه دار بعنوان همراه همسرم که مدارک مالی و شغلی داره اقدام کنم شانسم چقدره؟
    سوال دوم اینکه اگه اگه بجای واریز پول از طرف شرکت به حسابمون، چک از طرف شرکت داشته باشیم، شانس گرفتن ویزا کمتر میشه یا بیشتر؟
    ممنون از پاسخگویی تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)