صفحه 227 از 262 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام

نیازی نیست که حتماً شغل دومتون رو اعلام کنید. همین که مدارک مربوط به شغل کارمندی تون رو ارائه بدید و در پرینت حسابتون کل تراکنش های هر دو تا شغل باشه، خوبه. اگر نیاز شد یا خودتون صلاح دونستید می تونید به سفارت بگید که تراکنش ها زیاد حسابتون به خاطر شغل دومتون که می تونه داشتن مغازه، سایت یا هر چیز دیگری باشه هست و پوئن مثبت محسوب می شه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    سلام.
    سوال من برای اثبات مدارک شغلی در جریان گرفتن ویزای شنگن هست.
    اگر کسی دو تا شغل داشته باشد یکی از مشاغل کارمندی با بیمه و واریزی مثلا 2 میلیون تومان باشد و شغل دوم آزاد و به صورت چندین مرتبه واریزی با مبالغ متعدد در یک ماه باشد (مجموع واریزی شغل دوم 5-6 میلیون در ماه). ایا برای اثبات مدارک شغلی باید همزمان برای هر دو شغل مدرک جفت و جور بشه یا فقط اثبات کنیم که یه شغل ثابت کارمندی داریم کافیه؟

Local Moderator

سلام

داشتن ویزاهای قبلی شینگن که نکته مثبتی در درخواست ویزای جدید شینگن از سفارت های اروپایی هست، ولی خودتون بهتر می دونید که آلمان کلاً سخت گیری های خاص خودش رو داره و به کسانی که ویزای قبلی از آلمان داشته اند یا دعوت نامه از کسی در آلمان دارند اصولاً بهتر ویزا می ده. ولی شما هم شرایط خوبی دارید. ویزاهای قبلی تون هم باید در 5 سال اخیر باشه تا ازتون کپی اش رو بگیرند.

برای درخواست هم بیشتر از 90 روز که نمی تونید در فرم بزنید، ولی داخل پرانتز در همان قسمت بنویسید 1 سال و نوع ویزای رو هم که مولتی انتخاب می کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakhosravi23 نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من ویزای شنگن سینگل از ایتالیا و سینگل از سوییس و مالتی شش ماهه از فرانسه داشته م و الان میخوام از المان برای یکساله اقدام کنم...کسی میدونه توی فرم تعداد روزای درخواستی باید چند روز رو بنویسم؟؟ویزای توریستی منظورم هست و واینکه نظرتون راجع به یکساله دادن المان مثبت هست یا خیر؟؟
    سپاس

دوستان، یه سوال در مورد دفاتر vfs تهران دارم. من از طریق vfs فرانسه میخوام اقدام کنم و الان میخوام ازشون وقت بگیرم که برم مدارک رو تحوبل بدم. الان تو سایت خود vfs نوشته که اولین وقت موجود برای 27 مارچ هستش، حالا من میتونم ایمیل بزنم و بگم تو این تاریخ نمیتونم بیام چون تعطیلات نوروزه و مثلا خودم یه تاریخ دیگه مثلا برای ده روز بعدش اعلام کنم که تو اون روز بهم وقت بدن ؟ قبول میکنن یا اولین وقت آزاد رو میدن فقط ؟

Local Moderator

سلام

بله اولین وقت آزاد که همون تاریخی هست که اشاره کرده اید. تو ایمیلتون به تاریخ مدنظرتون اشاره کنید و البته بهتره بگید که از این تاریخ زودتر مثلاً نمی خواهید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    دوستان، یه سوال در مورد دفاتر vfs تهران دارم. من از طریق vfs فرانسه میخوام اقدام کنم و الان میخوام ازشون وقت بگیرم که برم مدارک رو تحوبل بدم. الان تو سایت خود vfs نوشته که اولین وقت موجود برای 27 مارچ هستش، حالا من میتونم ایمیل بزنم و بگم تو این تاریخ نمیتونم بیام چون تعطیلات نوروزه و مثلا خودم یه تاریخ دیگه مثلا برای ده روز بعدش اعلام کنم که تو اون روز بهم وقت بدن ؟ قبول میکنن یا اولین وقت آزاد رو میدن فقط ؟

Junior Member

دوستلن سلام من اخرين ويزاي شنگنم واسه اخراي نوامير ١٧ بوده يعناي خروجم ٣٠ بوده مولتي ٣ ماهه الان پس فردا وقت فرانسه دارم شنيدم بايد از اخرين خروجمون ٦ ماه گذشته باشه يعني من بايد تاريخ سفرمو كي بزنم؟

Local Moderator

سلام

من تاریخ اعتبار ویزاتون رو متوجه نشدم. اگر اعتبار ویزاتون تمام شده، مشکلی در درخواست بعدی ندارید و نیازی به گذشت 6 ماه ندارید!

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    دوستلن سلام من اخرين ويزاي شنگنم واسه اخراي نوامير ١٧ بوده يعناي خروجم ٣٠ بوده مولتي ٣ ماهه الان پس فردا وقت فرانسه دارم شنيدم بايد از اخرين خروجمون ٦ ماه گذشته باشه يعني من بايد تاريخ سفرمو كي بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    سلام،
    هر شخص با داشتن ویزای مولتی طولانی مدت اجازه دارد که حداکثر 90 روز در یک بازه 180 روزه در حوزه شنگن اقامت داشته باشد. اگر شما از این 90 روز استفاده کردید، باید 90 روز صبر کنید و بعد از اون میتونید دوباره وارد حوزه شنگن شوید. از طریق لینک زیر (سایت رسمی اتحادیه اروپا) میتونید بصورت بسیار دقیق تاریخچه سفرهاتون به اروپا رو وارد کنید و اولین تاریخ مجاز برای ورود رو محاسبه کنید:
    https://ec.europa.eu/home-affairs/co...-calculator_en

با توجه به گفته شما که خروجتون 30 توامبر بوده، شما میتونید در زودترین حالت و با فرض اینکه از 90 روز قبلیتون کاملا استفاده کرده باشید، از تاریخ اول مارچ دوباره وارد حوزه شنگن شوید.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان!
    پارسال برای اولین بار ویزای توریستی یک ماهه مولتی از سفارت هلند گرفتم. الان گویا سفارت نمودنده و همه کارها را دادند وی اس آف گلوبال. میخواستم الان حداکثر مدت ویزا ی که بتونم از هلند درخواست کنم (c توریستی ) چقدر است؟

Local Moderator

سلام

حداکثر مدت ویزای توریستی تا سقف 5 سال و له اندازه اعتبار پاسپورت است، ولی این حداکثر را در موارد معدود و برای افرادی از قبیل پدر و مادر ممکنه بدهند. شما برای بار دوم می تونید 3 یا 6 ماه تقاضا بدید که بعید می دونم بیشتر از 6 ماه بهتون بدهند.

باز اگر سوال یا موردی هست، بفرمایید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    پارسال برای اولین بار ویزای توریستی یک ماهه مولتی از سفارت هلند گرفتم. الان گویا سفارت نمودنده و همه کارها را دادند وی اس آف گلوبال. میخواستم الان حداکثر مدت ویزا ی که بتونم از هلند درخواست کنم (c توریستی ) چقدر است؟

Junior Member

سلام دوستان
    من در پنج سال اخیر دو ویزای شنگن از فرانسه و ایتالیا داشتم. به نظر شما شانس ویزای مولتی از المان برای من هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)