صفحه 229 از 262 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام
    دوستان براي گرفتن ويزاي شنگن سوالاتي داشتم
    1- پرينت حساب چند ماهه لازمه؟ سفارت به سفارت فرق داره؟ كدوم سفارت كوتاه مدت تر ميخواد؟
    2-سند ملكي رو كدوم سفارت نميخواد؟ خونه بدون سند با كد رهگيري قابل ارائه هست؟
    3- با تراول هيستوري ضعيف (بدون سابقه سفر) از كدوم سفارت بهتره اقدام كنيم؟
    4- من و همسرم كارمند وزارت نفت و پزشك هستيم با دو حساب تازه باز شده 80 ميليوني جمعا 160 تومن، بدون سابقه سفر
    شانسي هست براي گرفتن شينگن توريستي؟

Local Moderator

سلام

1- معمولاً 6 ماهه لازمه. ممکنه برخی سفارت ها 3 ماهه بگیرند.
    2- ارئه سند خونه که الزامی نیست، اگر ارائه بدید مدارک تون قوی تر می شه. مشکلی نیست.
    3- تراول هیستوری ضعیف شانس گرفتن ویزا رو از هر سفارتی کمتر می کنه. طرف سفارت هایی مثل فرانسه، پرتغال،آلمان، اسپانیا و خیلی های دیگر اصلاً نروید. کلاً سفارت های هلند، چک و لهستان کمی بهتر هستند. برای ویزای اول بهتره اگر می توانید از طریق یکی از آژانس های معتبر یکی از سفارت ها اقدام کنید و سری های بعد، خودتاناقدام نمایید.
    4- از نظر کاری خوبه که کار ثابتی دارید، ولی بدون سابقه ویزای قبلی، شانس خوبی برای گرفتن ویزا ندارید. بهتره برای ویزای اول با احتیاط اقدام نمایید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASHJEBB نمایش پست ها
    سلام
    دوستان براي گرفتن ويزاي شنگن سوالاتي داشتم
    1- پرينت حساب چند ماهه لازمه؟ سفارت به سفارت فرق داره؟ كدوم سفارت كوتاه مدت تر ميخواد؟
    2-سند ملكي رو كدوم سفارت نميخواد؟ خونه بدون سند با كد رهگيري قابل ارائه هست؟
    3- با تراول هيستوري ضعيف (بدون سابقه سفر) از كدوم سفارت بهتره اقدام كنيم؟
    4- من و همسرم كارمند وزارت نفت و پزشك هستيم با دو حساب تازه باز شده 80 ميليوني جمعا 160 تومن، بدون سابقه سفر
    شانسي هست براي گرفتن شينگن توريستي؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

1- معمولاً 6 ماهه لازمه. ممکنه برخی سفارت ها 3 ماهه بگیرند.
    2- ارئه سند خونه که الزامی نیست، اگر ارائه بدید مدارک تون قوی تر می شه. مشکلی نیست.
    3- تراول هیستوری ضعیف شانس گرفتن ویزا رو از هر سفارتی کمتر می کنه. طرف سفارت هایی مثل فرانسه، پرتغال،آلمان، اسپانیا و خیلی های دیگر اصلاً نروید. کلاً سفارت های هلند، چک و لهستان کمی بهتر هستند. برای ویزای اول بهتره اگر می توانید از طریق یکی از آژانس های معتبر یکی از سفارت ها اقدام کنید و سری های بعد، خودتاناقدام نمایید.
    4- از نظر کاری خوبه که کار ثابتی دارید، ولی بدون سابقه ویزای قبلی، شانس خوبی برای گرفتن ویزا ندارید. بهتره برای ویزای اول با احتیاط اقدام نمایید.

شاد باشید.
    ممنون از پاسختون، آژانس معتبری که پرونده های موفق مشابهی رو‌ داشته اند سراغ دارید بهم معرفی کنید؟

Local Moderator

چون به صورت رسمی که در سایت سفارتی اعلام نمی شود که کدام آژانس ها معتبر هستند و این بستگی به میزان ارتباطات آژانس های مسافرتی با سفارت ها داره، به همین خاطر نمی شه از میزان موفق بودن اون ها اطمینان قطعی داشت.

البته این موضوع رو هم باید گفت که آژانس ها کار خاصی نمی کنند و فقط با مدارک متقاضیان! میرن ویزا می گیرند و چون از شما ضمانت بالایی برای برگشت می گیرند، شانستون برای گرفتن ویزا رو بالاتر می برند. اگر توانایی تأمین میزان ضمانت اون ها رو دارید، شانس و اطمینان گرفتن ویزا در حالت آژانس و اون هم برای ویزای اول بیشتر می شه، ولی چیزی قطعی و 100% نیست.

خودتون باید با تمام آژانس های مسافرتی معروف تماس بگیرید و از شرایط اخذ ویزا برای کشورهای مختلف بپرسید.

در نهایت اگر تصمیم به گرفتن ویزا به صورت شخصی داشتنید، سفارت های هلند، چک یا لهستان بیشتر توصیه می شود.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASHJEBB نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، آژانس معتبری که پرونده های موفق مشابهی رو‌ داشته اند سراغ دارید بهم معرفی کنید؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من و همسرم و پسر سه ساله م قصد گرفتن ويزاي توريستي شنگن و يه سفر حدود دو هفته اي تو مرداد رو داريم
    من پزشكم و مطب دارم و همسرم پزشك و مسئول فني، سند ملك داريم، گردش مالي نسبتا خوب، سابقه شنگن نداريم ولي سفر به چند كشور داشتيم، اقامت كانادا داشتيم كه البته تمديدش نكرديم، پسرم پاسپورت كانادايي داره،
    سوالم اينه كه بدون دعوتنامه از كدوم كشور اقدام كنيم شانسمون بيشتره؟
    آيا پسرم نياز به ويزا داره؟
    در مورد اقامت كانادا كه قبلا داشتيم، بهتره چيزي بگيم؟
    براي سفر اوايل مرداد، كي براي ويزا اقدام كنيم؟
    نظرتون در مورد اقدام از طريق ليتواني يا استوني چيه؟ شانسمون بيشتر ميشه؟
    نگرانيم براي شغل همسرمه، چون توي آزمايشگاه خصوصي مسئول فني هست و سابقه كار دولتي و اينا نداره و ضمن اينكه اسمش تو ليست بيمه من هست و تو محل كارش بيمه هم نيست، من ليست بيمه رو كه ارائه بدم در مورد همسرم چي بگم كه چرا من بيمه ش كردم؟ چه مدركي از شغلش بايد ارائه بده؟

توی فرمی که من برای گرفتن ویزای شنگن برای ایتالیا دارم پر می کنم ازم خواسته که اگه به کشور دیگه ای هم می خوام برم اعلام کنم. می خواستم بدونم این قضیه چقدر مهمه. چون من میخوام جمهوری چگ هم برم. ولی اگه به سفارت اعلام کتم که میخوام از اونجا جمهوری چک هم برم ازم بلیط و رسید رزرو هتل می خوان. در حالی که من میخوام اینا رو زمانی رزرو کنم که مطمئنم ویزام میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam0123 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من و همسرم و پسر سه ساله م قصد گرفتن ويزاي توريستي شنگن و يه سفر حدود دو هفته اي تو مرداد رو داريم
    من پزشكم و مطب دارم و همسرم پزشك و مسئول فني، سند ملك داريم، گردش مالي نسبتا خوب، سابقه شنگن نداريم ولي سفر به چند كشور داشتيم، اقامت كانادا داشتيم كه البته تمديدش نكرديم، پسرم پاسپورت كانادايي داره،
    سوالم اينه كه بدون دعوتنامه از كدوم كشور اقدام كنيم شانسمون بيشتره؟
    آيا پسرم نياز به ويزا داره؟
    در مورد اقامت كانادا كه قبلا داشتيم، بهتره چيزي بگيم؟
    براي سفر اوايل مرداد، كي براي ويزا اقدام كنيم؟
    نظرتون در مورد اقدام از طريق ليتواني يا استوني چيه؟ شانسمون بيشتر ميشه؟
    نگرانيم براي شغل همسرمه، چون توي آزمايشگاه خصوصي مسئول فني هست و سابقه كار دولتي و اينا نداره و ضمن اينكه اسمش تو ليست بيمه من هست و تو محل كارش بيمه هم نيست، من ليست بيمه رو كه ارائه بدم در مورد همسرم چي بگم كه چرا من بيمه ش كردم؟ چه مدركي از شغلش بايد ارائه بده؟
    سلام،
    من سوالات شما رو طبق تجربیات و مشاهدات و نظرات خودم پاسخ میدم:
    شما و همسرتون باید از سفارت کشوری تقاضای ویزا بکنید که مقصد اصلی سفرتون هست. یعنی اینکه بیشترین زمان رو در اون کشور قصد دارید بگذرونید. اگر هیچ کشوری مقصد اصلیتون نیست و برنامه سفرتون رو میتونید با توجه به شرایط تغییر بدید، از کشورهایی که آسونتر ویزا میدن تقاضا بدید، البته با توجه به شرایطی که شما گفتید، به نظر من شانس گرفتن ویزا براتون از همه کشورهای شنگن در کل خیلی زیاد هست.
    پسرتون ویزا نیمخواد. با پاسپورت کاناداییش میتونه وارد شنگن بشه.
    برای همسرتون یک کواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی از محل کارشون بگیرید و همراه بقیه مدارک ارائه بدید.
    در مورد اقامت کاناداتون هم بنظر من گفتنش شانستون رو برای گرفتن ویزا بالا میبره.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    توی فرمی که من برای گرفتن ویزای شنگن برای ایتالیا دارم پر می کنم ازم خواسته که اگه به کشور دیگه ای هم می خوام برم اعلام کنم. می خواستم بدونم این قضیه چقدر مهمه. چون من میخوام جمهوری چگ هم برم. ولی اگه به سفارت اعلام کتم که میخوام از اونجا جمهوری چک هم برم ازم بلیط و رسید رزرو هتل می خوان. در حالی که من میخوام اینا رو زمانی رزرو کنم که مطمئنم ویزام میاد
    سلام،
    اگر قصد ندارید که از جمهوری چک وارد حوزه شنگن بشید، اهمیت اعلام کردن قصد سفرتون به چک خیلی پایین میاد، ولی به هر حال بهتر هست که اعلام کنید. اگر ازتون احیانا بلیط و رزرو هتل خواستن (۹۹‎٪ نخواهند خواست، چون غیر منطقی هست)، بگید که برنامتون برای سفر به چک هنوز فیکس نیست و اگر شرایط جور بشه امکانش هست که بخواهید سفر کنید؛ به همین خاطر هم هتل هنوز رزرو نکردید.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

اون جوری که من قهمیدم، برای ویزا سایتی نیست که بخوای ثبت نام کنی. درسته؟ یه فرم آنلاین داره که باید پر شه و پرینت گرفته بشه و بهمراه یکسری مدارک دیگه که روزی که وقت سفارت داریم باید ارائه بدیم. آیا درست فهمیدم؟

Local Moderator

سلام

شما از هر سفارتی بخواهید اقدام کنید، بسته به رویه وقت گرفتن از اون سفارت که می تونه آنلاین باشه یا ارسال ایمیل، ابتدا وقت سفارت می گیرید و سپس مدارک رو طبق چک لیست مدنظر سفارت تهیه کرده و روزی که وقت سفارت دارید بهشون ارائه می دهید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    اون جوری که من قهمیدم، برای ویزا سایتی نیست که بخوای ثبت نام کنی. درسته؟ یه فرم آنلاین داره که باید پر شه و پرینت گرفته بشه و بهمراه یکسری مدارک دیگه که روزی که وقت سفارت داریم باید ارائه بدیم. آیا درست فهمیدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)