صفحه 231 از 262 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

باسلام.من از طریق آژانس اقدام کردم برای ویزای توریستی سوئیس
    متاسفانه ریجکت شدم.بند 9 عدم اثبات بازگشت
    مدارک:سند ملکی.جواز کسب به همراه شرکت .55 میلیون مانده حساب متاهل 31 البته مجردی درخواست دادم.الان میخواهم اعتراض بزنم آیا کسی میتوانید کمکی بکنه؟
    اولین شینگن بوده.ولی سفر در حوزه اسیا چندین بار داشتم پاسم سفید نبوده

Local Moderator

سلام

با این مدارک و شرایطی که شما دارید، احتمال گرفتن ویزا از نگرفتن باید براتون بیشتر باشه! حتماً از خود آژانس بخواهید که پروسه اعتراض رو برایتون انجام بده و پیگیری کنه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_smart نمایش پست ها
    باسلام.من از طریق آژانس اقدام کردم برای ویزای توریستی سوئیس
    متاسفانه ریجکت شدم.بند 9 عدم اثبات بازگشت
    مدارک:سند ملکی.جواز کسب به همراه شرکت .55 میلیون مانده حساب متاهل 31 البته مجردی درخواست دادم.الان میخواهم اعتراض بزنم آیا کسی میتوانید کمکی بکنه؟
    اولین شینگن بوده.ولی سفر در حوزه اسیا چندین بار داشتم پاسم سفید نبوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

با این مدارک و شرایطی که شما دارید، احتمال گرفتن ویزا از نگرفتن باید براتون بیشتر باشه! حتماً از خود آژانس بخواهید که پروسه اعتراض رو برایتون انجام بده و پیگیری کنه.

شاد باشید.
    متاسفانه آژانس مربوط با اینکه کارگزا سفارت سوئیس هست همکاری نمیکنه.و میگه به ما ربطی نداره.آیا امکان هست کسی یا فردی معرفی کنید برای نوع نوشتن اعتراض؟

Local Moderator

سلام

متاسفم که هم هزینه کرده اید و هم این که آژانس مربوطه پیگیری نمی کنه!

به نظرم بیخیال موضوع نشید و حتماً پیگیری کنید، بلکه بتونید ریجکتی رو برگردونید.

من کسی رو نمی شناسم، ولی به نظرم حتی خودتون می تونید نامه ای تنظیم کنید و در اون کامل و شفاف بنویسید که چه شرایطی دارید و براشون توضیح بدید که به این دلایل حتماً برخواهید گشت و طبق رویه، نامه رو بهشون بدید. حتی نامه رو به سوئیسی همترجمه کنید و دو نسخه رو بهشون بدید.

شاد باشید.

متاسفانه آژانس مربوط با اینکه کارگزا سفارت سوئیس هست همکاری نمیکنه.و میگه به ما ربطی نداره.آیا امکان هست کسی یا فردی معرفی کنید برای نوع نوشتن اعتراض؟

Junior Member

سلام

متاسفم که هم هزینه کرده اید و هم این که آژانس مربوطه پیگیری نمی کنه!

به نظرم بیخیال موضوع نشید و حتماً پیگیری کنید، بلکه بتونید ریجکتی رو برگردونید.

من کسی رو نمی شناسم، ولی به نظرم حتی خودتون می تونید نامه ای تنظیم کنید و در اون کامل و شفاف بنویسید که چه شرایطی دارید و براشون توضیح بدید که به این دلایل حتماً برخواهید گشت و طبق رویه، نامه رو بهشون بدید. حتی نامه رو به سوئیسی همترجمه کنید و دو نسخه رو بهشون بدید.

شاد باشید.
    باتشکر از پاسخ شما
    آیا اعتراض من را خود سفارت بررسی میکنید یا ارسال میشود دادگاه در سوئیس؟و آیا مدارک که یکبار ترجمه کرده ام در پرونده که در سفارت هست موجود می باشد و نیازی نیست دوباره ترجمه کنم ضمیمه اعتراض کنم؟
    و میخواستم نظر شما را بدانم ایا اگر یک درصد اعتراض رد شد بعد از 4 ماه مجدد از طریق سفارت سوئیس اقدام کنم؟یا سفارت دیگری؟

Local Moderator

خواهش می کنم،

خود سفارت یا در واقع وزارت خارجه سوئیس. شما اگر از طریق وکیل و برعلیه سفارت شکایت تنظیم کنید، به دادگاه ارسال می شهو و گرنه وقتی اعتراض رو دارید به خود سفارت می دهید، خودشون بررسی می کنند.

اون مدارکی که نشون می ده شما برخواهید گشت، اعم از مدارک شغلی یا جواز کسب و ... رو دوباره ترجمه و بفرستید که مدارکتون کامل باشه.

همه جا میگن بهتره بعد از 6 ماه از ریجکتی، دوباره اقدام کنید. به نظرم از سفارت دیگه و با آژانس معتبر برای سری بعد اقدام کنید که ویزا بشید، سری های بعدی دیگه خودتون می تونید اقدام کنید. فعلاً تمرکزتون رو بزارید که این ریجکتی رو با مدارک کامل و نامه قوی درست کنید.

موفق باشید.

باتشکر از پاسخ شما
    آیا اعتراض من را خود سفارت بررسی میکنید یا ارسال میشود دادگاه در سوئیس؟و آیا مدارک که یکبار ترجمه کرده ام در پرونده که در سفارت هست موجود می باشد و نیازی نیست دوباره ترجمه کنم ضمیمه اعتراض کنم؟
    و میخواستم نظر شما را بدانم ایا اگر یک درصد اعتراض رد شد بعد از 4 ماه مجدد از طریق سفارت سوئیس اقدام کنم؟یا سفارت دیگری؟

Junior Member

خواهش می کنم،

خود سفارت یا در واقع وزارت خارجه سوئیس. شما اگر از طریق وکیل و برعلیه سفارت شکایت تنظیم کنید، به دادگاه ارسال می شهو و گرنه وقتی اعتراض رو دارید به خود سفارت می دهید، خودشون بررسی می کنند.

اون مدارکی که نشون می ده شما برخواهید گشت، اعم از مدارک شغلی یا جواز کسب و ... رو دوباره ترجمه و بفرستید که مدارکتون کامل باشه.

همه جا میگن بهتره بعد از 6 ماه از ریجکتی، دوباره اقدام کنید. به نظرم از سفارت دیگه و با آژانس معتبر برای سری بعد اقدام کنید که ویزا بشید، سری های بعدی دیگه خودتون می تونید اقدام کنید. فعلاً تمرکزتون رو بزارید که این ریجکتی رو با مدارک کامل و نامه قوی درست کنید.

موفق باشید.
    ضمن تشکر از وقتی که میگذارید.آیا نامه در سربرگ شرکت بنویسم بهتره هست؟یا کاغذ عادی؟
    مدارکی که میخواهم ضمیمه کنم به شرح زیر هست اگر نظری دارید خوشحال میشم اعلام کنید
    1.سند ملکی 2.روزنامه رسمی شرکت اگهی تاسیس 3.مجدد 2 عدد تمکن مالی هر کدام مبلغ حدودی 55 میلیون ایا سوال پیش نمیاد چرا دو عدد حساب بانکی دارم؟4.ایا نیاز هست سند ازدواج ترجمه کنم؟یا همان شناسنامه کفایت میکند؟6.آیا اجاره نامه دفتر شرکت نیاز هست؟8.کپی ضمانت نامه برگشت که مبلغ 50 میلیون تومن هست و به همراه ترجمه
    اسناد مالی مربوط به کار کردن با یک شرکت در دبی 5.آیا با کارگزار صحبت کنم مجدد بلیط و هتل رزور کند یا نیاز نیست؟

Local Moderator

سلام

اگر شرکت برای خودتان هست که در سربرگ بنویسید بهتره. نامه به زبان های انگلیسی و سوئیسی باشه و توضیحات کامل از برنامه سفر شما و دلایل برگشتتون به ایران حتماً کامل توضیح داده بشه.

نه مشکلی از بابت حساب بانکی نیست. سند ازدواج هم نیازی نیست، همان شناسنامه کفایت می کند. اجاره نامه نیازی نیست.

حتماً بلیط و رزرو هتل رو که تا بررسی اعتراض شما معتبر باشد، یعنی نیازه که با کارت اعتباری بانکی بین المللی هتل رزرو کنید که کنسل نشه و در سربرگ هتل هم نامه از هتل بگیرید که شما رزرو کرده اید.

ضمناً یک برنامه سفر هم تهیه کنید که در مدتی که درخواست ویزا داده اید، چه برنامه ای دارید.

علاوه بر کپی ضمانت نامه و ترجمه اش، از خود آژانس هم نامه ای بگیرید که پروسه ویزا رو برای شما انجام داده و ضمانت هم ازتون گرفته یا خواهند گرفت. یعنی آژانس هم در سربرگ خود آژانس نامه ای به شما بدهد، موثر است. 50 ملیون ضمانت رو پس از گرفتن ویزا ازتون می گیرند دیگر؟

موفق باشید.

Junior Member

سلام

اگر شرکت برای خودتان هست که در سربرگ بنویسید بهتره. نامه به زبان های انگلیسی و سوئیسی باشه و توضیحات کامل از برنامه سفر شما و دلایل برگشتتون به ایران حتماً کامل توضیح داده بشه.

نه مشکلی از بابت حساب بانکی نیست. سند ازدواج هم نیازی نیست، همان شناسنامه کفایت می کند. اجاره نامه نیازی نیست.

حتماً بلیط و رزرو هتل رو که تا بررسی اعتراض شما معتبر باشد، یعنی نیازه که با کارت اعتباری بانکی بین المللی هتل رزرو کنید که کنسل نشه و در سربرگ هتل هم نامه از هتل بگیرید که شما رزرو کرده اید.

ضمناً یک برنامه سفر هم تهیه کنید که در مدتی که درخواست ویزا داده اید، چه برنامه ای دارید.

علاوه بر کپی ضمانت نامه و ترجمه اش، از خود آژانس هم نامه ای بگیرید که پروسه ویزا رو برای شما انجام داده و ضمانت هم ازتون گرفته یا خواهند گرفت. یعنی آژانس هم در سربرگ خود آژانس نامه ای به شما بدهد، موثر است. 50 ملیون ضمانت رو پس از گرفتن ویزا ازتون می گیرند دیگر؟

موفق باشید.
    بله.حتی من ضمانت نامه رو گرفتم ولی چون ریجکت شدم رفتم بانک باطلش کردم.
    یعنی سفارت نمیدادن من در قالبه تور ثبت نام کردم ؟ وبه نظر شما برای گرفتن تاریخ بلیط و هتل به چه صورت عمل کنم؟مثلا امروز 14 اردیبهشت می باشد من برای 1 خرداد بگیرم؟
    برنامه سفر هم خودت آژانس به زبان فارسی به ما داده هست همان را ترجمه میکنم به زبان انگلیسی و سوئیسی .
    و ایا نیاز هست مجدد بیمه نامه مسافرتی بگیرم؟و چه شرکتی معتبر می باشد
    ویرایش توسط nima_smart : May 4th, 2018 در ساعت 11:35 PM

Local Moderator

سلام

جالبه شما ضمانت نامه هم داده بودید. معمولاً می گذارند ویزا قطعی شد، بعد میگن برید ضمانت نامه بگیرید!

نه منظورم اینه که وقتی دارید اعتراض می دید، افیسر دیگری موضوع رو بررسی می کنه و بهتره مدارک کامل دستش باشه تا بتونه کنترل کنه. به نظرم برنامه سفر رو برای 1 ماه بعد حداقل بزارید.
    بیمه مسافرتی قبلی رو که استفاده نکرده اید، پس معتبر است. اکثراً 1 سال اعتبار دارند.

شاد باشید.
    ویرایش توسط MMoHH : May 5th, 2018 در ساعت 10:09 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)