صفحه 240 از 262 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام

شما به هر پستی که می خواستید پاسخ بدید، کافیه گزینه "پاسخ با نقل قول" رو در زیر اون پست کلیک کنید و پاسختون به اون پست رو در بالا یا پائین اون پست بنویسید.

من متوجه منظورتون نشدم. مگر شما حساب ندارید که توش 100 میلیون تومان سپرده هست که می خواهید ازش تمکن بگیرید؟ پس منظورتون از این که مانده حسابتون باید برسه به 60 میلیون تومان چیه؟

ببینید این که هر چقدر پول بیشتر توی حساب باشه، اساساً که چیز بدی نیست و توانمندی مالی بالای شما را نشان خواهد داد. منتها باید مانده حسابتون به شغلتون و درآمد حاصل از اون هم بخوره. اگر بتونید ثابت کنید که خیلی هم خوبه. ولی کلاً به آژانسی ها باشه، میگن هر چقدر بیشتر می تونی، بیشتر پول بریز! اصولاً مبلغی بین 50-60 کفایت می کنه.

به هر حال شما شرایط کلی خوبی دارید، امیدوارم سفارت ایتالیا اذیت نکنه! اگر بار قبل سابقه ویزا شدن از اون جا نداشتید، این سفارت رو پیشنهاد نمی دادم، ولی برای شما مشکلی ندارد. ولی روی هم سفارت هلند یا فرانسه هم برای شما خوبه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط h791791791 نمایش پست ها
    " سلام

شرایط خوبی دارید، به خصوص این که ویزا اولی نیستید و قبلاً از همین سفارت یک بار ویزا شده اید.

وچر هتل معتبر تهیه کنید که نامتون هم در اون باشه.

شاد باشید.

نوشته اصلی توسط h791791791
    سلام من این هفته وقت سفارتمه از سفارت ایتالیا
    مدارک شغلیم که کامل کامله حتی برگ مرخصیم هم دادم ترجمه کردن
    یه سندم دارم که ترجمه کردم و بیمه 50000 یورویی
    یه شینگن هم از ایتالیا داشتم 5 سال پیش
    الانم فقط می مونه بحث مالیم یه حساب بلند مدت دارم برای تمکن مالی که 100 میلیون توش پول دارم و فقط برای تمکنم است ( یعنی یه نامه تکمن بدون پرینت)
    یه حساب معمولی هم دارم که توش هر ماه 5 تا 10 میلیون گردش داره و اینو پرینت گردششو می برم
    با وچر هتل می خوام برم نکته ای به نظرتون می رسه و کلا نظرتون چیه ؟"

سلام و تشکر بابت وقتتون که صرف پاسخ ها می کنید
    ببخشید چون نمی دونستم چطور به مطلب قبل لینک بدم مجبور شدم اونو کلا کپی کردم .
    امروز با یه آزانس صحبت کردم گفت مانده حسابت هم مهمه درسته تمکن 100 میلیون داری اما مانده حساب پرینتت باید بالا باشه الان که یه هفته وقت داری روزی یه مبلغی بریز تو حسابت و اونو به 60 تومان برسون نظر شما چیه البته تو ماه های قبل هم سابقه 60 70 میلیون تو حسابم بوده و چیز غریبی نیست .

دوستان گرامی
    من پارسال لوکزامبورگ بودم، و یک کارت اقامت تا 31 اکتبر 2018 دارم. من دو سه ماه پیش لوگزامبورگ رو ترک کردم و اومدم ایران و کارت اقامت residence permit رو هنوز دارم.
    از طرفی، امسال از ایتالیا پذیرش دکتری گرفتم.
    میخاستم ببینم ک من باید برم سفارت مجدد ویزا بگیرم یا نه؟ لازم هست؟
    و اگر میشه توضیح کلی بدهید ک فرایند چپگونه خواهد بود؟ دوباره باید کارت اقامت رو عوض کنم، چقدر طول میبره؟ اینکارو باید از ایران انجام بدم یا نه؟
    اصلا کارت اقامتم الان معتبر هستش؟ چون ول کردم اومدم ایران؟

دوره دکتری من از اواسط سپتامبر شروع میشه، و من احتمالا بخام از اول سپتامبر برم اونجا دو هفته قبلش اونجا باشم.
    بسیار سپاسگذارم ازتون.

سلام دوستان
    من سوال فوری دارم. ممنون میشم جواب بدید.
    من ویزای بیزینس مولتی نوع C با اعتبار یکساله و duration of stay
    90 روزه دارم.
    90 روزم چند روز دیگه پر میشه. خروج نداشتم تو این مدت.
    میخواستم بدونم باید چه کار کنم. باید خارج بشم و آیا دوباره با همین ویزا میتونم برگردم؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

بعد از یک سال یا کلا برای همیشه تو سیستم سفارت ها رجکتی معلومه و متوجه میشن که از سفارت دیگری کسی رجکت شده ؟یا بعد از چند وقت از سیستم آلرت که می گن خارج میشه ؟
    پیشنهاد بعد از1 تا 2 سال اقدام مجدد هست درسته ؟
    ممنون

Local Moderator

سلام

شما باید خارج بشید، چون بیشتر از 90 روز متوالی، اجازه حضور در منطقه شینگن رو ندارید. دوباره پس از گذشت 90 روز، می تونید وارد بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajerirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوال فوری دارم. ممنون میشم جواب بدید.
    من ویزای بیزینس مولتی نوع C با اعتبار یکساله و duration of stay
    90 روزه دارم.
    90 روزم چند روز دیگه پر میشه. خروج نداشتم تو این مدت.
    میخواستم بدونم باید چه کار کنم. باید خارج بشم و آیا دوباره با همین ویزا میتونم برگردم؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون

Local Moderator

سلام

همه میگن 6 ماه بعد اقدام بشه، البته منبعی برای این صحبت هیچ جایی ذکر نشده.

من دیدم 2 ماه بعد از ریجکتی هم اقدام کرده اند و ویزا هم شده اند. روی هم رفته به نظرم 6 ماه صبر کنید و بعد اقدام کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2086 نمایش پست ها

بعد از یک سال یا کلا برای همیشه تو سیستم سفارت ها رجکتی معلومه و متوجه میشن که از سفارت دیگری کسی رجکت شده ؟یا بعد از چند وقت از سیستم آلرت که می گن خارج میشه ؟
    پیشنهاد بعد از1 تا 2 سال اقدام مجدد هست درسته ؟
    ممنون

Senior Member

با سلام
    سوابق ويزاي شينگن رو جايي نميشه ديد؟

چه مدت اين سوابق چه ويزا چه ريجكتي در سيستم موندگار و براي سفارت ها مشخصه؟

Local Moderator

سلام

افراد که مشخصه دسترسی ندارند، ولی سفارت ها قطعاً دسترسی دارند.

حداقل 5 سال.

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    با سلام
    سوابق ويزاي شينگن رو جايي نميشه ديد؟

چه مدت اين سوابق چه ويزا چه ريجكتي در سيستم موندگار و براي سفارت ها مشخصه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    من پارسال لوکزامبورگ بودم، و یک کارت اقامت تا 31 اکتبر 2018 دارم. من دو سه ماه پیش لوگزامبورگ رو ترک کردم و اومدم ایران و کارت اقامت residence permit رو هنوز دارم.
    از طرفی، امسال از ایتالیا پذیرش دکتری گرفتم.
    میخاستم ببینم ک من باید برم سفارت مجدد ویزا بگیرم یا نه؟ لازم هست؟
    و اگر میشه توضیح کلی بدهید ک فرایند چپگونه خواهد بود؟ دوباره باید کارت اقامت رو عوض کنم، چقدر طول میبره؟ اینکارو باید از ایران انجام بدم یا نه؟
    اصلا کارت اقامتم الان معتبر هستش؟ چون ول کردم اومدم ایران؟

دوره دکتری من از اواسط سپتامبر شروع میشه، و من احتمالا بخام از اول سپتامبر برم اونجا دو هفته قبلش اونجا باشم.
    بسیار سپاسگذارم ازتون.
    دوستان کسی میتونه کمک کنه؟
    اگر من بتونم با کارت اقامت لوکزامبورگ برم ایتالیا، و اونجا مجددا کارت اقامت بگیرم، خیلی از هزینه ها و دردسرام از بین میره.
    خواهشا کمک کنید.
    اگر ک بتونم برم ایتالیا و کارت اقامت اونجا رو بگیرم، راههتره ولی نمیدونم میشه یا نه؟
    ایتالیا و سفارتش خیلی دردسر دارن، از ترجمه ی ایتالیایی گرفته تا ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستان کسی میتونه کمک کنه؟
    اگر من بتونم با کارت اقامت لوکزامبورگ برم ایتالیا، و اونجا مجددا کارت اقامت بگیرم، خیلی از هزینه ها و دردسرام از بین میره.
    خواهشا کمک کنید.
    اگر ک بتونم برم ایتالیا و کارت اقامت اونجا رو بگیرم، راههتره ولی نمیدونم میشه یا نه؟
    ایتالیا و سفارتش خیلی دردسر دارن، از ترجمه ی ایتالیایی گرفته تا ...
    من مورد شما رو قطعی و واضح نمیتونم جواب بدم ولی مشابه این 5 سال پیش برای خودم اتفاق افتاد:
    کارت اقامت دانشجویی 1 ساله سوئد رو داشتم که اومدم ایران و با استفاده از اون یه سفر تفریحی رفتم فرانسه و برگشتم. مشکلی پیش نیومد و لی همون موقع هم ریسک کردم .
    الان به نظرم با اوضاع فعلی ریسکش بیشتر هست و اگر درخواست ویزای ایتالیا رو زمانی که اینجایین و پذیرش هم دارین انجام بدین خیالتون راحت تره و بی استرس میرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)