صفحه 245 از 262 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

دعوت نامه باید حتما با پست فرستاده بشه با خودم داشته باشم؟ اونی که با ایمیل فرستادن رو میشه استفاده کرد؟ آیا داشتن مهر الزامیه؟ شنیدم مهم اون شماره و ادرس هست که خود سفارت چک کنن

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

مورد من خاص هست میشه اگر کسی تجربه مشابهی داشته یا اطلاع دقیق دارد کمک کنه؟
    من و شوهرم خارج از کشور تحصیل میکنیم. ایشون فاند میگیره. من قراره برم کنفرانس ایتالیا. متاسفانه همین ماه پیش برنامه رفتنم قطعی شد و مدارک رو فعلا نرسیدم اماده کنم.
    اولا آیا گواهی عدم سو پیشینه لازم هست؟
    ثانیا در مدارک حرف از گردش حساب حداقل سه ماهه زده شده. متاسفانه حساب بانکی من زیاد فعال نیست و اکثرا به صورت نقدی هزینه ها رو شوهرم میده و همه پول در یک حساب هست. با توجه به اینکه عملا حداقل یک ماه بعد باید اقدام کنم این یک ماه آخر رو میشه پول ریخت و برداشت و از این کارها؟ البته میتونم تمکن رو جور کنم یعنی پول یک ماه در حساب من بخوابه ولی بحث گردش مالی هنوز هم مساله هست. نظری دارین در این مورد؟
    همچنین در مدارک خوندم یه جوایی نوشته :

FINANCIAL INCOME DOCUMENTS
    Document indicating the financial facilities of the person: Original and legible copy of the account book which is stamped and signed by the bank branch and which shows the last three months and preferably salary deposits,

و در پایینش نوشته:

SPONSOR DOCUMENTS
    Applicants depending economically on others(E.g.students,minors,spouses)and those whose means of living are provided by their parents should submit the Family Registry Certificate, submit a letter declaring that they support the financial obligations of their spouse or parents who support them and a signature statement (official document with a photocopy of the driver's license, signature statement, etc.).

این رو میشه دومی رو به جای اولی اصلا به کار برد؟
    اولی مال کسانی است که خودشون قادر به تامین هزینه هاشون هستن. در صورتی که به دیگری وابستگی مالی دارید، "باید" از دومی استفاده بفرمایید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

با سلام خدمت همه دوستان
    من سال 2015 از سفارت هلند رجکت شدم علتش هم دعوتنامه داشتن از یک فرد هلندی بود که آفیسر قانع نشد من با ایشون دوست هستم و البته اون موقع مجرد بودم و سند ملکی هم نداشتم.
    الان سند ملکی دارم و متاهل هستم 33 ساله استخدام رسمی دولتی هم هستم و پروانه نظام مهندسی هم دارم.
    میخواستم بدونم من چجوری مجدد اقدام کنم و از کدوم کشور شانس ویزا گرفتن دارم؟
    تنها اقدام کنم یا دو نفری اقدام کنیم؟
    گردش حسابم خیلی هم بد نیست ولی نمیدونم چقدر مانده لازم دارم اگه ممکن هست راهنمایی کنید.
    سابقه سفر هم از 2014 تا الان 13 تا سفر داشتم به چین و ترکیه امارات و ارمنستان و عمان و دور و بر.
    در ضمن سند ازدواح هم باید ترجمه و ارائه بشه یا نه؟
    ممنون میشم دوستان اگر اطلاعی دارند کمک کنن

Junior Member

سلام
    من هم از المان ریجکتی داشتم ۴ سال پیش که مجرد هم بودم، البته اون زمان خودم اقدام کردم با دعوت نامه. اما تو سال 2018 دو بار با خانمم شنگن گرفتیم. تفاوتش اقدام از طرف آژانس معتبر بود. به شکل ناجوانمردانه ای متاسفانه باید حق ویزا رو داد به سفارت و آژانس و رابطه ها.

Junior Member

زنگ بزن سفارت ها خودتو بزن به خنگی، بگو از کدوم آژانس باید اقدام کنم. ( حیف از جوون های عالی ایرانی که این قدر بی ارزشمون کردن )

نقل قول نوشته اصلی توسط sally2c نمایش پست ها
    سلام
    من هم از المان ریجکتی داشتم ۴ سال پیش که مجرد هم بودم، البته اون زمان خودم اقدام کردم با دعوت نامه. اما تو سال 2018 دو بار با خانمم شنگن گرفتیم. تفاوتش اقدام از طرف آژانس معتبر بود. به شکل ناجوانمردانه ای متاسفانه باید حق ویزا رو داد به سفارت و آژانس و رابطه ها.
    سلام شما از کدوم آژانس و کدوم کشور اقدام کردین؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط portoantico نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اول اینکه همسرتان هم شاغل هست یا خیر
    من به شما اژانس لیو پرواز توصیه میکنم جون با دعوتنامه توریستی براتان اقدام میکنه
    سفارت گردش حساب 3 ماهه میخواهد که همیشه حسابتان حداقل 60 تا 70 میلیون پول داشتهر باشه متاسفانه بعضی ها روزهای اخر حسابشون پر میکنندوتمکن میگیرند و سفارت قبول نمیکنه و برای دونفر تا 100 میلیون تمکن لازم هست
    برای ارئه تمکن به سفارت ها این مدلی نیست که یک عدد ثابت رو بعنوان قانون بگید، از نظر سفارت ها هزینه زندگی در اروپا حداقل روز 100 یورو هست برای کسی که توریستی میاد (شامل هزینه اقامت، خوراک و جابه جایی) شما بر اساس مدت سفر پیشنهادی باید تمکن مورد نظر رو داشته باشین (بعنوان مثال برای یک نفر که قرار است 15 روز در اروپا باشه باید معادل 1500 یورو تمکن تو حسابش وجود داشته باشه البته به نرخ واقعی یورو نه نرخی که تو نامه تمکن زده میشه یعنی با فرض یورو 12000 تومانی باید 18 میلیون تمکن داشته باشه، البته اگه بلیط رزرو و غیر قطعی ارائه میده به سفارت باید هزینه های مربوط به بلیط رو هم به تمکنش اضافه کنه). این ادبیات مبلغی که اعلام می کنید از تو آژانس های مسافرتی بوجود آمده و خیلی وقتها منجر به ریجکت شدن پرونده ها میشه.

Banned

برای کسی که برادرش ویزاش ریجکت شده دو سال پیش، آیا هنگام چک کردن درخواست ویزای خودش شخص این مورد ممکنه اثر بزاره رو نتیجه گیری؟

Local Moderator

سلام

خیر، مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    برای کسی که برادرش ویزاش ریجکت شده دو سال پیش، آیا هنگام چک کردن درخواست ویزای خودش شخص این مورد ممکنه اثر بزاره رو نتیجه گیری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

خیر، مشکلی نیست.
    درود جناب محمد من سوالی داشتم اگه کمکم کنید ممنونتون میشم بنده ۳۴ سالم هست و مجردم و مهندس شرکت نفت هستم با حقوق ۷ میلیون تومان و بیمه مداوم ۸ ساله تمکن مالی ۸۰ میلیون و گردش حساب خوب متناسب با حقوق دریافتیم از شش ماه گذشته،سند خونه ندارم و می‌خوام خودم اقدام کنم و پول به آژانس های مسافرتی ندم راستشو بخوای می خوام ب ویزای شینگن بگیرم و بعد از شینگن ویزای ژاپن بگیرم تا برای ویزای مولتی کانادا اپلای کنم،حتی می خوام هتل هم کانفرم کنم،حالا با این تفاسیر شما از بین سفارت های ایتالیا فرانسه هلند کدام سفارت رو پیشنهاد میدید؟؟؟
    در ضمن توی پاسپورت ها ویزای روسیه سفر به کوبا ارمنستان گرجستان جمهوری آذربایجان و ترکیه هم دارنم.
    پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)