صفحه 256 از 262 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام

حتماً خودتون انجام بدید و پول بیخود به آزانس ها ندید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfcb نمایش پست ها
    باز هم ممنون بابت توضیح کاملتون. به نظرتون کارهای و مدارک ویزا رو می تونیم به طور کامل خودمون انجام بدیم یا نیازی هست به موسسات و آژانس ها؟
    البته خودم سایت سفارت رو خوندم و به نظر پیچیدگی خاصی نداره اما من حقیقتش چون تجربه خوبی از ویزا ندارم کمی از این بابت نگرانم.

Banned

سلام یه سوال مهم دارم

من و همسرم ایران نیستیم و من برای کنفرانس باید برا شینگن اقدام کنم. میخوام همسرم هم باهام باشه. منتهی سوالم اینه که ما برای سفارت باید ترجمه سند ازدواج و شناسنامه ها رو ببریم؟ واقعا گیج شدم دقیقا نمیدونم چی باید ببرم. کار رو خود سفارت انجام نمیده یعنی مدارک رو اینجا آژانس تحویل میگیره میبره که نماینده سفارته. اونها گفتند که تو کاغذ درخواست میدید که من تمام مسوولیت ایسشون رو قبول میکنم ولی با توجه به ایرانی بودن نمیخوام ریسک کنم. میخوام ببینم من چی ببرم با خودم. ترجمه سند ازدواج کافیه؟ چون باید ببرم سفارت به زبان اینجا ترجمه کنه و بعد ببرم سفارت.

ممنون

سلام بچه ها امکان داره راهنمایی کنید درباره این بیمه مسافرتی به مبلغ 30000 یورو که جزو مدارک درخواست شنگن اومده به چه صورتیه؟ یعنی باید 30000 یورو در حساب برای این کار داشته باشم؟ خیلی متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام بچه ها امکان داره راهنمایی کنید درباره این بیمه مسافرتی به مبلغ 30000 یورو که جزو مدارک درخواست شنگن اومده به چه صورتیه؟ یعنی باید 30000 یورو در حساب برای این کار داشته باشم؟ خیلی متشکرم
    یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من قصد دارم برای شنگن ایتالیا خودم بدون مراجعه به آژانس اقدام کنم. برای خرید بلیت به سایت علی بابا مراجعه کردم ولی برای ایتالیا هیچ گزینه پروازی نداشت. علت و راه حلش رو آیا اطلاعی دارین؟ باز هم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

سلام
    خیر دوست عزیز بیمه تا سقف اون مبلغ باید خریداری بفرمایید که قیمت بیمه هاش خیلی خیلی کمتر از این مبلغ هست اصلا نگران نباشید چیزی حدود 200 یورو در میاد اگه از بیمه های اروپایی استفاده کنید و بستگی به مدت اقامت داره البته .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من قصد دارم برای شنگن ایتالیا خودم بدون مراجعه به آژانس اقدام کنم. برای خرید بلیت به سایت علی بابا مراجعه کردم ولی برای ایتالیا هیچ گزینه پروازی نداشت. علت و راه حلش رو آیا اطلاعی دارین؟ باز هم ممنون
    اصلا امکان نداره نداشته باشه.
    البته توصیه میکنم اگ واسه سفارت فقط میخواید رزرو کنید و قصد خرید ندارید از فلایتیو استفاده کنید. باید بخش پروازهای خارجی رو بزنید . کدوم شهر میخاید برید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    اصلا امکان نداره نداشته باشه.
    البته توصیه میکنم اگ واسه سفارت فقط میخواید رزرو کنید و قصد خرید ندارید از فلایتیو استفاده کنید. باید بخش پروازهای خارجی رو بزنید . کدوم شهر میخاید برید ؟
    خیلی ممنونم دورباره به سایت مراجعه کردم دیگه مشکلی نبود. برای توضیح درباره بیمه مسافرتی هم سپاسگزارم. شهر رم. اگر بلیت رو خریداری نکنم و فقط رزرو کنم مشکلی پیش نمیاد؟ از همین سایت فلایتیو میشه رزرو کرد؟ اگه زحمتی نیست آخرین سوالم رو هم همینجا بپرسم. من در فروشگاه یکی از بستگانم (دایی) کار میکنم. یعنی نه فیش حقوقی کارمندی دارم نه جواز کسب مال منه. برای شاغل بودن چه چیزی باید ارایه بدم؟ اصلا اگه شاغل نباشم امکان نداره بتونم تقاضا بدم؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنونم دورباره به سایت مراجعه کردم دیگه مشکلی نبود. برای توضیح درباره بیمه مسافرتی هم سپاسگزارم. شهر رم. اگر بلیت رو خریداری نکنم و فقط رزرو کنم مشکلی پیش نمیاد؟ از همین سایت فلایتیو میشه رزرو کرد؟ اگه زحمتی نیست آخرین سوالم رو هم همینجا بپرسم. من در فروشگاه یکی از بستگانم (دایی) کار میکنم. یعنی نه فیش حقوقی کارمندی دارم نه جواز کسب مال منه. برای شاغل بودن چه چیزی باید ارایه بدم؟ اصلا اگه شاغل نباشم امکان نداره بتونم تقاضا بدم؟ ممنونم
    معمولا همه رزرو میکنن چون معلوم نیست سفارت ویزا بده و کی تا کی ویزا بده. از همون فلایتیو رزرو کنید و مشخصات بدید و براتون ایمیل میکنه بلیط اولیه رو بعد از ویزا گرفتن بلیط رو تهیه کنید.
    ارائه مدارکی که نشون بده برمیگردید خیلی ضروریه و یکی از این مدارک همین مدارک شغلی هست . بیمه اگه میشید نامه بیمه رو ببرید و یک مدرک مرخصی با ذکر دقیق تاریخ .
    امکان که داره ولی باید در نظر بگیرید هرچه مدارتون قوی تر باشه شانستون میره بالا. مدارکی که نشون میده حتما بر میگردید.

[QUOTE=BRMATH;2645147]
    سلام
    خیر دوست عزیز بیمه تا سقف اون مبلغ باید خریداری بفرمایید که قیمت بیمه هاش خیلی خیلی کمتر از این مبلغ هست اصلا نگران نباشید چیزی حدود 200 یورو در میاد اگه از بیمه های اروپایی استفاده کنید و بستگی به مدت اقامت داره البته .
    سلام
    بیمه تاسقف 30000 تا 200 یورو نیست خیلی کمتر هست.چیزی حدود 124260 هزار تومان هست. بیمه سامان

دوستان مجددا سلام. اول تشکر میکنم از راهنماییهای قبلی. و بعد سوالم اینه که توی فروم روادید ایتالیا دیدم بعضی از کاربران گفته بودند برنامه سفر رو در فایل اکسل توضیح داده بودن و به همراه مدارک دیگه به سفارت دادن. من توی چک لیست مدارک همچین گزینه ای ندیدم. آیا اطلاع دارید که الزامی هست یا اختیاری؟ و اینکه نمونه اش رو میشه دید؟ یعنی از جدول اکسلی که تهیه میکنیم پرینت بگیریم؟ و الان شرایط با توجه به این ماجرای کرونا به چه صورتیه آیا احتمال دادن ویزا رو برای ایتالیا سخت تر میکنه؟ واین گزینه premium که چهل یورو هزینه داره آیا حقیقتا هیچ تاثیری توی جواب نداره؟ و یه گزینه single یا multiple entry هم گذاشته توی این سایت ckgs آیا باید حتما سینگل رو انتخاب کنم؟ ببخشید سوالهام زیاد شد. خیلی ممنونم
    ویرایش توسط yaserbah : February 24th, 2020 در ساعت 09:15 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)