صفحه 4 از 262 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

من همین مشکلو داشتم. یکی از دوستام واسم انجام داد. یکیرو گیر بیار. چون چیزی از توش کم نمیشه

سلام
    می دونم سوالم یه خورده بی ربطه ولی جای دیگه ای رو پیدا نکردم
    من از یه شرکتی تو انگلیس دعوت نامه دارم که برای چند روز برم اونجا می خواستم ببینم که برای گرفتن ویزا وضعیت این دعوت نامه ها چه طوره؟
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    منم میدونم بی ربطه ولی همین جا جواب میدم. دعوت نامه رو میبرین سفارت + سایر مدارک که شامل سند خونه و حساب بانکی و... هست. فرقی نمیکنه که اون شرکتی که دعوت کرده، هزینه سفر رو میده یا نه. باید شما سند و مند و پرینت حساب بانکی همراهتون باشه که هم تضمینی باشه برای اینکه هزینه سفر رو خودتون میتونین بدین و هم اینکه یه جورایی تای به ایران باشه که بعد از همون چند روز بر میگردین. یادتون باشه دعوت نامه باید اصل باشه و نمیشه با ایمیل بیاد.
    ضمنا باید رسید رزرو هتل هم بدین. اگر رزرو بلیط هم باشه که بهتر. اگه با ویزا موافقت بشه یه ویزا standard visit multi میدن بهتون که اگرچه به صورت عادی 6 ماهه هست ولی به احتمال زیاد مال شما برای مدت همون چند روز خواهد بود.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

من برای 27 ژوئن برای ارایه مقاله باید به فرانسه برم جناب Powerman و یا سایر دوستان اگر تجربیاتی خاص در زمینه گرفتن ویزا از سفارت فرانسه دارند محبت کنند که احتمال گرفتن ویزا رو بالا ببره
    ممثلا پرینت از حساب بانکی چه حدودی برای فرانسه مناسبه؟
    برای همسرم هم همزمان اقدام بکنم یا نه؟
    با توجه به اینکه خروج اولمه احتمالا ویزای چند روزه میدن؟
    پروسه ویزای سفارت فرانسه چقدر وقته است؟
    منونم

Senior Member

مدارک لازم: فرم ویزا- هزینه درخواست ویزا چیزی حدود 40-50 هزار تومان- رزورو هتل به تعداد روز اقامت- نامه رسمی از کنفرانس- مدرکی دال بر توانایی مالی که می تونه حساب بانکی خودتون (حداقل 2-3 میلیون) یا فیش حقوقی خودتون یا فیش حقوقی والدین- کارت دانشجویی یا نامه از طرف جایی که اونجا کار می کنید. اینا مدارک کلی برای ویزای شنگن هست. چون بار اوله حداقل یک ماه قبل درخواست بدید. البته هر چه زودتر اقدام کنید واضحه که بهتره. به سایت سفارت سر بزنید تا ببینید چه مدارک دیگه ای لازمه. من اطلاعاتم ماله سفارته هلنده ولی روند کار برای کل شنگن یکی هست.
    در مورد همسرتون نمی دونم.. یه بار که من رفته بودم یه دانشجو با همسرش اومد و ویزا هم گرفت برای کنفرانس ولی نمی دونم روند کار چیه. از خود سفارت بپرسید.

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط aliheydari
    من برای 27 ژوئن برای ارایه مقاله باید به فرانسه برم جناب Powerman و یا سایر دوستان اگر تجربیاتی خاص در زمینه گرفتن ویزا از سفارت فرانسه دارند محبت کنند که احتمال گرفتن ویزا رو بالا ببره
    ممثلا پرینت از حساب بانکی چه حدودی برای فرانسه مناسبه؟
    برای همسرم هم همزمان اقدام بکنم یا نه؟
    با توجه به اینکه خروج اولمه احتمالا ویزای چند روزه میدن؟
    پروسه ویزای سفارت فرانسه چقدر وقته است؟
    منونم
    من هنوز accept مقاله ام نیومده چون تازه دو هفته است که فرستادم، به همین دلیل زیاد دنبال این قضیه نبودم. اما به نظرم شما اگه به سایت سفارت فرانسه که اینجا گذاشتم شاید بعضی از جواباتون رو بگیرید:
    سایت انگلیسی: http://www.ambafrance-ir.org/rubriqu...d_rubrique=124
    سایت فارسی: http://www.ambafrance-ir.org/sommair...?id_rubrique=2

لطفا زمانی که سفارت فرانسه رفتید و پروسه ویزا گرفتن رو انجام دادید، اینجا بنویسید تا استفاده کنیم.
    موفق باشید.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    سلام
    منم میدونم بی ربطه ولی همین جا جواب میدم. دعوت نامه رو میبرین سفارت + سایر مدارک که شامل سند خونه و حساب بانکی و... هست. فرقی نمیکنه که اون شرکتی که دعوت کرده، هزینه سفر رو میده یا نه. باید شما سند و مند و پرینت حساب بانکی همراهتون باشه که هم تضمینی باشه برای اینکه هزینه سفر رو خودتون میتونین بدین و هم اینکه یه جورایی تای به ایران باشه که بعد از همون چند روز بر میگردین. یادتون باشه دعوت نامه باید اصل باشه و نمیشه با ایمیل بیاد.
    ضمنا باید رسید رزرو هتل هم بدین. اگر رزرو بلیط هم باشه که بهتر. اگه با ویزا موافقت بشه یه ویزا standard visit multi میدن بهتون که اگرچه به صورت عادی 6 ماهه هست ولی به احتمال زیاد مال شما برای مدت همون چند روز خواهد بود.
    ممنون که جواب دادین
    سند و حساب بانکی و ... باید بدم ترجمه کنن؟
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    بلی
    انگلیس همه چیز رو به انگلیسی قبول میکنه. هرچیز فارسی باید ترجمه رسمی بشه و مهر دادگستری کافیه
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

با تشکر از جنابان sysbiosys و poweman
    در سایت سفارت فرانسه نوشته در مرحله درخواست ویزا هیچ مدرکی نمی خواهد و در صورت پذیرفته شدن نیاز به ارایه مدارک از قبیل رزوشن هتل و دعوت نامه کنفرانس(البته نوشته رسید پرداخت هزینه ثبت نام) است
    آیا برداشت من درسته؟

پیش فرض ریجکتیهای شینگن

با سلام.

از دوستانی که اطلاعاتی درباره ریجکت ویزایشینگن برای تحصیل در کشورهایاروپایی دارند خواهش میکنم بگن که سفارتخانه های دولل اروپایی عموما به چه بهانه هایی ریجکت میکنند.

راستش چند روز پیش یک بنده خدایی پدر یک بابایی (یعنی بنده خدایی) اومده بود وزارت علوم شاکی بود که وزارت ایتالیا به پسرش ویزا نداده!
    دلیلشو نپرسیدم ولی اصلا فکر نمیکردم که حتی ایتالیا!

با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)