صفحه 54 از 262 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    ......
    ساعات کاری بخش کنسولی: روزهای کاری: یکشنبه – چهارشنبه از ساعت 7:30 – 16 پنجشنبه ها از ساعت 7:30 – 13:30
    آدرس: تهران – فرمانیه – خیابان سنبل – خیابان ارغوان غربی – پلاک 7
    تلفن: 23660000 فکس: 23660190
    سلام. ممنون از پاسختون ولی منظورم شماره مستقیم کنسول بود!

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

سند و حساب بانکی همسرتون رو سفارت ایتالیا از شما قبول میکنه به شرطی که همسرتون هم درخواست ویزا بده.
    اگر سند ملکی نداشته باشید احتمال دریافت ویزا خیلی کم میشه!!!
    دعوتنامه ایتالیا رو من میدونم که خیلی ساده است و هیچ ربطی با مالیات نداره.
    موفق باشید.
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

من دانشجوی ارشد دوره روزانه هستم.
    آیا گواهی اش خیلی بکار مصاحبه ویزای شینگن (ملاقات اقوام) میاد؟
    شنیدم این گواهی چون به نام سفارت هست دانشگاه صادر نمیکنه. درسته؟ چه راهکاری وحود داره در این خصوص؟

من میخوام فرم ویزای شنگن رو پر کنم و 4 تا سوال دارم.
    1. توی قسمت Purpose of Visit یه دونه گزینه هست Cultural , اینو در چه صورتی انتخاب کنم ؟ بعدش میخوام گزینه ی Other رو هم انتخاب کنم و بنویسم : Photography & Historical . مشکلی نداره ؟
    2. یه قسمت نوشته National identity number, where applicable , این دقیقا چیه ؟ من چه چیزی باید اینجا بنویسم ؟ من هم پاسپورت ایرانی دارم و هم Residence Card یک ساله ی ارمنستان (که هر سال در صورتی که توی دانشگاه درسم رو ادامه بدم تمدید میشه و تا الان 2 بار تمدید شده , یعنی دو ساله من این کارت رو دارم)
    3. Residence in a country other than the country of current nationality اینجا من باید Yes بزنم یا No ? من ارمنستان زندگی میکنم 2 ساله (درس میخونم) و همونطور که گفتم Residence Card هم دارم ولی خب هر چند وقت یه بار میرم ایران و بر میگردم. اینجا باید چی بزنم ؟ باید Yes رو بزنم. درسته ؟
    4. یه جای دیگه توی فرم نوشته Other visas (issued within the past 3 years) and their period of validity: , من قبل از اینکه درسم رو توی ارمنستان شروع کنم دو بار اومدم ارمنستان و ویزا زدن برام , ولی الان Residence Card دارم , باید توی این قسمت اسمی از اون دو تا ویزای قبلیم ببرم ؟ + من چند وقت پیش رفتم گرجستان و روی پاسپورتم مهر زدن و گرجستان برای ایرانی اصلا ویزا نمیخواد پس تنها چیزی که توی پاسپورتم زدن مهر ورود و خروج از گرجستانه . خب من باید اسمی از این مهر هم ببرم ؟
    پیشاپیش ممنون

در ضمن من میخوام از سفارت لهستان در ارمنستان اقدام کنم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    من میخوام فرم ویزای شنگن رو پر کنم و 4 تا سوال دارم.
    1. توی قسمت Purpose of Visit یه دونه گزینه هست Cultural , اینو در چه صورتی انتخاب کنم ؟ بعدش میخوام گزینه ی Other رو هم انتخاب کنم و بنویسم : Photography & Historical . مشکلی نداره ؟
    2. یه قسمت نوشته National identity number, where applicable , این دقیقا چیه ؟ من چه چیزی باید اینجا بنویسم ؟ من هم پاسپورت ایرانی دارم و هم Residence Card یک ساله ی ارمنستان (که هر سال در صورتی که توی دانشگاه درسم رو ادامه بدم تمدید میشه و تا الان 2 بار تمدید شده , یعنی دو ساله من این کارت رو دارم)
    3. Residence in a country other than the country of current nationality اینجا من باید Yes بزنم یا No ? من ارمنستان زندگی میکنم 2 ساله (درس میخونم) و همونطور که گفتم Residence Card هم دارم ولی خب هر چند وقت یه بار میرم ایران و بر میگردم. اینجا باید چی بزنم ؟ باید Yes رو بزنم. درسته ؟
    4. یه جای دیگه توی فرم نوشته Other visas (issued within the past 3 years) and their period of validity: , من قبل از اینکه درسم رو توی ارمنستان شروع کنم دو بار اومدم ارمنستان و ویزا زدن برام , ولی الان Residence Card دارم , باید توی این قسمت اسمی از اون دو تا ویزای قبلیم ببرم ؟ + من چند وقت پیش رفتم گرجستان و روی پاسپورتم مهر زدن و گرجستان برای ایرانی اصلا ویزا نمیخواد پس تنها چیزی که توی پاسپورتم زدن مهر ورود و خروج از گرجستانه . خب من باید اسمی از این مهر هم ببرم ؟
    پیشاپیش ممنون

در ضمن من میخوام از سفارت لهستان در ارمنستان اقدام کنم
    همون Cultural کافیه.
    پاسپورت ایرانی رو در نظر بگیر، کلا" هر کشوری که تبعیتش رو داری...
    فکر کنم باید بزنی که الان رزیدنت ارمنستانی (بهتره بپرسی از سفارت)
    هر ویزایی که گرفتی، اگه گرجستان ویزا نمی خواست که هیچی پس...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام می خواستم بدونم من و همسرم برای تفریح می خواییم یک ماه به المان سفر کنیم یک بار با دعوتنامه ای که خواهرم فرستاد اقدام کردیم بهمون ویزا ندادن راهی هست که بشه از طریق ضمانت سفارت المان به ما صد درصد ویزا بده ایا میشه ما چیزی رو تضمین کنیم تا زمانی که بر میگردیم..و سفارت با قبول ضمانت به ما ویزا بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fxx نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم من و همسرم برای تفریح می خواییم یک ماه به المان سفر کنیم یک بار با دعوتنامه ای که خواهرم فرستاد اقدام کردیم بهمون ویزا ندادن راهی هست که بشه از طریق ضمانت سفارت المان به ما صد درصد ویزا بده ایا میشه ما چیزی رو تضمین کنیم تا زمانی که بر میگردیم..و سفارت با قبول ضمانت به ما ویزا بده.
    سفارت آلمان درمورد سفر زوج زن و شوهر با هم یکی از سخت گیرترین سفارتهاست و خیلی کم پیش میاد ویزا به 2نفر همزمان بده. منظورتون ازینکه چیزی را ضمانت قرار بدین چیه؟ شما باید فقط مدارکی که سفارت مشخص کرده را ببرین. اگه بار اولتونه شینگن میگیرین بهتره با تور اقدام کنین

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان.من چنتا سوال دارم اگر دوستان اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند
    1-ما با یک گروه 8 نفره در اسفند 90 با مدارک کامل و دعوتنامه و... به سفارت المان برای ویزا مراجعه کردیم و متاسفانه به اکثر بچه ها ویزا ندادند و 1 مهر اخر پاسشون زده که نمیدونیم چیه reject هستش یا چیز دیگس.یک کادر مستطیلیه که توش تاریخ دریافت مدارک را زده (may 2012) و تو خط زیریش با خودکار زده R/R حاله ایا این یعنی ریجکت ؟
    2-الان میخوایم تا تاریخ دعوتناممون نگذشته از سفارت ایتالیا اقدام کنیم.ایا باید زمان مشخصی از روش بگذره؟
    3-اگه بخوایم همین حالا اقدام کنیم با تعویض پاس مساله حل میشه؟
    4-اگر ویزای شنگن را از سفارت ایتالیا گرفتیم باید حتما اول بریم ایتالیا بعد المان یا میشه مستقیم بلیط المان بگیریم؟
    5-یک اژانس مسافرتی بهم گفت 200 یورو میگیریم رفع ریجکت میکنیم و 500 یورو هم واسه ویزا که از سفارت ایتالیا بگیریم.مگه سفارتخونه های اروپا هم پولیه که با پول بشه این کارو کرد و چطوری اینکار امکان پذیره؟

خیلی خیلی ممنونم

Junior Member nanilooi آواتار ها

من و همسرم آذر ماه برای ویزای هلند از طریق دعوتنامه خواهرم اقدام کردیم ...سند خونه، بیمه، پرینت حساب، فیش حقوقی، قرارداد کاریِ رسمی خلاصه همه چیزایی که خواسته بودن رو ارائه دادیم اما باز هم ریجکت شدیم اعتراض کردیم گفتن از همون هلند باید دوباره اعتراض پی گیری بشه و 12 هفته هم طول می کشه که بعد از 15 هفته باز هم گفتن برای ما ثابت نیست که شما دوباره به ایران بر می گردید...حالا دوباره می خوایم اقدام کنیم اما دیگه نمی دونم چه مدرکی باید براشون جور کنیم که ما بر می گردیم..می ترسم دوباره ریجکت بشیم و 2 تا ریجکتی برامون دردسرساز بشه با توجه یه اینکه می خواهیم بعدش هم برای ویزای دانشجویی کشور دیگه ای اقدام کنیم..به نظرتون از کشور دیگه ای اقدام کنیم یا از همون هلند؟ یا بدیم آژانس ها تاثیری داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nanilooi نمایش پست ها
    من و همسرم آذر ماه برای ویزای هلند از طریق دعوتنامه خواهرم اقدام کردیم ...سند خونه، بیمه، پرینت حساب، فیش حقوقی، قرارداد کاریِ رسمی خلاصه همه چیزایی که خواسته بودن رو ارائه دادیم اما باز هم ریجکت شدیم اعتراض کردیم گفتن از همون هلند باید دوباره اعتراض پی گیری بشه و 12 هفته هم طول می کشه که بعد از 15 هفته باز هم گفتن برای ما ثابت نیست که شما دوباره به ایران بر می گردید...حالا دوباره می خوایم اقدام کنیم اما دیگه نمی دونم چه مدرکی باید براشون جور کنیم که ما بر می گردیم..می ترسم دوباره ریجکت بشیم و 2 تا ریجکتی برامون دردسرساز بشه با توجه یه اینکه می خواهیم بعدش هم برای ویزای دانشجویی کشور دیگه ای اقدام کنیم..به نظرتون از کشور دیگه ای اقدام کنیم یا از همون هلند؟ یا بدیم آژانس ها تاثیری داره؟
    برای سفارتهایی که به برنگشتن شما شک میکنن بهترین حالت اینه که زن و شوهر همزمان سفر نکنن. اگه این سفر برای شما اونقدرها مهم نیست که باهم برید بهتره یکی بمونه و نفر اصلی(شما که خواهرتون دعوت کرده) بره تا دفعه بعد. بهرحال شما بعد از 2بار جواب منفی گرفتن چاره ای جز این ندارین. اگه مدرک اضافه تری دال بر اثبات برگشتتون ندارین بهتره با گذشت چند ماه توریستی و با آژانس اقدام کنید.
    ویرایش توسط ir_ma : May 1st, 2012 در ساعت 09:35 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)