صفحه 55 از 262 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط koalogan نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.من چنتا سوال دارم اگر دوستان اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند
    1-ما با یک گروه 8 نفره در اسفند 90 با مدارک کامل و دعوتنامه و... به سفارت المان برای ویزا مراجعه کردیم و متاسفانه به اکثر بچه ها ویزا ندادند و 1 مهر اخر پاسشون زده که نمیدونیم چیه reject هستش یا چیز دیگس.یک کادر مستطیلیه که توش تاریخ دریافت مدارک را زده (may 2012) و تو خط زیریش با خودکار زده R/R حاله ایا این یعنی ریجکت ؟
    2-الان میخوایم تا تاریخ دعوتناممون نگذشته از سفارت ایتالیا اقدام کنیم.ایا باید زمان مشخصی از روش بگذره؟
    3-اگه بخوایم همین حالا اقدام کنیم با تعویض پاس مساله حل میشه؟
    4-اگر ویزای شنگن را از سفارت ایتالیا گرفتیم باید حتما اول بریم ایتالیا بعد المان یا میشه مستقیم بلیط المان بگیریم؟
    5-یک اژانس مسافرتی بهم گفت 200 یورو میگیریم رفع ریجکت میکنیم و 500 یورو هم واسه ویزا که از سفارت ایتالیا بگیریم.مگه سفارتخونه های اروپا هم پولیه که با پول بشه این کارو کرد و چطوری اینکار امکان پذیره؟

خیلی خیلی ممنونم
    سلام
    1- اون مهر نشوندهنده سابقه شما در اون سفارت و متعاقبا در کل اتحادیه شنگن هست. اصطلاحا همون مهر ریجکت خودمون.
    2- شما دعوتنامه از هر کشوری دارید باید از سفارت همون کشور اقدام کنین.
    3- اگه پاستونو عوض کنین فقط شماره پاسپورتتون عوض میشه و اون مهر سابقه حذف میشه اما اسمتون در سیستم باقیه. اگه بخواید منکر اقدام قبلی از کشور دیگه بشین و اونها متوجه سابقه شما بشن به نحو خیلی بدتری شک برانگیز میشین. پس فکر اینجاش هم باشین
    4- اینکه حتما از کشور صادرکننده ویزا باید وارد بشین قانون 100% نیست ولی بهتره اینطور باشه. من شخصا دیدم مثلا سفارت ایتالیا میگه شما اگرهم از جای دیگه وارد شدین وقتی وارد ایتالیا شدین ورودتونو اطلاع بدین (احتمالا به پلیس یا ورودی های مسافرین خارجی) تا بعدا مشکل ساز نشه.
    5- آژانسها ازین پولها زیاد میگیرن و شاید هم بتونن کاری انجام بدن؟(ریسکش با خودتونه) و بهتره از خودشون بپرسین چطوری چنین قولی میدن!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hi engineer نمایش پست ها
    من دانشجوی ارشد دوره روزانه هستم.
    آیا گواهی اش خیلی بکار مصاحبه ویزای شینگن (ملاقات اقوام) میاد؟
    شنیدم این گواهی چون به نام سفارت هست دانشگاه صادر نمیکنه. درسته؟ چه راهکاری وحود داره در این خصوص؟
    سلام
    کسی جواب این سوال را میدونه؟

سلام
    کسی جواب این سوال را میدونه؟
    ارزش داره. اما به نظر من ارزشش به اندازه گواهی از محل کار معتبر نیست. چون از دید اونا شما ممکنه بخواین بی خیال درستون بشین و برنگردین..مخصوصا که هدفتون دیدار با فامیله
    دانشگاه ممکنه خطاب به سفارت صادر نکنه ولی فکر نمیکنم کلا بتونه بگه صادر نمیکنیم. چون تا وقتیکه شما دانشجویین اونها باید گواهی اشتغال به تحصیل به شما بدن

من دانشجوی ارشد دوره روزانه هستم.
    آیا گواهی اش خیلی بکار مصاحبه ویزای شینگن (ملاقات اقوام) میاد؟
    شنیدم این گواهی چون به نام سفارت هست دانشگاه صادر نمیکنه. درسته؟ چه راهکاری وحود داره در این خصوص؟
    سلام لازم نیست که به نام سفارت باشه اما جزو مدارک ضروری است به اضافه کارت دانشچویی و کپی از اون حتما حتما تهیه کنید چون اونجا می پرسن الان چی کار می کنی اگه بگی دانشچو گواهی می خوان اگه بگی کار باز یک گواهی کار می خوان

سلام من هفته دیگه سفارت آلمان وقت دارم برای کنفرانس می رم 4 روزه .. اینجا دیدم المان زیاد ریجکت می کنه من استرس گرفتم من پارسال از فرانسه ویزا گرفتم به نظرتون احتمال ریجکنم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام من هفته دیگه سفارت آلمان وقت دارم برای کنفرانس می رم 4 روزه .. اینجا دیدم المان زیاد ریجکت می کنه من استرس گرفتم من پارسال از فرانسه ویزا گرفتم به نظرتون احتمال ریجکنم هست؟
    احتمال ریجکتتون به نظر من کمه. چون بتازگی شنگن گرفتین و برای کنفرانس هم میرین(مقاله دارین دیگه؟)
    آلمان بیشتر درخواست ویزاهای نمایشگاهی و دیدار فامیلی را رد میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ir_ma نمایش پست ها
    احتمال ریجکتتون به نظر من کمه. چون بتازگی شنگن گرفتین و برای کنفرانس هم میرین(مقاله دارین دیگه؟)
    آلمان بیشتر درخواست ویزاهای نمایشگاهی و دیدار فامیلی را رد میکنه
    مقاله ندارم - درواقع ورکشاپه و کنفرانس و منم درخواستمو 4 روزه دادم :دی حساب بانکی هم 20 ت دارم خوبه فک کنم البته نمی دوونم این المان هم مثل فرانسه پولکیه یا نه
    اشتغال به تحصیل هم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    مقاله ندارم - درواقع ورکشاپه و کنفرانس و منم درخواستمو 4 روزه دادم :دی حساب بانکی هم 20 ت دارم خوبه فک کنم البته نمی دوونم این المان هم مثل فرانسه پولکیه یا نه
    اشتغال به تحصیل هم دارم
    مقاله داشتین خیلی بهتر بود. اشتغال به تحصیل که مهمه و لازم. بله اینا هم پولکی هستن و به سند ملکی هم خیلی علاقه مند! یه مقدار شانسی هم هست که مصاحبه کننده چقدر راحت یا سخت گیر باشه. انشاله میگیرین

Junior Member

سلام.پیشاپیش از شمابه خاطر پاسخگویی متشکرم :
    من 29سال دارم .قصد مسافرت به آلمان با همسرم جهت دیدار دایی ام از طریق دعوتنامه دارم. جواز کسب و چندین سند ملکی معتبر و حساب بانکی فعال و سوابق بیمه ای پنج سالدارم .همسرم هم دانشجو است. با این شرایط امیدی به گرفتن ویزا داریم ؟ چند درصد ؟ آیا داشتن حساب بانکی با موجودی برای همسرم الزامیست ؟آیا پیشنهادی جهت بالا بردن احتمال صدور ویزا دارید؟آیا تجربه ای داشته اید که با این شرایط کسی ویزا گرفته میا نه ؟آیا احتمال ویزا دادن به یکی از زوجها با این شرایط وجود دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط megane2000 نمایش پست ها
    سلام.پیشاپیش از شمابه خاطر پاسخگویی متشکرم :
    من 29سال دارم .قصد مسافرت به آلمان با همسرم جهت دیدار دایی ام از طریق دعوتنامه دارم. جواز کسب و چندین سند ملکی معتبر و حساب بانکی فعال و سوابق بیمه ای پنج سالدارم .همسرم هم دانشجو است. با این شرایط امیدی به گرفتن ویزا داریم ؟ چند درصد ؟ آیا داشتن حساب بانکی با موجودی برای همسرم الزامیست ؟آیا پیشنهادی جهت بالا بردن احتمال صدور ویزا دارید؟آیا تجربه ای داشته اید که با این شرایط کسی ویزا گرفته میا نه ؟آیا احتمال ویزا دادن به یکی از زوجها با این شرایط وجود دارد؟
    سلام
    اگه بار اوله برای شنگن اقدام میکنید، آلمان سفارت سختگیریه برای سفر همزمان زوجها. ممکنه با مدارک موجود به شما ویزا را بدن اما به همسرتون...؟ بهرحال ریسکه دیگه
    برای بالا بردن احتمال گرفتن ویزا توصیه میشه بار اول با تور و آژانس برین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)