صفحه 56 از 262 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

Unhappy پاسخ : سوال در مورد ویزای Schengen (شنگن)

وشته اصلی توسط megane2000 سلام.پیشاپیش از شمابه خاطر پاسخگویی متشکرم :
    من 29سال دارم .قصد مسافرت به آلمان با همسرم جهت دیدار دایی ام از طریق دعوتنامه دارم. جواز کسب و چندین سند ملکی معتبر و حساب بانکی فعال و سوابق بیمه ای پنج سال دارم .همسرم هم دانشجو است. با این شرایط امیدی به گرفتن ویزا داریم ؟ چند درصد ؟ آیا داشتن حساب بانکی با موجودی برای همسرم الزامیست ؟آیا پیشنهادی جهت بالا بردن احتمال صدور ویزا دارید؟آیا تجربه ای داشته اید که با این شرایط کسی ویزا گرفته میا نه ؟آیا احتمال ویزا دادن به یکی از زوجها با این شرایط وجود دارد؟

سلام
    اگه بار اوله برای شنگن اقدام میکنید، آلمان سفارت سختگیریه برای سفر همزمان زوجها. ممکنه با مدارک موجود به شما ویزا را بدن اما به همسرتون...؟ بهرحال ریسکه دیگه
    برای بالا بردن احتمال گرفتن ویزا توصیه میشه بار اول با تور و آژانس برین

سپاس . نکته اینکه چون از طریق دعوتنامه اقدام میکنم
    1- آیا داشتن سپرده بانکی برای همسر تا 20 تومن شانس رو بالا میبره ؟
    2-اصلا سپرده مورد تایید سفارت هست چه برای آقاچه برای خانم؟ (چون قید کرده پرینت حساب )
    3- اینکه اصل دعوتنامه رو حتما می خوان ؟ یا کپی قابل قبوله ؟ (شاید اصل دعوتنامه تا زمان مصاحبه به دستم نرسد )

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط megane2000 نمایش پست ها
    1- آیا داشتن سپرده بانکی برای همسر تا 20 تومن شانس رو بالا میبره ؟
    2-اصلا سپرده مورد تایید سفارت هست چه برای آقاچه برای خانم؟ (چون قید کرده پرینت حساب )
    3- اینکه اصل دعوتنامه رو حتما می خوان ؟ یا کپی قابل قبوله ؟ (شاید اصل دعوتنامه تا زمان مصاحبه به دستم نرسد )
    1- بله
    2- سفارت کارکرد 3 ماهه آخر حساب را به انگلیسی میخواد
    3- بله. البته من از دعوتنامه فامیلی اطلاع چندانی ندارم ولی شرکتها و کنفرانسها رو دیدم که دعوتنامه را در سربرگ رسمی و با مهرو امضا ایمیل میکنن و سفارت هم پرینتشو قبول میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ir_ma نمایش پست ها
    1- بله
    2- سفارت کارکرد 3 ماهه آخر حساب را به انگلیسی میخواد
    3- بله. البته من از دعوتنامه فامیلی اطلاع چندانی ندارم ولی شرکتها و کنفرانسها رو دیدم که دعوتنامه را در سربرگ رسمی و با مهرو امضا ایمیل میکنن و سفارت هم پرینتشو قبول میکنه

دوستان یه نکته اینکه آیا بنده که با داشتن مدارک کامل که شانس بالایی برای ویزا دارم حالا که با خانمم دارم اقدام می کنم شانس ویزای من ممکنه کم بشه ؟ و یا فرقی نمی کنه که چون مدارکم کامل هست فقط به من ویزا میدن ؟ آیا اقدام کردن دونفری برای ویزا شانس دیگری رو کم می کنه ؟واقعا موندم ؟؟؟

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

نقل قول نوشته اصلی توسط megane2000 نمایش پست ها
    دوستان یه نکته اینکه آیا بنده که با داشتن مدارک کامل که شانس بالایی برای ویزا دارم حالا که با خانمم دارم اقدام می کنم شانس ویزای من ممکنه کم بشه ؟ و یا فرقی نمی کنه که چون مدارکم کامل هست فقط به من ویزا میدن ؟ آیا اقدام کردن دونفری برای ویزا شانس دیگری رو کم می کنه ؟واقعا موندم ؟؟؟
    خیر شانس شما کم نمیشه.
    اگه مدارک ایشون هم مثل شما کامل باشه به امید خدا هر دو ویزا خواهید گرفت.موفق باشید

Junior Member

سلامامروز من و همسرم برای ویزای شینگن رفتیم سفارت فرانسه ، دعوتنامه از جشنواره وبقیه مدارکی که توانسته بودم تهیه کنم را تحویل دادم ولی چون معرفی نامه از محلکار و پرینت حساب و فیش حقوقی نداشتم خیلی نگرانم .. ( همسرم پرینت حساب داشت)..
    ایا می توانستم به حای اینها سند آپارتمانی که به نامم هست را ببرم ؟
    البته دو سال پیش برای همین جشنواره در فرانسه توانستیم ویزای شنگن بگیریم ولیاونوقت معرفی نامه داشیم...
    سوال مهم اینکه می شود بعد از تحویل مدارک به سفارت مدرک دیگری را به پرونده اضافه کرد یا نه؟
    البته ما دو بچه داریم که ایران می مانند ...
    ویرایش توسط marynia : May 6th, 2012 در ساعت 08:18 PM

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

نقل قول نوشته اصلی توسط marynia نمایش پست ها
    سلامامروز من و همسرم برای ویزای شینگن رفتیم سفارت فرانسه ، دعوتنامه از جشنواره وبقیه مدارکی که توانسته بودم تهیه کنم را تحویل دادم ولی چون معرفی نامه از محلکار و پرینت حساب و فیش حقوقی نداشتم خیلی نگرانم .. ( همسرم پرینت حساب داشت)..
    البته دو سال پیش برای همین جشنواره در فرانسه توانستیم ویزای شنگن بگیریم ولیاونوقت معرفی نامه داشیم...
    سوال مهم اینکه می شود بعد از تحویل مدارک به سفارت مدرک دیگری را به پرونده اضافه کرد یا نه؟
    دوست عزیز کاش سندتون رو از ابتدا می بردین.البته اینکه قبلا ویزای شنگن داشتید امتیاز مثبت حساب میشه.
    احتمال اینکه ویزا بگیرید با توجه به وضعیت تاهل هست.
    فک نمیکنم الان وقت اضافه مردن مدرم دیگری باشه.بازم ممکنه اگه احیانا منفی گرفتید بتونید اون موقع واسه اعتراض مدارکتون رو رو پرونده بزارید و با نامه ای به جوابشون اعتراض کنید.

ولی من فکر میکنم با توجه به سابقه قبلی تون و اینکه بچه هاتون ایران میمونند ویزاتون حله
    ضمنا خیلی خوب میشه که نتیجه ویزا رو هم بعدا همینجا اعلام کنید تا بقیه هم استفاده کنند.
    چون دوستان اکثرا سوال میپرسند و شرایطشون را اعلام میکنند ولی بعد مشخص شدن نتیجه پستی در این خصوص نمیزنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hi engineer نمایش پست ها
    ولی من فکر میکنم با توجه به سابقه قبلی تون و اینکه بچه هاتون ایران میمونند ویزاتون حله
    ضمنا خیلی خوب میشه که نتیجه ویزا رو هم بعدا همینجا اعلام کنید تا بقیه هم استفاده کنند.
    چون دوستان اکثرا سوال میپرسند و شرایطشون را اعلام میکنند ولی بعد مشخص شدن نتیجه پستی در این خصوص نمیزنند.
    ممنون از راهنمایی... حتما نتیجه را می نویسم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    دوست عزیز کاش سندتون رو از ابتدا می بردین.البته اینکه قبلا ویزای شنگن داشتید امتیاز مثبت حساب میشه.
    احتمال اینکه ویزا بگیرید با توجه به وضعیت تاهل هست.
    فک نمیکنم الان وقت اضافه مردن مدرم دیگری باشه.بازم ممکنه اگه احیانا منفی گرفتید بتونید اون موقع واسه اعتراض مدارکتون رو رو پرونده بزارید و با نامه ای به جوابشون اعتراض کنید.
    ممنون از راهنماییتون...

Junior Member

ممنون از راهنمایی... حتما نتیجه را می نویسم ...
    اگر همه مثل شما متعهد بشن نسبت به اعلام نتیجه ویزای شنگن , حداقل کسایی که این فروم رو مطالعه میکنن کمترین درگیری و مشکلی رو پبدا می کنن . من هم تو تیرماه ویزا گرفتن و یا نگرفتن رو با شرایطی که داشتم توضیح میدم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)