صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

ببین من آیلتس دارم و gre.مشکلی که پیش نمی یاد. البته تافل هم دارم که البته ماله 2 سال و2 ماهه پیشه. مشکلی که پیش نمی یاد؟
    میشه بگید مدارکی که رو برگه نوشته بود چیا بودن؟
    بچه ها واسه مصاحبه باید توصیه نامه ببریم؟
    ویرایش توسط MINERVAra : May 24th, 2010 در ساعت 09:55 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط golebita_am نمایش پست ها
    ببین من آیلتس دارم و gre.مشکلی که پیش نمی یاد. البته تافل هم دارم که البته ماله 2 سال و2 ماهه پیشه. مشکلی که پیش نمی یاد؟
    میشه بگید مدارکی که رو برگه نوشته بود چیا بودن؟
    بچه ها واسه مصاحبه باید توصیه نامه ببریم؟

این پی ادف رو یه نگاهی بندارید که منم قبلا از همین جا دانلود کردم...مدارک اصلی که در قبرس میخوان تقریبا همونایی هستش که تو این پی ادف هستش... توصیه نامه رو از همه نمی خوان ولی اگه به جاش اس او پی داشته باشید بد نیست که زمینه تحقیقتون رو شرح بدید اگه توصیه نامه بخوان هم بعدا بهتون می گن که برای کلیرنس ارسال کنید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه

به جای تافل هم آیلتس رو ببرید مشکلی نیست چون اصلا به سری تافل نمیدن برای پذیرش گرفتن

Junior Member

از بچه های امروز قبرس خبری کسی نداره؟

Junior Member

سلام،
    دیروز در قبرس 5 نفر فقط مصاحبه داشتن: 3 تا F1 و 2 تا توریستی----4 نفر ویزا گرفتن، که یکی از توریستیها که دختر جوونی بود نگرفت
    وضعیت F1ها: 1 نفر Full Fund و 1 نفر Partial Fund و یک نفر هم بدون Fund

نکته عجیب این که با اینکه همه میگن که وقتها کمه و نمیتونن وقت بگیرن ولی دیروز خیلی کم بودیم......

نقل قول نوشته اصلی توسط azar2009 نمایش پست ها
    سلام،
    دیروز در قبرس 5 نفر فقط مصاحبه داشتن
    نکته عجیب این که با اینکه همه میگن که وقتها کمه و نمیتونن وقت بگیرن ولی دیروز خیلی کم بودیم......
    مبارک باشه ممکنه بگین چه مدارکی ازتون خواستن و چیا رو براشون قبلا میل زده بودین؟

درمورد اینکه تعداد کسانی که روز مصاحبه مشاهده میشن کمن یه نفر دیگه هم قبلا گفته بود. بچه های قدیمی تر فروم اگه ممکنه بگین که قبلا مثلا پارسال یا 4 ماه پیش هم اوضاع همین بوده؟ روز مصاحبه کمتر از 10 نفر بودن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط homan نمایش پست ها
    سلام
    اگه اطلاعاتی در مورد وارد شدن به قبرس جنوبی از مرزهای قبرس شمالی (به طور خاص فرودگاه ercan) دارید لطفا این جا به اشتراک بگذارید.
    اگه امکان ورود به نیکوزیا از قسمت ترکی باشه ؛ دیگه نیاز به عبور از دبی و بحرین برای رسیدن به قبرس نیست . میشه از استامبول و آنکارا به قبرس رفت که هم سریعتر هم راحت تر و هم ارزونتر.
    این طور که من فهمیدم از ترکیه پرواز به لارناکا نیست.
    فقط انگار واسه ورود به قبرس یونانی از مرز قبرس ترکی (ercan) مشکلاتی هست.
    با توجه که شما دانشجوی اونجا هستید بهتر از هر کسی این اطلاعات رو دارید.
    با اجازه مدیران این سوال رو تو تاپیک " آنچه درباره سفر به قبرس باید بدانیم" هم گذاشتم.
    اگه بشه در این مورد اطلاعاتی جمع کرد ، به بچه هایی که قصد سفر ب هقبرس رو دارند کمک بزرگی میشه.
    با تشکر
    من امروز جواب دقیق این سوال رو می تونم بگم که متاسفانه خیر هستش من از طریق دبیر اول سفارت ایران در قبرس پرس و جو کردم و جواب این بود که به هیچ عنوان نمیشه از طریق فرودگاه ارجان وارد قبر س شد و بعد رفت قبرس جنوبی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    مبارک باشه ممکنه بگین چه مدارکی ازتون خواستن و چیا رو براشون قبلا میل زده بودین؟
    من چیزی mail نکرده بودم.
    مدارک برای Full Fund:
    Passport/Photo/Ds-160 Confirm/Bank Receipt/I-20/Admission Letter/CV/Sevis fee Receipt/Transcripts/Toefl Scores/GRE Scores/Any Related Publication to the field of study/Employment Letters
    مدارک برای Partial Fund و بدون Fund :
    همه مدارک بالا + Bank Statement جهت تامین باقیمانده هزینه های کل دوره تحصیل

Junior Member

من یه شرایط نسبتا خاص دارم ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن. برای Fall 2010 مستر عمران بدون فاند دانشگاه رنک 25 ادمیشن دارم و خودمم شریف هستم. برای قبرس 13 ژولای وقت دارم اما 13 آگوست باید آمریکا باشم. آیا ریسک نیست که از ترس اینکه کلیرنسم دیر شه وقت اورژانسی برای دوبی بگیرم( با توجه به همین حرفهایی که بدون فاندها تو دبی مشکل دارن) یا همون قبرس برم بهتره حتی اگه مجبور بشم دیفر کنم؟ سرعت کلیرنس تو قبرس چطوره؟ بین دوبی و قبرس اساسا فرقی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidMB نمایش پست ها
    من یه شرایط نسبتا خاص دارم ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن. برای Fall 2010 مستر عمران بدون فاند دانشگاه رنک 25 ادمیشن دارم و خودمم شریف هستم. برای قبرس 13 ژولای وقت دارم اما 13 آگوست باید آمریکا باشم. آیا ریسک نیست که از ترس اینکه کلیرنسم دیر شه وقت اورژانسی برای دوبی بگیرم( با توجه به همین حرفهایی که بدون فاندها تو دبی مشکل دارن) یا همون قبرس برم بهتره حتی اگه مجبور بشم دیفر کنم؟ سرعت کلیرنس تو قبرس چطوره؟ بین دوبی و قبرس اساسا فرقی هست؟
    ریسک نکن ،قبرس عالیه،من واسه fall 2010 می رم 16 روزه کلیر شدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)