صفحه 13 از 30 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

اقا بالاخره به افرادی مثل بنده برای مقطع لیسانس که تافل هم ندارم(تو خود اون دانشگاه که پذیرش دارم قبل دانشگاه میرم کلاس زبان) ویزا میدن به نظر شما یا نه؟ میشه لطفا چند نفر با تجربه جواب منو بدن؟
    من حدود یک ماه پیش از انکارا ریجکت شدم و الان دارم میرم قبرس.لطفا با نظر هاتون به بنده کمک کنید.البته اونای که رفتن قبرس قطعا میدونن اوضاع اونجا چطوره و چقد احتمال داره که بهم پذیرش بدن.من منتظر پاسخ های دوستان هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    اقا بالاخره به افرادی مثل بنده برای مقطع لیسانس که تافل هم ندارم(تو خود اون دانشگاه که پذیرش دارم قبل دانشگاه میرم کلاس زبان) ویزا میدن به نظر شما یا نه؟ میشه لطفا چند نفر با تجربه جواب منو بدن؟
    من حدود یک ماه پیش از انکارا ریجکت شدم و الان دارم میرم قبرس.لطفا با نظر هاتون به بنده کمک کنید.البته اونای که رفتن قبرس قطعا میدونن اوضاع اونجا چطوره و چقد احتمال داره که بهم پذیرش بدن.من منتظر پاسخ های دوستان هستم.
    ببین محمد هیشکی نمیتونه بهت جواب قطعی بده و تو هم انتخاب بهتری از قبرس نداری.

به دستتون درد نکنه! راستی این فرستادن نامه قبل از رفتن به سفارت جریانش چیه خوب منکه ریسرچ پلن و اینا ندارم چیو باید قبل سفارت براشون میل کنم لاقل اینو جواب بدید ! اصلا برای لیسانس هم این کار لازمه؟

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

به دستتون درد نکنه! راستی این فرستادن نامه قبل از رفتن به سفارت جریانش چیه خوب منکه ریسرچ پلن و اینا ندارم چیو باید قبل سفارت براشون میل کنم لاقل اینو جواب بدید ! اصلا برای لیسانس هم این کار لازمه؟
    شما هر کدوم رو که نداری نمیفرستی دوست عزیز ، هر کدوم رو که داری بفرست ، اینم لیست و توضیحاتشه:

Applicants who are not citizens of Cyprus and apply for student or exchange visitor visas (in the F, J, or M categories) must provide detailed information about their background and plans. The required information should be submitted to Embassy Nicosia by e-mail at consularnicosia2@state.gov immediately after the applicant makes his or her appointment on-line for a visa interview. The Embassy should receive this information well in advance of the actual interview date. The following information is required:

-- A detailed resume, including complete educational background, work experience, and all publications. (This information should be given in chronological order with the most recent data first.)

-- All travel outside the applicant's country of citizenship, including countries visited, dates of travel, and purpose of travel.

-- A detailed description of the applicant's proposed study or research in the United States.

-- The name of the professor or researcher the applicant will work under or with in the United States.

-- The applicant's plans for work or employment following completion of the student or exchange program in the United States.

-- Letters of invitation from the U.S. sponsor.

-- Letters of recommendation or a list of references.

-- Information about the sources of funding -- from the U.S. sponsor and sources of funds abroad.

-- Letters of support from financial sponsors.

If the applicant's spouse will accompany the applicant or follow to join, the spouse's resume (including education and work experience), foreign travel, and publications must be provided also.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

اوه چقدر زیاده! گرچه اینگیلیسیم خیلی خوب نیست که همرو بفهمم اما مثل اینکه اوضا خیته.کسی هست که اینارو فرستاده باشه و بتونه برام فارسی توضیح بده که چیارو باید بفرستم و چطور؟ انصافا دست همه درد نکنخ که زحمت میکشن و جواب میدن.

Junior Member

سلام
    منم بره لیسانسم ایلتس دارم .بچه هایی که مصاحبه شدند کسی رو دیدن که بره لیسانس ویزا گرفته باشه؟بعد I-20 و نمره زبان رو نمی خواد میل کرد بهشون؟

اوه چقدر زیاده! گرچه اینگیلیسیم خیلی خوب نیست که همرو بفهمم اما مثل اینکه اوضا خیته.
    ناراحت نشیا اما یه کم به خودت زحمت بدی بد نیس. اگه در این حد انگلیسیت خوب نیس چه جوری میخای جواب سوال های آفیسر رو بدی؟!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط DOSH VECH نمایش پست ها
    سلام
    منم بره لیسانسم ایلتس دارم .بچه هایی که مصاحبه شدند کسی رو دیدن که بره لیسانس ویزا گرفته باشه؟؟
    سه شنبه قبل یه نفر واسه کالج موسیقی با فاند پارشیال (در مورد فاندش خیلی مطمئن نیستم) ویزا گرفت

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

اوه چقدر زیاده! گرچه اینگیلیسیم خیلی خوب نیست که همرو بفهمم اما مثل اینکه اوضا خیته.کسی هست که اینارو فرستاده باشه و بتونه برام فارسی توضیح بده که چیارو باید بفرستم و چطور؟ انصافا دست همه درد نکنخ که زحمت میکشن و جواب میدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    ناراحت نشیا اما یه کم به خودت زحمت بدی بد نیس. اگه در این حد انگلیسیت خوب نیس چه جوری میخای جواب سوال های آفیسر رو بدی؟!!!!
    محمد عزیز
    امیدوارم این نکته رو بدونی که سفارت قبرس از سفارتایی هست که به هیچ صورت با شما فارسی مصاحبه نمیکنه و حتا اصلا اجازه نمیدان کسی‌ از سایر دوستان اگه اونجا باشه در مصاحبه به شما کمک کنه. به قول لیلی‌ اگه در این حد برات سخت هست ، حتما حداقل بشین سوال و جوابای مصاحبه رو به انگلیسی‌ آماده کن و یاد بگیر.
    ضمنا لیلی‌ جان، ما تجربیات شما رو نخوندیم در این تاپیک،‌ها البته میبینم که چقدا در جواب دادن به سوالای دوستان کمک می‌کنید و ممنونم. ما انقد که تاپیکای وقت گیری و همسفر رو روزی چن بار چک می‌کنیم، بیشتر دوستان یادمون میمونن و همش مشتاقیم که بخونیم همه چی‌ به خوبی‌ پیش رفت. درسته که خیلی از مصاحبه‌ها شبیه به هم هست ولی‌ همینکه هر نفری بیاد حتا در حد ۳،۴ جمله بگه که همه چی‌ خوب پیش رفته و اگه دوست داشت کمی‌ از شرایطش بگه ، هم یه اماری برای خودمون و بچههای آینده میده و هم باعث دلگرمی‌ بقیه که در راه هستند میشه.همهٔ دوستان اگه دوست داشتن و مشکلی‌ نبود حتما یکی‌ دو خط بنویسن برای دوستان دیگه، خیلی ممنون
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    ضمنا لیلی‌ جان، ما تجربیات شما رو نخوندیم در این تاپیک،‌ها
    من ننوشتم چون دیدم کاملا تکراری میشه. من فاند داشتم ازم هیچ مدرک دیگه ای نخواست. پرسید رشتت چیه؟ فاند کامل داری؟ فامیل آمریکا داری؟
    همین فقط 3 کلمه بهش جواب دادم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)