صفحه 14 از 30 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    محمد عزیز
    امیدوارم این نکته رو بدونی که سفارت قبرس از سفارتایی هست که به هیچ صورت با شما فارسی مصاحبه نمیکنه و حتا اصلا اجازه نمیدان کسی‌ از سایر دوستان اگه اونجا باشه در مصاحبه به شما کمک کنه. به قول لیلی‌ اگه در این حد برات سخت هست ، حتما حداقل بشین سوال و جوابای مصاحبه رو به انگلیسی‌ آماده کن و یاد بگیر.
    ضمنا لیلی‌ جان، ما تجربیات شما رو نخوندیم در این تاپیک،‌ها البته میبینم که چقدا در جواب دادن به سوالای دوستان کمک می‌کنید و ممنونم. ما انقد که تاپیکای وقت گیری و همسفر رو روزی چن بار چک می‌کنیم، بیشتر دوستان یادمون میمونن و همش مشتاقیم که بخونیم همه چی‌ به خوبی‌ پیش رفت. درسته که خیلی از مصاحبه‌ها شبیه به هم هست ولی‌ همینکه هر نفری بیاد حتا در حد ۳،۴ جمله بگه که همه چی‌ خوب پیش رفته و اگه دوست داشت کمی‌ از شرایطش بگه ، هم یه اماری برای خودمون و بچههای آینده میده و هم باعث دلگرمی‌ بقیه که در راه هستند میشه.همهٔ دوستان اگه دوست داشتن و مشکلی‌ نبود حتما یکی‌ دو خط بنویسن برای دوستان دیگه، خیلی ممنون
    نه اونقدم دیگه اینگیلیسیم بد نیست بابا که نتونم صحبت کنم فقط میخواستم بدونم اگخ کسی مثل من داره برا لیسانس میره چطور و چیا برای سفارت قبرس فرستاده چون نمیخوام اشتباه کنم.راستی تا چقدر قبل سفارت باید اینارو فرستاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    ناراحت نشیا اما یه کم به خودت زحمت بدی بد نیس. اگه در این حد انگلیسیت خوب نیس چه جوری میخای جواب سوال های آفیسر رو بدی؟!!!!
    نه اینگیلیسیم بد نیست میتونم صحبت کنم فقط میخواستم بدونم برای لیسانس باید چیارو بفرستم که اشتباه نکنم دوست عزیز مطمن باش آدم طنبلی نیستم! شما اونجا کسی رو برا لیسانس ندیدید؟

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    نه اونقدم دیگه اینگیلیسیم بد نیست بابا که نتونم صحبت کنم فقط میخواستم بدونم اگخ کسی مثل من داره برا لیسانس میره چطور و چیا برای سفارت قبرس فرستاده چون نمیخوام اشتباه کنم.راستی تا چقدر قبل سفارت باید اینارو فرستاد؟
    دوست عزیز، در همون متنی که برات paste کردم تو صفحهٔ قبل گفته که هر چه سریعتر بعد از وقت گرفتن بفرستین، حالا شما سریعتر مدارکو بخون و اسکن و ایمیل کن.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

دوست عزیز، در همون متنی که برات paste کردم تو صفحهٔ قبل گفته که هر چه سریعتر بعد از وقت گرفتن بفرستین، حالا شما سریعتر مدارکو بخون و اسکن و ایمیل کن.
    باشه سعیمو میکنم اما فعلا 1_20 اینام دستم نیست چون فرستادم برا defer.سحیمو میکنم لزوماتو آماده کنم و بفرستم. ممنون دوست عزیز

شما هر کدوم رو که نداری نمیفرستی دوست عزیز ، هر کدوم رو که داری بفرست ، اینم لیست و توضيحاتشه.
    ببخشيد ميشه لينكه اينو بذارين نميتونم پيداش كنم
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    ببخشيد ميشه لينكه اينو بذارين نميتونم پيداش كنم
    http://nicosia.usembassy.gov/NIV/Stu...ore%20info.htm

یعنی منکه هدوده 20 روز پیش وقتمو گرفتم دیگه نمیتونم اینارو براشون بفرستم و گند زدم؟! آخه من از کجا میدونستم بابا .کسی میدونه اگه دیر بفرستیم چی میشه؟ لطفا جواب بدید دوستان عزیز

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    یعنی منکه هدوده 20 روز پیش وقتمو گرفتم دیگه نمیتونم اینارو براشون بفرستم و گند زدم؟! آخه من از کجا میدونستم بابا .کسی میدونه اگه دیر بفرستیم چی میشه؟ لطفا جواب بدید دوستان عزیز
    خیلی مهم نیست عزیز، همین فردا هر چی‌ داری بفرست بره ، یعنی‌ زمان ما که مهم نبود. حالا هم به هر حال چاره‌ای نداری ایشالا که هنوزم مهم نیست.

در ضمن آخه برادر من ، شما که وقت گرفتی‌ I-۲۰ رو چرا پس فرستادی ؟؟؟ حالا با چی‌ می‌خوای بری مصاحبه ، بدون I-۲۰ که نمیشه بری که ، اگه هم دیفر کنن برات که تاریخ I-۲۰ رو عوض می‌کنن که برا این ترم نمیشه اقدام کرد که.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

خیلی مهم نیست عزیز، همین فردا هر چی‌ داری بفرست بره ، یعنی‌ زمان ما که مهم نبود. حالا هم به هر حال چاره‌ای نداری ایشالا که هنوزم مهم نیست.

در ضمن آخه برادر من ، شما که وقت گرفتی‌ I-۲۰ رو چرا پس فرستادی ؟؟؟ حالا با چی‌ می‌خوای بری مصاحبه ، بدون I-۲۰ که نمیشه بری که ، اگه هم دیفر کنن برات که تاریخ I-۲۰ رو عوض می‌کنن که برا این ترم نمیشه اقدام کرد که.
    خوب چون من دیگه به این کلاسم نمیرسیدم مجبور شدم که برا دیفر بفرستم چاره ای نداشام کلاس قبلیم 12 خرداد شروع میشد حالا دیفر دادم انداختن اواسط شهریور.اگه اینکارو نمیکردم که نمیرسیدم منظورتون چی هست که اینکارو چرا کردم.در مورد اون میل هم ممنون ابتدا سعی میکنم بفهمم برای مقطع لیسانس چیارو میخواد و باید چطور بنویسم و چیارو اسکن کنم بعد می فرستم دوست عزیز.ایشالا که گیر نمیدن که چرا دیر فرستادم

در مورد مداركي كه بايد بفرستيم من چند تا سوال داشتم.1-در مورد اون مداركي كه نداريم مثل research planو غيره بايد يه توضيح مختصر بديم كه نداريم و چرا يا فقط هر چي داريم بفرستيم؟2--- Letters of invitation from the U.S. sponsor.واسه اين بايد نامه پذيرش رو بفرستيم؟3--- Letters of recommendation or a list of referencesواسه اين بايد ريكامنديشن استاد ايران رو اسكن كنيم يا دانشگاه امريكا رو؟4--- Information about the sources of fundingتو I-20اينو كامل نوشته نميشه همون قسمت I-20 رو فرستاد؟5-Letters of support from financial sponsors.اين يعني تعهد محضري؟6-همه اينارو يه pdfكردين واسش تيتر گذاشتين يا جدا فرستادين تيتر گذاشتين؟
    ببخشيد سوالام از چند تا بيشتر شد يه عالمه شد...ممنون...
    علم بهتر است یا ثروت؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)