صفحه 15 از 30 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

منم تقریبا همچین سوالای داشتم که گیر کردم!

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    در مورد مداركي كه بايد بفرستيم من چند تا سوال داشتم.1-در مورد اون مداركي كه نداريم مثل research planو غيره بايد يه توضيح مختصر بديم كه نداريم و چرا يا فقط هر چي داريم بفرستيم؟2--- Letters of invitation from the U.S. sponsor.واسه اين بايد نامه پذيرش رو بفرستيم؟3--- Letters of recommendation or a list of referencesواسه اين بايد ريكامنديشن استاد ايران رو اسكن كنيم يا دانشگاه امريكا رو؟4--- Information about the sources of fundingتو I-20اينو كامل نوشته نميشه همون قسمت I-20 رو فرستاد؟5-Letters of support from financial sponsors.اين يعني تعهد محضري؟6-همه اينارو يه pdfكردين واسش تيتر گذاشتين يا جدا فرستادين تيتر گذاشتين؟
    ببخشيد سوالام از چند تا بيشتر شد يه عالمه شد...ممنون...
    همونطور کهMINERVAra گفت هرچی داری بفرست توضیحی درمورد بقیه اش که نداری لازم نیس من یه لیست از استادایی که برام ریکام نوشته بودن رو براشون فرستادم خیلی ها تو یه PDF میفرستن من جدا جدا تو world فرستادم! کافیه براشون یه سری مدارک رو بفرستی، اصل همه مدارک لازم رو با خودت باید ببری سفارت. خیلی اهمیتی نداره که این ایمیل کامل باشه. اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن لطفا
    منم تقریبا همچین سوالای داشتم که گیر کردم!
    شما اگه همچین سوالایی یا سوالای مشخص دیگه ای داری خوب بپرس!

سلام، من متوجه نمیشم آخر Family member که آفیسر می پرسه داری منظورش فامیل درجه یکه؟ چون آگه فامیل باشه که خوب هر کی یه نفرو خارج داره دیگه؟ من مثلاً دختر خالم آمریکا زندگی می کنه باید بگم Family member هست یا نه؟ یا جزو همون other relatives که فرم 160 هست حساب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_archer نمایش پست ها
    سلام، من متوجه نمیشم آخر Family member که آفیسر می پرسه داری منظورش فامیل درجه یکه؟ چون آگه فامیل باشه که خوب هر کی یه نفرو خارج داره دیگه؟ من مثلاً دختر خالم آمریکا زندگی می کنه باید بگم Family member هست یا نه؟ یا جزو همون other relatives که فرم 160 هست حساب میشه.
    یکی از دوستای من پارسال برای مصاحبه قبرس رفته بود. آفیسر ازش پرسیده بود فامیل داری یا نه؟ گفته بود آره داییم تو آمریکاست.
    آفیسر در جواب بهش گفته بود "دایی که فامیل نمی شه!"

منظور فامیل درجه یکه! (پدر، مادر، خواهر و برادر)

به نظر من بهترین جواب اینه که بگید، فامیل درجه 1 ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    همونطور کهMINERVAra گفت هرچی داری بفرست توضیحی درمورد بقیه اش که نداری لازم نیس من یه لیست از استادایی که برام ریکام نوشته بودن رو براشون فرستادم خیلی ها تو یه PDF میفرستن من جدا جدا تو world فرستادم! کافیه براشون یه سری مدارک رو بفرستی، اصل همه مدارک لازم رو با خودت باید ببری سفارت. خیلی اهمیتی نداره که این ایمیل کامل باشه. اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن لطفا
    از دوستان كسي جواب بقيه سوالهامو ميدونه؟
    ممنون
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

سلام منم همون سوالای زهرا رو دارم البته من بره لیسانسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    در مورد مداركي كه بايد بفرستيم من چند تا سوال داشتم.1-در مورد اون مداركي كه نداريم مثل research planو غيره بايد يه توضيح مختصر بديم كه نداريم و چرا يا فقط هر چي داريم بفرستيم؟2--- Letters of invitation from the U.S. sponsor.واسه اين بايد نامه پذيرش رو بفرستيم؟3--- Letters of recommendation or a list of referencesواسه اين بايد ريكامنديشن استاد ايران رو اسكن كنيم يا دانشگاه امريكا رو؟4--- Information about the sources of fundingتو I-20اينو كامل نوشته نميشه همون قسمت I-20 رو فرستاد؟5-Letters of support from financial sponsors.اين يعني تعهد محضري؟6-همه اينارو يه pdfكردين واسش تيتر گذاشتين يا جدا فرستادين تيتر گذاشتين؟
    ببخشيد سوالام از چند تا بيشتر شد يه عالمه شد...ممنون...
    1- من هم Research Plan نداشتم ولی در یک فایل پی دی اف توضیح دادم که چرا ندارم. ضمن اینکه به صورت کلی هم اینترست های خودم رو تقریبا در قالب SOP توضیح دادم و گفتم که احتمالا تحقیقات من به صورت عمومی در این حوزه است. همین فایل رو هم پرینت گرفتم و روز مصاحبه دادم به مصاحبه کننده.
    2- بله. من همون رو اتچ کردم به ایمیل
    3- من توی متن ایمیلم و نه توی فایل جداگانه اسم و آدرس و ایمیل اساتیدی که برام توصیه نامه نوشته بودند رو نوشتم
    4- علاوه بر I-20 اگر مثلا فیلوشیپ دارید اون نامه فیلوشیپ رو هم اتچ کنید بد نیست
    5- نمی دونم. من درباره این هم به نامه فیلوشیپ ارجاع دادم.
    6- من توی متن ایمیلم مدارکی رو که سفارت خواسته بود رو به همون ترتیب که روی سایتشون اومده لیست کردم. بعد اگر برای اون مدارک فایلی آماده کرده بودم که اتچ کنم اسم فایل رو توی متن ایمیل در مقابل مدرک نوشتم و اگر هم فایل نبود و مثل مثلا اسامی اساتیدی که برام ریکام نوشته بودند همونجا توضیحات رو توی متن ایمیل دادم.

Junior Member

در مورد پست قبلیم یادم افتاد که روز مصاحبه Research plan رو ازم نخواست. بدین وسیله جمله آخر مورد اول پست قبل رو تصحیح می کنم.

Junior Member

سلام
    من تازه متوجه شدم که اصل تافل و GRE واسه سفارت قبرس ضروریه! من اصل تافلم رو ندارم ولی GRE رو دارم، به نظر شما باید چه کار کنم؟
    از صفحه ETS که نمرمو زده پرینت بگیرم؟از دانشگاهی که پذیرش گرفتم بخام که بهم یه اسکن از مدرک تافلمو بده؟؟؟؟
    لطفا کمک کنید، هفته دیگه باید برم(28 خرداد)ولی این مشکل هست و استرس دارم!!!!

Junior Member

من خودم کپی GRE رو دادم. اصل تافلم دادم ولی اصلا نگاهشم نکرد و بهم برگردوند. کپی مشکلی نداره. پرینت ETS هم گیری نداره. البته با احتمال بالای 90 درصد. قطعی در مورد تافل نمیتونم بگم چون توی تجربه من نبوده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)