صفحه 17 از 30 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    براي پرداخت پول مصاحبه ميشه شخص ديگه اي برامون پرداخت كنه يا حتما خود شخص بايد باشه؟موقع واريز پول تو بانك چه اطلاعاتي ميخوان؟قبرس هم شده 140$؟
    ممنون
    در قبرس معمولا بچه ها با پاسپورت ميرن بانک. فکر ميکنم اين فقط برای اينه که مطمئن
    باشن اسپل اسمشون درست نوشته شه.
    از 4 جون قبرس شده 115 يورو

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanloo نمایش پست ها
    ممنونم mehrdadshoai!!! یه خورده خیالم راحت شد. شما هم اخیرا رفتی؟پرینت سایت ETS رو به آفیسر دادی چیزی هم ازت نپرسید؟
    منم روز مساهبه (مثله مهرداد خان که از زخاير ارزشمند AA هستن و من با
    forum از طريق ايشون آشنا شدم) اصل جی ار ای و پرينت تافل رو داشتم. اصل جی ار ای رو بهم برگردوند ولی پرينت تافلو نه!!! احتمالاً ميخواد چک کنه ببينه درسته يا نه

توصيه من به شما اينه که اگه ميتونيد اصلشو ببريد و اگر هم نميتونيد خوف نکنيد چرا که براستي هيچ اسری در جريان مصاحبه شما ندارد.

ممنونم mehrdadshoai!!! یه خورده خیالم راحت شد. شما هم اخیرا رفتی؟پرینت سایت ETS رو به آفیسر دادی چیزی هم ازت نپرسید؟
    اره من اخيرا رفتم. شايد نصف بچه ها اصل تافل ندارن. تازه من از تافلم 2 سال مي گذره. يعني الان ديگر نمي تونم باهاش اپلاي كنم. تازه من transcript هم يادم رفت بهشون بدم. بعد ايميل زدم اونها هم گفتن نمي خواد. كلا الكي براي خودتون استرس درست نكنيد. قضيه در حد يه بررسي اداري و اينكه طرف ببينه شما واقعا دانشجو هستيد يا نه.
    ویرایش توسط mehrdadshoai : June 8th, 2010 در ساعت 06:50 PM

Junior Member

سلام من دیروز مصاحبه شدم همونطوری که دوستان گفتن یه نفر فقط نگرفت اونم به خاطر اینکه خواهرش همون دانشگاه درس میخوند. اصلا نگران نباشین همتون میگیرین.

Junior Member

تماس گرفتم با ETS ولی متاسفانه گفتن ما فقط با United States Postal Service first class air mail delivery می فرستیم و نه چیزه دیگه!حتی خواستم که من پولو میدم که بفرستید ولی یه اسکن از اونو بهم بدید که گفتن به دلیل Security این کارو نمی تونیم بکنیم!خلاصه در مخمصه ای افتادیم که نمی دونیم چه کنیم!!!

تماس گرفتم با ETS ولی متاسفانه گفتن ما فقط با United States Postal Service first class air mail delivery می فرستیم و نه چیزه دیگه!حتی خواستم که من پولو میدم که بفرستید ولی یه اسکن از اونو بهم بدید که گفتن به دلیل Security این کارو نمی تونیم بکنیم!خلاصه در مخمصه ای افتادیم که نمی دونیم چه کنیم!!!
    تاحالا که واسه کسی به دلیل کپی بودن کارنامه تافل مشکلی پیش نیومده نگران نباش واسه تو هم مشکلی پیش نمیاد

Junior Member

دوستانی که بدون فاند از قبرس ویزا گرفتند ممکنه بگن BS رو برای 9 ماه اول تحصیل گرفته بودند یا کلا برای کل دوره می خوان. من اگه بخوام برای کل دوره دکترام به آفیسر BS نشون بدم مینیمم 100 ملیون میشه بعدا یک وقت شک نکنه و ویزا نده. ممنون

اقا کسی بود برا لیسانس اقدام کرده باشه و ویزا بگیره؟! بگید خواهشن نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    تاحالا که واسه کسی به دلیل کپی بودن کارنامه تافل مشکلی پیش نیومده نگران نباش واسه تو هم مشکلی پیش نمیاد
    آخه من کپی شم ندارم! فقط رفتم تو سایت ETS و از صفحه سایت که نمرمو زده پرینت گرفتم!!!اینم اشکالی نداره؟

آخه من کپی شم ندارم! فقط رفتم تو سایت ETS و از صفحه سایت که نمرمو زده پرینت گرفتم!!!اینم اشکالی نداره؟
    اینم یه جور کپی حساب میشه دیگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)