صفحه 2 از 30 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    در تایید حرفای احسان منم که با جوونه مصاحبه شدم از شروع مصاحبه حسم همین بود(ولی قبلش چون همش شنیده بودم آفیسر مسنه خیلی بهتره خیلی استرس اینو داشتم که کاش با اون باشه مصاحبه ام ) . فقط می خواستم اضافه کنم که من با وجودی که مصاحبه م با جوونه بود و تقریبا هم خوب پیش رفت، کلیرنسم خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی طولانی شد !
    ضمنا در مورد دوستی که در اوایل تاپیک توضیحات مفصلی درباره ی مصاحبه شون دادند، خب به هر حال برداشت ایشون این بوده و هیچ کدوم از ما نمیتونیم خیلی مطمئن باشیم که برداشتامون کاملا درسته. مگه اینکه کیس های زیادی دیده باشیم و نتیجه گیری های دقیق داشته باشیم. ولی به نظر من همین که ایشون اینقدر لطف کرده و اومده اینقدر مفصل کیس و برداشتای خودش رو توضیح داده قابل تقدیره. بسیاررررررررررررررررررر دوستانی هستند که فقط از اطلاعات اینجا استفاده می کنن ولی کم لطفی می کنن و وقت نمی ذارن که کیس و تجربه ی خودشونو توضیح بدن واقعا از اول2010 همین 1 نفر از بچه های فروم رفته مصاحبه ی قبرس؟؟
    آره البته کلیرنس قسمت ایگل دست اون آفیسر زبون بسته هستش و قسمت منتیس که طولانی ترینه میره واشینگتن. پ
    در مورد دوست گرامی اول من هم می گم دستش درد نکنه. اما اینکه جی آر ای خیلی مهمه من می گم نه که اون دوستانی که ندارن و یا کم شدن حول برشون نداره. سال قبل هم اون بنده خدایی که 710 شده بود هم می گفت پیره به جی آر ای من گیر می ده و از فرومی ها شنیده که جی آر ای برای پیره خیلی مهمه. پیره هم از 710 اون تعریف کرد و گفت تو چقدر خوبی که 710 گرفتی
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

بچه ها خواستم واقعا تشکر کنم از اطلاعات مفیدتون و وقتی که میذارین برای انتقال تجربه. من چند تا سوال دارم که امیدوارم کمکم کنین.
    من یه پذیرش دکترای مهندسی دارم اما داستان assistantship من هنوز رو هواست و ممکنه تا جون و جولای طول بکشه که نتیجشو اعلام کنن. از طرفی من GMAT دارم نه GRE. حالا سوالام:
    1- اینکه من میخوام مهندسی بخونم اما با GMAT مشکل آفرینه در پروسه سفارت؟
    2- اگر من با I-20 که فاند شخصی توش باشه برم سفارت و شانس بیارم تا اون موقع که میخوام برم مصاحبه وضعیت TA هم معلوم بشه، میتونم یک نامه پذیرش TA از دانشگاه بخوام به همراه مدارکم ببرم سفارت؟ تو I-20 که ننوشته، حداقل چیزی شبیه اون نامه دستم باشه مفیده؟ البته میدونم که اگه برسم باید از دانشگاه درخواست بروزرسانی I-20 خودمو بکنم. اما من الان دیگه میخوام وقت بگیرم و نمیخوان تا جون-جولای معطل بشم که تازه اون موقع وقت بگیرم
    3- اگه ویزا بگیری اما نخوای بری آمریکا و یک دو ساا دیگه دوباره اقدام کنی مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

من نمیگم به اونایی که جی آر ای شون 800 نباشه نمیدن؛ میگم با شرایط من(مستر بدون فاند با 2 تا خواهر و برادر) بعید بود که بده...
    و دیگه اینکه من با اون آفیسر جوونه بودم و الان کلیر شدم

Junior Member

سلام

من الان فقط کپی کارنامه GRE و تافل رو دارم.
    دوستانی که رفتندسفارت، فکر مي کنید مشکلی باشه که اصل کارنامه ها رو ندارم؟
    ممنون می شم اگه جواب بدين.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_fattahi نمایش پست ها
    سلام

من الان فقط کپی کارنامه GRE و تافل رو دارم.
    دوستانی که رفتندسفارت، فکر مي کنید مشکلی باشه که اصل کارنامه ها رو ندارم؟
    ممنون می شم اگه جواب بدين.
    من هم همین مشکل رو دارم ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن. البته من تافل امتحان ندادم ایلتس دارم

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    من هم همین مشکل رو دارم ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن. البته من تافل امتحان ندادم ایلتس دارم
    نه بعید میدونم که برای این موضوع مشکل باشه. من خودم برای کویت کپی بردم که مشکلی نداشت.
    What Goes Around...Comes Around

سه شنبه گذشته 13 اپریل کسی مصاحبه نداشته؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    اتفاق من هم همین مشکلو داشتم پارسال. آفیسر حتی نگاه هم نکرد. یه مینا خانومی هم بود با ما که اصلا جی آر ای نداشت آفیسر هم هیچی بهش نگفت. بیچاره قبل مصاحبه نگران بود. عده زیادی تو فروم بودن که مشکل شمارو داشتن بجه ها . اما بعد از مصاحبه فهمیدن حیف از این وقتی که برای این فکرا تلف کردن.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

سلام
    ما 20 آوریل مصاحبه داشتیم. باید بگم اصلا به خودتون استرس ندین خیلی سر راست و راحت مصاحبه میشید. دو خانواده بودن که میخواستن برای دیدن بچه هاشون برن که گرفتند. یه خانم دکتر برای موقعیت تحقیقاتی میرفت که گرفت دو تا هم دانشجویی که گرفتند. فقط یه خانواده 4 نفره که برای ویزای دانشجویی اقدام کرده بودند ندادند. کیس اونها واقعا هم شک برانگیز بود. آفیسر بهشون گفته بود که قانع نشدم میخواهید برگردید. خیلی راحتتر از اون چیزیه که فکر میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط keywan11 نمایش پست ها
    سلام
    ما 20 آوریل مصاحبه داشتیم. .
    تبریک میگم اگه ممکنه جزئیات مصاحبه رو هم بنویسید و شرایط خودتون و دانشجوی دیگه رو بگین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)