صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

تبریک میگم اقا نیما و مرسی از انرژی مثبتت.ممکنه بگی که پاسپورتت رو تو سفارت ازت گرفتند یا نه و اگه گرفتند کی پس دادن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMAA نمایش پست ها
    تبریک میگم اقا نیما و مرسی از انرژی مثبتت.ممکنه بگی که پاسپورتت رو تو سفارت ازت گرفتند یا نه و اگه گرفتند کی پس دادن؟
    عزیزم پاسپورتو روز مصاحبه دم در می گیرن موقع بیرون اومدنم بر می گردونن

Junior Member khorshid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    theoratical economics

سلام دوستان

من واسه قبرس وقت گرفتم ، اما نوشته ساعت 7.30 اونجا باشم (صبح) یعنی چند ساعت زودتر منظورشه؟
    تا کی ادم معطل می شه داخل سفارت؟
    خداکنه اوضاع همینطوری خوب بمونه...!
    ایراد نگیرید تا از شما ایراد نگیرند. محکوم نکنید تا محکوم نشوید.برای دشمنانت و کسیکه تو را ازار رسانید برکت بطلبید و با تمام دل انهارا ببخشید (عیسی مسیح)

Junior Member

بابا چیکار به معطلی اون روز داری شما... ساعت 7 اونجا باش. 6 از لارنکا راه بیفت. پاسپورت رو هم بهت پس میدن. شما برای برگشن به پاسپورت نیاز داری. اونی که نوشته 2 روز بعد مال pick up هست. نه الان که برای مصاحبه میری...
    من 15 ژون با خانومم مصاحبه داشتیم. خانومم یک هفته ای کلیر شده!!!
    همه موفق میشید. نگران نباشید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    سلام دوستان

من واسه قبرس وقت گرفتم ، اما نوشته ساعت 7.30 اونجا باشم (صبح) یعنی چند ساعت زودتر منظورشه؟
    تا کی ادم معطل می شه داخل سفارت؟
    خداکنه اوضاع همینطوری خوب بمونه...!
    همه ایرانیا در یک زمان اونجا خواهند بود و صف می گیرید تا یه خانم یا آقا بیاد پاسپورت ها رو بگیره! و عملا اون ساعت های وقت های مصاحبه به کار نخواهند اومد. هر چی که زودتر و جلوتر باشید، زودتر هم مصاحبه خواهید شد. ولی معمولا تفاوت داخل سفارت رفتن شاید حدود 30 دقیقه باشه!

امروز 22 جون همه ويزا گرفتن.دانشجويي،توريستي...
    خيلي خوب بود همون خانم مسن با همه مصاحبه كرد.از من همون سوال هاي معمولي پرسيد.كجا ميري؟چرا اين دانشگاه؟درست كي تموم ميشه؟بعدش ميخواي چي كار كني؟
    آخرش هم كه داشت توضيح ميداد تو سايت چك كن پرسيد تو ايران اينترنت دارين!
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

سلام من هم 22 جون بودم و فقط بگم که ویزای قبرس خیلی سخت تر از امریکاست!!! مدارکی که لازم دارن اصل I-20 نامه پذیرش (بر عکس دوبی باید اصل باشه کپیو قبول نمی کنن) CV تافل GRE مقاله اگر دارین اگر کار می کنین Employment letter (من job offer داشتم که گذاشتم) و رسید بانک و SEVIS و ریز نمره فکر کنم همینا بود SOP و مدرکو نمی خواد. من خودم مستر بدون فاند برا مریلند کالج پارک تو مکانیک بودم. تو I-20 تاریخ تولدم یه روز با پاسپورتم فرق داشت که فرصت نکردن I-20 جدید بگیرو فقط دانشگاه تونست یه نامه بنویسه برام ایمیل کنه و منم پرینت گرفتم به سفارتم قبل اینکه این نامه بیاد ایمیل زدم که این یه روز فرق داره و جدیدشم به موقع دستم نمی رسه که اونا جواب دادن اشکال نداره همونو بیار( بر عکس دبی که به یکی از دوستام که دقیقا همین مشکلو داشت گفت تا درست نکردی نیا!) . سوالا روتین مال من از بقیه حتی کمتر بود!!! کدوم دانشگاه می ری؟ چه رشته ای؟ چه مقطعی؟ فامیل داری؟ گفتم یه دایی دارم، کار می کنی؟ که من گفتم آره!! قبلا آمریکا رفتی؟ که گفتم نه! فرمای بانکتو ببینم همین!!!! از اکثر بچه ها می پرسید چرا این دانشگاهه انتخاب کردی؟ بعد مستر می خوای phd بخونی؟ بعد که درست تموم شد چکار می کنی؟ از من هیچ کدوم اینا رو نپرسید!!!!! من خودم هنوز تو کفم چرا از من هیچ چی نپرسید!!!! آفیسرشم فقط اون خانوم پیره مهربون بود! فقط 2 3 تا چیز تا یادمه بگم. این Bank Statement حواستون باشه دلارشو نوشته باشه مال بعضی از بچه ها فقط به ریال بود مال یکیم به تومن بود که خانومه پرسید تومن دیگه چیه؟ مگه واحد پول شما ریال نیست؟ صبحم هر وقتی که دارین تا 7.30 دمه سفارت باشین چون همه پاسپورتارو یه جا جمع می کنن، پروسشم اینه که پاسپورتای همه رو جمع می کنن بعد دوتا دوتا صدا می کنن می رن تو پاسپورتو می دنو یکم می گردن آدمو بعد از حیاط رد می شین می رین تو قسمت مصاحبه مدارکو تحویل می دین منتظر می شینین تا بر مصاحبه صدا کنن. فقط اینو بگم که این Blue Ticket معروف دو تاست یکیشو وقتی مدارکو تحویل می دین بهتون میدن ( ونه بعد مصاحبه!!!!) اون یکیشم باز وقتی مدارکو تحویل دادین و منتظر نشستین برا مصاحبه می چسبونن به جلد پاسپورتتون بعد صداتون می کنن برا مصاحبه!!!! یعنی اساسو می زارن بر اینکه ویزا می گیرین مگر اینکه خودتون تو مصاحبه عکسشو ثابت کنین!!!!!!
    بعدا اگر چیزی یادم اومد میام می گم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Z نمایش پست ها
    بابا بچه ها من از طرف خودم و Reza-A و همه بچه هایی که 15 جون بودن بهتون اطمینان می دم، مدارکتون کامل باشه،بی فاند، با فاند، فوق، دکترا، با فامیل، بی فامیل، به همتون ویزا می دن. فقط صبح که دارین می رین حسابی صبحانه بخورین که اونجا معطلیش زیاده. خلاصه نگران نباشین، به ماها انقدر خوش گذشت الان تو فیس بوک صفحه ی Cyprus June 15 درست کردیم.
    بچه ها کسی کلیر شده از 15 جون؟
    ضمناً
    what are the conditions JACK ?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niam نمایش پست ها
    ضمناً
    چطوری آقا نیام؟ من این سوالتو بی اختیار با لهجه اصفهونی خوندم :دی

آره دیگه، دو نفر تا اینجا فک می کنم شدن، یکی اون دختر خانمی که برای لیسانس داشت می رفت، یکی هم خانم آقا مقداد(اگه اسمشونو اشتباه نگم) اینارو مطمئنم، بقیه رو نمی دونم، آخه همین امروزم چند تا شماره دیگه اعلام شد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niam نمایش پست ها
    ضمناً
    سلام اخوی... آره. خانم من کلیر شد !!! آقا مشتاق شنیدن صدات

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)