صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط Soudi00 نمایش پست ها
    واسه 15 و 22 جون افيسر يه خانم مسن بود ولی واسه اين سری همون افيسر های قديمی بودن، دليلش ميتونه اين باشه نه فروم
    they usually have same criteria for every one (fund/BS, tie to iran,...), I think the quality of applicants is most important factor, it is not that much related on change in officers.
    ویرایش توسط bestbud2010 : June 30th, 2010 در ساعت 12:55 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Javad نمایش پست ها
    they usually have same criteria for every one (fund/BS, tie to iran,...), I think the quality of applicants is most important factor, it is not that much related on change in officers.
    نظر شما تاحدی درسته اما مصاحبه نه تنها در این مورد بلکه هر مصاحبه دیگری نیز به هر حال به نظر فرد مصاحبه کننده نیز بستگی داره. اگه این مسئله رو فرموله در نظر بگیریم، مثلا به آفیسر گفته شده باشه که شما باید از لحاظ توانایی مالی متقاضی ویزا مطمئن باشی(برای بدون فاندها)، قطعا این مسئله بیشتر از این فرموله نشده و در واقع ممکنه يک آفیسر راحت تر از دیگری قانع بشه(مثلا یکی با دیدن bank statement قانع میشه و دیگری نه مدارک بیشتری میخواد).به هر حال تاحدی سليقه ای هست و انسانها باهم متفاوتند. لذا شواهد بیانگر آنست که آفیسرها ممکنه نظراتشون باهم متفاوت باشه.
    البته ظاهرا گیر اصلی به فاند بوده. پس در این میان بچه های فول فاند نباید نگران باشن. دوستان دیگه هم که فاند ندارن نباید از همین حالا روحیه خودشونو از دست بدن. به نظر من آفیسرها آدمهای منطقی هستن. شما باید اونهارو توجیه کنین که مثلا پدرتون توانایی مالی برای مخارج تحصیل شما رو داره. راستش من خیلی نمی دونم که چطوری باید توجیه بشن. شاید دوستان دیگه که بدون فاند بودن و از همین آفیسرها ویزا گرفتن بهتر بتونن کمک کنن. ولی میدونم که شما باید با اعتماد به نفس برین جلو و هنگام مصاحبه نشون بدین که آدم اهل علم و دانشین و همینظوری یه دانشگاه رو انتخاب نکردین. بلکه از ابتدا هدفمند بودین (مثلا زمینه تحقیقاتی اساتید این دانشگاه خیلی مورد علاقه شماست).
    در واقع میخوام بگم اگه آفیسرها مطمئن نباشن که شما دانشجوی خوبی هستین و واقعا برای کسب علم دارین میرین، اون موقعست که احتمال گیر دادن به مسئله فاند هم افزایش پیدا میکنه. مطمئن باشین که اونجا جو سالم و بدون استرسی هست و شما میتونین راحت صحبت کنین و با مدرک قانعشون کنین. اگه دیدتون این باشه حتما موفق میشین.

Junior Member

ما تازه داشتیم امیدوار می شدیم. خوشحال بودیم. امیدواریم واسه بعدیها دیگه چنین اتفاقی نیفته چون من هم 27 جولای وقت دارم. اگه کس دیگه ای بوده که 29 ژوئن رفته لطفا تجربشو بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_am نمایش پست ها
    ما تازه داشتیم امیدوار می شدیم. خوشحال بودیم. امیدواریم واسه بعدیها دیگه چنین اتفاقی نیفته چون من هم 27 جولای وقت دارم. اگه کس دیگه ای بوده که 29 ژوئن رفته لطفا تجربشو بگه
    شما همچنان امیدوار و خوشحال باشید.روند کلی رو نگاه کنید و بدونید اعتماد به نفس و اطمینان به خود از هر چیزی مهم تره.یکی از دوستان من در بدترین شرایط ویزای سفارت دبی بدون هیچگونه سابقه سفر اروپایی،ویزای توریستی گرفت.امیدوارم تمام بچه ها از این به بعد موفق باشند.
    Before the Dawn

Junior Member

امیدوارم بقیه دوستان 29 جون هم بیان و خودشون تجربیاتشون رو بنویسند
    دو نفر از بچه هایی که مستر بدون فاند بودن ویزا گرفتن، ظاهرا شرایط متفاوتی نداشتن، افیسر به یکیشون گفته بوده GREخوبی داری،
    چیزی که به بقیه بطور کلی گفته بودن این بود که منطقی نیست بدون فاند برید امریکا، برای همچبن حرفهایی توجبه خوب پیدا کنید
    البته به بدون فاندهایphd کاری نداشتن و فقط bs رو چک کرده بودن

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

==============================
    ==========تذکر عمومی============
    دوستان عزیز ، خواهشمندم سوالات خود را در مرتبط‌ترین تاپیک موجود مطرح فرمائید و در این زمینه قدری جستجو و تأمل فرمائید. طرح سوالات نا‌ مرتبط ، تکراری ، بدون جستجو، ارسالهای تبریک و تشکر و بی‌ محتوا و همچنین ارسال پاسخ به این سوالات غیر مجاز می‌باشد و سبب حذف ارسال شما خواهد گشت و در صورت تکرار متاسفانه ناگزیر به ثبت تخلف کاربری هستیم. در صورتی‌ که مایل به کمک به سایر دوستان با پاسخ به چنین سوالاتی هستید ، لطفا از پیام خصوصی استفاده فرمائید. ضمنا از کمک‌ها و راهنمایی همهٔ دوستان سپاسگزاری میشود.همچنین برای تشکر از پستهای مفید به جای ارسال در تاپیک می‌باید با click بر +/- در زیر پست مفید پیام تشکر و نام خود را وارد نمایید که کاربر مورد نظر میتوند پیام شما را در صفحهٔ تنظیمات خود مشاهده نماید. با آرزوی موفقیت.

===========================
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

دوستان عزيز که 29 جون بودن خواهش ميکنم بگن که علت ريجکت اونا چی بوده !!
    من 6 جولای وقت دارم و فاند ندارم خواهشن بگين که چی بگيم که ما هم رجکت نشيم !

Junior Member

سلام، اگه 29جونیا بگن چرا ریجکت شدن خیلی خوب می شه! ما 6 جولاییها خیلی استرس پیدا کردیم )))))))))))))):

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

سلام

من و همسرم ۲۹ جون بودیم و اولین نفر مصاحبه شدیم (آفیسر پیره) و گرفتیم

همه چی عالی بود و اصلا جای نگرانی نداره
    من کارشناسی آزاد مشهد بودم و PhD با فاند گرفته بودم
    همون سوالهای قبلی که مطرح شده بود را پرسیدند و از خانمم بیشتر سوال کرد که GRE GMAT امتحان داده که جواب منفی بود

اما راجع به دوستان ریجکتی من با یه زن و شوهر صحبت کردم که ریجکت شده بودن نه GRE داده بودن نه از دانشگاه معتبری بودن .... اصلا نگران نباشید

در مورد MS بی فاند یکی از دوستان گرفت
    به PhD ها هم به همه با فاند ۱۰۰ درصد می دن به بی فاند هم دادند

مابقی فقط به نظر من رد شدند چرا که نتونستند آفیسرهارو قانع کنن که برای درس می خوان برن
    ببینید آفیسرها با کسی دشمنی نداشتند انها نگران هستند که کسی که می خواد بره واقعا برای درس بره نه کاره دیگه (من می دونم که دوستان همه برای درس اقدام کردن ولی آفیسر باید قانع می شد -- دانشگاه خوب -- مقاله --- نمرات زیان -- ....) اینها همه مهم بود در تصمیم گیری.

دوستان اگر واقعا برای درس می خواید برید آمریکا ۱۰۰ درصد ویزا خواهید گرفت
    نگران نباشید.
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

Junior Member

سلام به همه
    من فکر می کنم ما اینجا جمع شدیم تا اطلاع رسانی درست به همدیگه داشنه باشیم، من قصدم نگران کردن دوستان نیست و امیدوارم امار 29 جون دیگه هیچ وقت تکرار نشه اعتماد به نفس و ارامش موقع مصاحبه مهمترین اصل هست .اما میخوایم به نتیجه برسیم
    این دوست عزیز(amirCS) اون روز نفر اول بودن که مصاحبه شدن و زود رفتن، بعد از مصاحبه تو جمع بچه ها که بارها جریانات مصاحبه مرور شد حضور نداشتن، اکثر دوستان نمرات زبان خوبی داشتن و همچنین مقاله و از دانشگاههای خوب پذیرش داشتن، تافل 100 و وربال 400 برای مستر کم نیست،، اون روز حتیf1-2 داشتیم که فول فاند از یک دانشگاه رنک بالا بودن که f2جواز مطب با کلی مدارک برگشت به ایران نشون دادن اما ریجکت شدن
    چند تا از این دوستان الان اینجا پیش من هستن و برای ادامه راه دنبال راه حل مناسب میگردن
    بچه های 29 جون بزای دوستان هفته های بعد ارزوی موفقیت دارن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)