صفحه 24 از 30 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط amiroo0oo نمایش پست ها
    به نطر من هم اصلا حجاب داشتن یا نداشتن مهم نیست

من صحبتم کلی بود و بیشتر صحبت روی راحت بودن در روز مصاحبه بود نه روی حجاب و بستن کراوات
    ویرایش توسط MINERVAra : July 4th, 2010 در ساعت 11:26 PM
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidaidin نمایش پست ها
    ببخشید من الان حق می دم که پست منو حذف کنید چون مربوط به سفارت آنکارا هستش

اون پستی که گفتم حذف کردید، یه پست تو تاپیک سفارت آنکارا گذاشته بودم که به خاطر پینگلیش بودن حذف شده
    دوست من ، من پست شما رو به تاپیک آنکارا منتقل می‌کنم. ما recorde تمامی‌ پستهای حذف شده و حذف نشدهٔ هر کاربر رو با یه عملیات در میاریم ، من در مورد شما برسی‌ کردم هیچ پستی از شما حذف نشده عزیز، احتمالا خودتون یه اشتباهی‌ کردید در ارسالش و پست اصلا ثبت نشده. مطمئن باشید.
    یک تذکر عمومی‌ هم به دوستان بدم ، ببینید برخورد‌های نادرست و اظهار نظرهای ناراحت کننده برای سایر دوستان، تنها حاصلی که داره، باعث میشه که دوستانی که بانهایت سخاوت تجربیاتشون رو در اختیار سایرین قرار میدان برنجند و فروم رو از حضور خودشون و کمک‌هاشون محروم کنند. اگر من فردی نیستم که بیام تجربمو با بقیه share کنم حرفی‌ نیست ولی‌ می‌باید مراقب باشم که به خاطر طرح مسائل جانبی یا قضاوتهای شخصی‌ دیگران رو هم جریحه در نکنم. دوستان توجه داشته باشن که این قبیل برخوردا به هیچ شکلی‌ توجیه و تحمل پذیر نیست. چه اشکالی داره که فقط تجربیات مفید خودمونو بگیم و دست از خرده گیری از سایر افراد برداریم؟ از اینکه رعایت میفرمایید کمال تشکر رو داریم.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member

در رابطه با کروات. من خودم روز مصاحبه کت و شلورا و کروات داشتم و به جز یکی دیگه از بجه ها دیگه هیچ کس کروات نزده بود. البته من واقعاً راحت بودم و از اینکه رسمی رفته بودم احساس خوبی داشتم.
    مصاحبه من فوق العاده راحت بود.
    همونطور که بقیه دوستان هم گفتند جوری لباس بپوشید که همیشه میپوشید. و توش راحت هستید. اگر آدم کت و شلورای و کرواتی نیستید، بهتره اینحوری لباس نپوسید چون از 2 کیلومتری به تنیون زار میرنه!
    اما یه نکته رو هم فراموش نکنید که همه حای دنیا لباس مناسب برای ملاقات های رسمی کت و شلوار و کراوات هستش برای آقایون.
    برای خانوم ها هم اگر چه برخی به دلایل مذهبی دوست دارند با حجاب باشند اما به نظر شخصی من به نوعی کله شقی و دهن کچی است به هنجار های جامعه ای که میخواهید درش وارد بشید.

first thanks to all that gave me information for visa appointment
    My appointment was in 6 of july
    I was accpetet
    I am architect and i had partial fund
    we were 10 person

they reject 5 of us!!!.
    one of them was full fund master with a good rankind university
    one of them was partial fund in master
    one of them have no fund for master but good university
    and two people for bachlor
    well it is really hard to write in farsi and here is not allowed to wite fingilsih(i dont know really why)
    so any one need more information can message me

Junior Member

سلام
    پس این هفته هم مثه هفته قبل بد بوده. سوالا که ازتون پرسید چیا بوده؟ دلیل رد کردن بچه ها چی بود؟

Junior Member khorshid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    theoratical economics

نقل قول نوشته اصلی توسط smg_nirvana نمایش پست ها
    first thanks to all that gave me information for visa appointment
    My appointment was in 6 of july
    I was accpetet
    I am architect and i had partial fund

so any one need more information can message me
    سلام دوست عزیز
    بهتون تبریک می گم ،ممنون که وقت گذاشتین و خبر دادین...ما بی صبرانه منتظر بودیم...

ممکنه شرایط بچه هایی که گرفتند رو هم توضیح بدین ، بدون فاند هم بودن که گرفتن یا نه؟!
    ویرایش توسط MINERVAra : July 8th, 2010 در ساعت 12:12 PM
    ایراد نگیرید تا از شما ایراد نگیرند. محکوم نکنید تا محکوم نشوید.برای دشمنانت و کسیکه تو را ازار رسانید برکت بطلبید و با تمام دل انهارا ببخشید (عیسی مسیح)

there was just one person without fund that she was rejectet!
    If you ask me cyprus in this month is not a good palce for getting visa..dubaie and turkey or other country is better than here !

نقل قول نوشته اصلی توسط DOSH VECH نمایش پست ها
    سلام
    پس این هفته هم مثه هفته قبل بد بوده. سوالا که ازتون پرسید چیا بوده؟ دلیل رد کردن بچه ها چی بود؟
    the ofiicer just ask from the architect girl why do u want to go to usa and she answer in a good way then officer said u dont have fund so u goona be rejected ..she said i have bank statement and something else but he wont listen
    the girl that have full fund the officer told her that u wanna stay in usa
    two bachelor people was rejecte beacuse they are not qaulified
    the partial fund perosn dont knows why he is rejected !

Just one suggestion
    If you really go to get visa you will get it !!! if u felt in ur heart ohhh i gonna be rejected !so you will rejected
    the officer in the embassy is a wisest person u have ever seen in ur whole life ! he knows everything about you..so speak by your heart ..then you will get a visa

when you want to be pianist you should first learn the rules but when you wanna be the the best pianist .....then you should forget the rules and play by your heart
    Tc everybody

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smg_nirvana نمایش پست ها
    there was just one person without fund that she was rejectet!
    If you ask me cyprus in this month is not a good palce for getting visa..dubaie and turkey or other country is better than here !
    نیروانای عزیز، میشه اطلاعات بیشتری در مورد سوالایی که ازت پرسیده شد و اینکه با توجه به صحبت های بچه هایی که ریجکت شدن ( این 5 نفر) علت اصلی چی بوده،بدی واینکه آفیسرها همون قبلیا بودن؟ ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam Sam نمایش پست ها
    نیروانای عزیز، میشه اطلاعات بیشتری در مورد سوالایی که ازت پرسیده شد و اینکه با توجه به صحبت های بچه هایی که ریجکت شدن ( این 5 نفر) علت اصلی چی بوده،بدی واینکه آفیسرها همون قبلیا بودن؟ ممنون میشم
    all the regular questions
    why you want to go to usa
    why this uni ?
    some stuff like that...

there is no impotant reason for why they reject
    no one have any body in usa
    the grade was high
    no lottray attend
    i dont know really why...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)