صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه پیشنهاد خوب به همه :
    بیائید یه کم آروم و آهسته و مثبت فکر کنیم ...! بچه ها ، وقتی پیش وکیل می رید تو آمریکا اولین جواب به در خواستتون اینه که هر موردی با مورد دیگه فرق می کنه ! اینقد نگران نباشید هر چی خدا اراده کنه براتون اتفاق می افته ، فقط محکم باشید و اعتماد به نفس داشته باشید ...نگرانی و افکار منفی، اگر اولین و راحتترین دلیل برای ریجکت شدن شما نشه ، حتما" ازار دهنده و دردسر ساز می شه براتون در تمام طول این پروسه ....
    با اینکه گاهی شرایط و جوابها بی منطق به نظر می رسه، ما باید محکم به ادامه راه فکر کنیم ...(منم 10 آگوست،قبرس وقت دارم اما امیدوارم ، تازه ، فاند ام ندارم !!)
    سلام عزيزم مرسي از اين روحيه قشنگت
    كاملا باهات موافقم.بچه هاي 13 جولاي بياين همه با انرژي و مثبت باشيم.ما همه اگر صلاحمون باشه ويزا ميگيريم و اگه نگيريم حتما يك سرنوشت زيباتري داريم كه داشتيم ازش منحرف ميشديم.هيچ سياستي نميتونه جلوي انرژي مثبت ما مقاومت كنه.پس همه اماده باشين براي جشن روز 13 جولاي .توكل به خداي مهربون.

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar91 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ٣ آگوست قبرس وقت دارم.نمی دونم میرسم به fall یا باید دیفر کنم!
    ١-به نظرتون برای دوبی اقدام کنم ؟اگه اقدام کنم تاریخ مصاحبم زودتر از ٣ آگوست می شه ممکنه برسم و دیفر نکنم.
    ٢-بچه هایی که جدیدا مصاحبه داشتین بگین لطفا وضعیت ویزای قبرس چطوره؟
    ٣-این که بعضی از دوستان نوشته بودن واقعا افتضاح بود و سایه شوم هفته قبل و .... یعنی چی؟
    لطفا نظر بدین چه کار کنم!?
    كليرنس خيلي به رشته ربط داره.شما رشتتون چيه؟
    تو گروه ما (22جون)معماري-حقوق-امار اگه اشتباه نكنم فقط كلير شدن.اگه فني هستي كه 3 اگوست صد در صد نميرسي
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

من چهارشنبه برای پیکاپ قبرس رفته بودم و متاسف شدم از اینکه می گفتند که بدون دلیل ریجکت ها اتفاق افتاده. البته من دوستان ریجکتی رو ندیم. ولی با پدر اون خانمی که فول فاند بودند صحبت کردم. به نظرم اوممد که مشکل اصلی در مورد ایشون چون تازه فارغالتحصیل شده بودند social tie بوده. درسته توی آمریکا فامیل نداشتند ولی چون ایران هم سابقه کار نداشته اند جاب آفر یا چیزهای شبیه به این هم نداشتند و نتونسته اند که برگتشون رو اثبات کنند. البته من دقیقا از کیس دوستان خبر ندارم و مثلا نمی دونم که ایشون سند خونه برای social tie داشته اند یا نه. یا اینکه وضعیت نمرات مقاطع قبلیشون چه جور بوده؟ درسخون بوده یا نه؟ و مسائلی از این قبیل که به هر حال تاثیرگذاره. نکته اصلی در مورد قبرس اینه که اثبات Social tie بر طبق تجربیات سال های گذشته و امسال یک مسئله مهم هست. بعد از اون هم آرامش که اهمیت زیادی داره. ولی باز هم اون کنسول هست که تصمیم میگیره.
    یک چیز بدیهی هم بگم که که من کسایی رو می شناختم که با یک بار ریجکت شدن از جای دیگر اقدام کردند و با تکمیل مدارکشون گرفتند. پس ناامید نشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط safir نمایش پست ها
    من چهارشنبه برای پیکاپ قبرس رفته بودم و متاسف شدم از اینکه می گفتند که بدون دلیل ریجکت ها اتفاق افتاده. البته من دوستان ریجکتی رو ندیم. ولی با پدر اون خانمی که فول فاند بودند صحبت کردم. به نظرم اوممد که مشکل اصلی در مورد ایشون چون تازه فارغالتحصیل شده بودند social tie بوده. درسته توی آمریکا فامیل نداشتند ولی چون ایران هم سابقه کار نداشته اند جاب آفر یا چیزهای شبیه به این هم نداشتند و نتونسته اند که برگتشون رو اثبات کنند. البته من دقیقا از کیس دوستان خبر ندارم و مثلا نمی دونم که ایشون سند خونه برای social tie داشته اند یا نه. یا اینکه وضعیت نمرات مقاطع قبلیشون چه جور بوده؟ درسخون بوده یا نه؟ و مسائلی از این قبیل که به هر حال تاثیرگذاره. نکته اصلی در مورد قبرس اینه که اثبات Social tie بر طبق تجربیات سال های گذشته و امسال یک مسئله مهم هست. بعد از اون هم آرامش که اهمیت زیادی داره. ولی باز هم اون کنسول هست که تصمیم میگیره.
    یک چیز بدیهی هم بگم که که من کسایی رو می شناختم که با یک بار ریجکت شدن از جای دیگر اقدام کردند و با تکمیل مدارکشون گرفتند. پس ناامید نشید.
    من فکر می کنم policy کلی واشنگتن تغییرات جزئی داشته.در آنکارا هم هفته های اخیر ریجیکتی وجود داشته در حالیکه من یادم نمیاد قبلش کسی گزارش ریجکت کرده بود.با این حال توصیه من به همه دوستانی که باقی موندن تا شروع ترم بگم با نهایت اعتماد به نفس برید و به خودتون بگید که باید ویزا بگیرید و هیچ چاره دیگه ای نیست.فقط به این فکر کنید.you will make it.
    Before the Dawn

Junior Member

ببخشید ولی اینکه فکر کنید یک سری تو آمریکا بیکار نشستن هر هفته پالیسی گرفتن دانشجو از بالای 100 کشور در دنیا رو عوض بدل کنن واقعا ایده اشتباهی یه! هیچ پالیسی تغییر نکرده و همه جا دقیقا دارن مثل قبل ویزا میدن، اینکه چند نفر رد شن کاملا طبیعیه! اگه قرار باشه همه ویزا بگیرن که دیگه این همه مسخره بازی لازم نبود. اینکه ممکنه کسی بی دلیل رد شه کاملا محتمله اما یادتون باشه که اگر کسی یه ایرادی تو کارش باشه و رد شه خیلی موقع ها به کسی نمیگه یا شاید هم اصلا فکر میکنه که ایرادی نداشته! چون اگه ایرادش رو میفهمید که درستش میکرد. پس روی کیس بقیه برای خودتون تصمیم نگیرید. براتون یه مثال میزنم که ببینید چقدر ساده ممکنه یه نفر که بنظر کاملا مساعد باشه رد بشه. اگرشما جای آفیسر باشید به یه کسی که موردی در حرف هاش تناقض داره و بنظر میرسه داره دروغ میگه اما فول فاند از MIT باشه ویزا میدین؟! بهتره عوض این فکرها خودتون رو برای مصاحبه آماده کنین و سعی کنید که همون چیزی رو که هستید نشون بدین. اگر هم نشد هزار راه دیگه در زندگی وجود داره، اصولا اینقدر تک بعدی شدن در مورد زندگی خیلی خطرناکه چون آدم همیشه در لبه پرتگاه قرار میگیره. به امید موفقیت برای همه دوستان خوب این فروم

Junior Member

منم هفته پیش مصاحبه داشتم فکر میکنم دلیل اصلی نگرفتن ویزا دوستان این بود که نتونستن آفیسر رو قانع کنن.مثلا پدر خانمی که مستر با فاند داشت به من گفت آفیسر به دخترش گفته می خوای امریکا بمونی و ایشون هیچ دلیلی برای برگشتن به ایران نیاورده.یا دو نفری که مستر بدون فاند بودن حتی بانک استیتمت به افیسر ندادن.

در کل به نظر من باید موقعه مصاحبه با اعتماد به نفس و پر رویی مسایلی که برای ویزا گرفتن حیاتی (مثل برگشت به ایران و تامین هزینه مدت زمان تحصیل ) روتوضیح بدین

من مصاحبه داشتم و ریجکت شدم مستر بدون فاند بودم دوبار GMAT dadam 570 من به هیچ وجه قصد ناامید کردن بچه ها را ندارم ولی افیسر با من هیچ صحبتی نکرد وقتی ه که من حرف می زدم سرش را الکی تکان می داد وکمتر از 3 دقیقه به من گفت که ما دنبال دانشجو های با فاند هستیم ، افیسر ابتدا شما را ریجت یا اکسپت میکنه بعد نتیجه را می گه ، من خواستم توضیح بدهم که گفت تغییری با حرف زدن تو ایجاد نمی شه البته دقیقا جمله اش را یادم نیست. به نظر من واقعاً به پررویی و حرف زدن زیاد نیست وگرنه ... وقتی یارو نمی خواد با من حرف بزنه من چی بگم. درواقع تصمیم از قبل گرفته می شود به نظر من

Junior Member

ببخشید دوست عزیز. خیلی ممنون که اینجا موردتون رو گفتید. میشه لطفا بگین رشتتون چیه؟ معدلتون چنده و کدوم دانشگاه میخواین برین. تجربه دوستان در دبی رو بخونید مثلا یکی از بچه ها بخاطر بد جواب دادن سوال ها (زبان) رد شده بود که 3 روز بعد با همون آفیسر در دبی قبول شد. اگر دلیل رد شدن رو بتونید درست حدس بزنید میشه دیفر کنید و برای ترم بعد از یه سفارت دیگه اقدام کرد. شما فکر میکندید اشکال اصلی کجا بود؟ موفق باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALAMOAYERI نمایش پست ها
    من مصاحبه داشتم و ریجکت شدم مستر بدون فاند بودم دوبار GMAT dadam 570 من به هیچ وجه قصد ناامید کردن بچه ها را ندارم ولی افیسر با من هیچ صحبتی نکرد وقتی ه که من حرف می زدم سرش را الکی تکان می داد وکمتر از 3 دقیقه به من گفت که ما دنبال دانشجو های با فاند هستیم ، افیسر ابتدا شما را ریجت یا اکسپت میکنه بعد نتیجه را می گه ، من خواستم توضیح بدهم که گفت تغییری با حرف زدن تو ایجاد نمی شه البته دقیقا جمله اش را یادم نیست. به نظر من واقعاً به پررویی و حرف زدن زیاد نیست وگرنه ... وقتی یارو نمی خواد با من حرف بزنه من چی بگم. درواقع تصمیم از قبل گرفته می شود به نظر من

نقل قول نوشته اصلی توسط ALAMOAYERI نمایش پست ها
    I am totally agree with Mr. Arash, you should definitely try other places. There were many people who got their visa after first reject. I think the whole process is not black and white so you may still have good chance for visa. cheer up don't be negetive

Iمن دانشگاه تهران با معدل 15.9 فارق التحصیل شدم نمره زبانم 100 بود و ایلتس 6.5 موضوع اینجا است که من با کسی اونجا آشنا شدم که فارغ التحصیل شریف بود و اینسفارت انچنان بلایی به سرش آورده بود که من واقعاً دنبال دلیل نمی باشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)