صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

چرا دوستان از انتقال تجربه هاشون دریغ می کنن؟ هیچ کس بعد از 7 سپتامبر مصاحبه نداشته که بیاد بنویسه؟

سلام
    قبرس امروز:
    1. 1 مستر بدون فاند نگرفت (خواهر در امریکا)
    2. 1 مستر بدون فاند نگرفت (نداشتن سفرهای خارجی!!!!!!!!!)
    3. 1 مستر فول فاند گرفت
    4. 1 phd بدون فاند گرفتم
    5. 1 phd بدون فاند (اف 1) به همراه همسرش (اف 2) گرفتن
    6. 1 phd بدون فاند نگرفت (چون از زمان فارغ التحصیلی فوق لیسانسش یازده سال میگذشت!!)
    7. 4 تا زوج پدر مادر سن بالا توریستی گرفتن
    8. 2 تا توریستی 20 ساله نگرفتن!

اگه دقت کنید دلیل ریجکت ها هم احتمالا قابل درک هست غیر از مورد 2 که نمی دونم!
    ایشالا همتون میگیرید. آفیسر فقط پسر جوونه بود.
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

Junior Member

سلام من بهار 2011 ترمم شروع میشه اما مقصدم نیویورک نیست فارگو در ایالت داکوتای شمالی هستم و 16 نوامبر هم وقت سفارت دارم . البته من همین شنبه که میاد در واقع 13 نوامبر عازم قبرس میشم .

Junior Member

با سلام
    ما متاسفانه دیروز از قبرس ریجکت شدیم :j1وj2 بدون فاند از جان هاپکینز که به علت پزشک بودن همسرم(خودم هم هستم ) و عدم وجود سفر خارجی بدون اینکه هیچ مدرکی بخوان با شک به عدم برگشت رد شدیم حتی به این نرسید که بتونیم بگیم باید به دلیل تعهد محضری و سند ملکی برگردیم.
    1. ویزای توریستی آقآ که قبلا دخترش F داشت ok شد.
    2.ویزای توریستی خانم و آقا ریجکت به دلیل اقامت پدر و مادر
    3.f1,f2 با فاند هم گرفتند.
    4.یک آقا f1 با فاندگرفت.
    5.یک آقا F1 نگرفت علت عدم تطابق عکس !!!

6. ویزای توریستی خانم آقا با یک baby رد شد به دلیل عدم اطمینان از برگشت .
    البته ما شنیده بودیم که روی پزشک بودن همسر قبرس حساسند.
    پیشنهاد :جدیدا قبرس وضعش جالب نیست به نظر آنکارا و فرانکفورت وضع بهتری در حال حاضر دارند در ضمن اگر عجله ندارید صبر کنید در یک فصل شلوغ اقدام کنید بهتره.
    ویرایش توسط maya_f : November 17th, 2010 در ساعت 11:43 AM

Junior Member

Hey Guys, I had Interview time at November 16th and they reject me because at first they told me that your photo is not as same as your face right now and then the younger officer made an excuse that you don't have european trips.

نقل قول نوشته اصلی توسط maya_f نمایش پست ها
    با سلام
    ما متاسفانه دیروز از قبرس ریجکت شدیم :j1وj2 بدون فاند از جان هاپکینز که به علت پزشک بودن همسرم(خودم هم هستم ) و عدم وجود سفر خارجی بدون اینکه هیچ مدرکی بخوان با شک به عدم برگشت رد شدیم حتی به این نرسید که بتونیم بگیم باید به دلیل تعهد محضری و سند ملکی برگردیم.
    1. ویزای توریستی آقآ که قبلا دخترش F داشت ok شد.
    2.ویزای توریستی خانم و آقا ریجکت به دلیل اقامت پدر و مادر
    3.f1,f2 با فاند هم گرفتند.
    4.یک آقا f1 با فاندگرفت.
    5.یک آقا F1 نگرفت علت عدم تطابق عکس !!!

6. ویزای توریستی خانم آقا با یک baby رد شد به دلیل عدم اطمینان از برگشت .
    البته ما شنیده بودیم که روی پزشک بودن همسر قبرس حساسند.
    پیشنهاد :جدیدا قبرس وضعش جالب نیست به نظر آنکارا و فرانکفورت وضع بهتری در حال حاضر دارند در ضمن اگر عجله ندارید صبر کنید در یک فصل شلوغ اقدام کنید بهتره.
    یعنی چی که رو پزشک بودن حساسن؟ فکر می کنین دوبی بهتره؟

Junior Member

با سلام ببینید اگر officer به دلیلی روی موندنتون شک کنه مینونه سریع بدون هیچ مدرکی ردتون کنه این یه قانون اخیرا هم اجرا میشه.
    قبرس روی پزشک با همراه (جی2) و سفر خارجی جدیدا بهانه داره میاره.در زمان مصاحبه ما با اون آقا جوون یه خانومی قبل ریجکت شدنمون اومد با اخم تو هم رفته گفت جی1 پیش تو ؟ و طرف هم گفت بله و حواسم هست .
    !!!!

سلام. من 2نوامبر وقت مصاحبه داشتم و خوشبختانه گرفتم. روز مصاحبه ما به همه ویزا دادن. 14نفر بودیم که 6 نفر دانشجویی بودیم و بقیه توریستی. تا اونجایی که یادمه هیچ کدوممون هم پذیرش با فاند نبودیم. نمیدونم چرا دو هفته بعد انقد سخت گرفتن. امیدوارم که در هفته های آینده دوباره خوب شه همه چی. در ضمن کسی که با ما مصاحبه کرد یه خانوم مسن تپل مپل مهربون بود.

Junior Member

من هم 16 نوامبر مصاحبه داشتم. PhD و Full Fund بودم و گرفتم. مدارک منو قبل از اینکه اسممو صدا بزنند همون خانوم تپل و مپله که الهه خانم تو پست بالا گفت با آفیسر جوان ورق می زدند و صحبت می کردند منم زیر چشمی نگاه می کردم. یه چیزایی از توش برداشتن و تصمیم رو ظاهرا گرفتن و آفیسر جوان مدارک رو به خانم تپل که ظاهرا تازه داشت یاد میگرفت، پاس داد. اونم منو صدا زد و رفتم پشت کانتر. موقع انگشت نگاری روی pad الکتریکی اینقدر فشار دادم که اگه بازی بود سه تا چراغ قرمز می گرفتم. خانوم تپله خیلی مودبانه و با خنده گفت محکم فشار دادی دیتکت نشد ، دوباره. منم انجام دادم و اکی شد اونم یه انگشت شست thump up به من نشون داد. بعدش دو تا سوال پرسید که کسی رو داری گفتم نه ، گفت تو campus می خوایی زندگی کنی گفتم آره. بعد شماره و سایت کلیرنس رو داد و گفت یک هفته بعد چک کن.

یکی از دوستان من داره میره قبرس مصاحبه بده برای F1 ، توی سایت نوشته باید توصیه نامه داشته باشه، از بچه ها کسی میدونه آیا این اجباریه یا نه ، چون بنده خدا به استاداش دسترسی نداره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)