صفحه 4 از 30 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط keywan11 نمایش پست ها
    عزیز دلوم! شما یکمقدار به punctuation جواب من دقت بفرمایید سو تفسیرهات بر طرف میشه من نوشتم زبان و .... و این غیره چیزهای دیگری بوده که حتما لازم ندیدم اینجا بنویسم. پس بقیه استدلال جنابعالی هم قضاوت عجولانه است!! در ثانی لابد افیسر از جواب ما قانع شد که ویزا رو داده!!

مثلا برای ویزای f2 یکی از جوابهایی که میشه داد شرکت در کلاسها و موقعیت های تحقیقاتی هست که بعنوان ادامه تحصیل و ... محسوب نمیشه و هر کس میتونه به فراخور رشته اش در همچین کلاسهایی شرکت کنه. فکر میکنم اینطوری ریسک "ادامه تحصیل" رو هم نداره.
    خوب آقا منظوره من هم از سوالم همون قسمت و غیره ها بود، والا زبان خوندن و کوپلن دوزی و آشپزی جوابیه که همه می دن ولی به نظر من یک کم واسه یه پزشک منطقی نیست، من می خواستم بدونم همسر شما اون و غیره ها را چی گفته که آفیسر قانع شده ما هم یه ایده ای بگیریم ازش، که ظاهرا میل ندارین بگین.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط amiroo0oo نمایش پست ها
    خوب آقا منظوره من هم از سوالم همون قسمت و غیره ها بود، والا زبان خوندن و کوپلن دوزی و آشپزی جوابیه که همه می دن ولی به نظر من یک کم واسه یه پزشک منطقی نیست، من می خواستم بدونم همسر شما اون و غیره ها را چی گفته که آفیسر قانع شده ما هم یه ایده ای بگیریم ازش، که ظاهرا میل ندارین بگین.
    دوست عزیز شما هر پاسخ منطقی بدهید انها قبول میکنند.
    انها میدانند که همسر شما با مدرک پزشکی از ایران هیچ کاری نمیتواند در آمریکا بکند. اینجا اصلا پزشک بغییر از خودشان را قبول ندارند و رشته پزشکی اینجا یکی از سختترین رشته های تحصیلی است. که بعد از داشتن یک مدرک لیسانس می توانید امتحان جامع بدهید تا ببینید قبول میشوید یا نه. کاملا متفاوت از ایران است. اینجا ادامه تحصیل برای پزشکان بسیار مشکل است.

بنابراین زیاد نگران نباشید که هیچ فرقی با بقیه نخواهد داشت از نظر آنها.

موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

[QUOTE=keywan11;216520

مثلا برای ویزای f2 یکی از جوابهایی که میشه داد شرکت در کلاسها و موقعیت های تحقیقاتی هست که بعنوان ادامه تحصیل و ... محسوب نمیشه و هر کس میتونه به فراخور رشته اش در همچین کلاسهایی شرکت کنه. فکر میکنم اینطوری ریسک "ادامه تحصیل" رو هم نداره.[/QUOTE]

کیوان جان من نمی دونم منظورت از "کلاسها و موقعیتهای تحقیقاتی" که ادامه تحصیل هم نیست چیه؟ اگر به عنوان شغل محسوب میشه که قربون شکلت خیلی خیلی ریسک داره. چون آفیسر به شما ویزای تحصیلی میده و نه کار و به خانومت هم ویزای همراه. اگه شما بگی که هدف خانم من اینه که بره اونجا برای این کارا که خیلی خطر ناکه. چون می شه تبدیل ویزا از f2 به h و در نتیجه اقدام برای گرین کارت و اقامت. این جواب کلیشه ای یه خوبی که داره اینه که با قوانین ویزای f2 سازگاره.

دوستان عزیز. در نظر داشته باشید که این کشور خیلی هم بی قانون نیست. اینجا تا حدی هر چیزی بر اساس قانونه. شما نمی تونید با ویزای f1 بدون اجازه دانشگاه در هفته بیش از 10 ساعت کار کنید. خانم شما هم اگه بخواد کار کنه باید SSN بگیره که نامه استخدام می خواد و میشه تبدیل ویزا از f2 به نوع دیگه ویزا.

مورد دوم هم اینکه من توی مدتی که اینجا هستم از این مواردی که شما گفتی ندیدم. اگر شما کار کردن تو مطبه رو میگی که چند نفر از دوستان من این کارو می کنن بله میشه. اما تبدیل ویزا برای گرفتن SSN می خواد. که ممکنه آفیسر رو به سئوالات بیشتر از شما ترغیب کنه

دوست عزیز. خواهشی که ازت دارم اینه که دیگه اینجا پیشنهاد مطرح نکنی. من از طرف دوستان دیگه ازت تشکر می کنم پیشاپیش.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99 نمایش پست ها
    کیوان جان من نمی دونم منظورت از "کلاسها و موقعیتهای تحقیقاتی" که ادامه تحصیل هم نیست چیه؟ اگر به عنوان شغل محسوب میشه که قربون شکلت خیلی خیلی ریسک داره. چون آفیسر به شما ویزای تحصیلی میده و نه کار و به خانومت هم ویزای همراه. اگه شما بگی که هدف خانم من اینه که بره اونجا برای این کارا که خیلی خطر ناکه. چون می شه تبدیل ویزا از f2 به h و در نتیجه اقدام برای گرین کارت و اقامت. این جواب کلیشه ای یه خوبی که داره اینه که با قوانین ویزای f2 سازگاره.

دوستان عزیز. در نظر داشته باشید که این کشور خیلی هم بی قانون نیست. اینجا تا حدی هر چیزی بر اساس قانونه. شما نمی تونید با ویزای f1 بدون اجازه دانشگاه در هفته بیش از 10 ساعت کار کنید. خانم شما هم اگه بخواد کار کنه باید SSN بگیره که نامه استخدام می خواد و میشه تبدیل ویزا از f2 به نوع دیگه ویزا.

مورد دوم هم اینکه من توی مدتی که اینجا هستم از این مواردی که شما گفتی ندیدم. اگر شما کار کردن تو مطبه رو میگی که چند نفر از دوستان من این کارو می کنن بله میشه. اما تبدیل ویزا برای گرفتن SSN می خواد. که ممکنه آفیسر رو به سئوالات بیشتر از شما ترغیب کنه

دوست عزیز. خواهشی که ازت دارم اینه که دیگه اینجا پیشنهاد مطرح نکنی. من از طرف دوستان دیگه ازت تشکر می کنم پیشاپیش.
    عزیز!
    کلاسها و موقعیت تحقیقاتی که من نوشتم نه کار محسوب میشه و نه ادامه تحصیل و کسانی که پزشکی خوندند خودشون میدونند اونجا چیکار میتونند بکنند که ابدا منافاتی با قوانین ویزای f2 نداره. اشارتی بود برای آنها که میدانند!! چنین موقعیتی تا جایی که من میدونم برای رشته های فنی نیست. هرکس متناسب با شرایطش خودش بهتر میدونه چه جوابی میتونه بده.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

عزیز!
    کلاسها و موقعیت تحقیقاتی که من نوشتم نه کار محسوب میشه و نه ادامه تحصیل و کسانی که پزشکی خوندند خودشون میدونند اونجا چیکار میتونند بکنند که ابدا منافاتی با قوانین ویزای f2 نداره. اشارتی بود برای آنها که میدانند!! چنین موقعیتی تا جایی که من میدونم برای رشته های فنی نیست. هرکس متناسب با شرایطش خودش بهتر میدونه چه جوابی میتونه بده.
    دوست عزیز
    اگه راهکاری دارید ارایه بدهید برای همه. در غیر اینصورت بدانید که همسر شما با ویزای F2 هیچ کاری در امریکا قادر به انجام دادن نیست مگر اینکه غیر قانونی برای کسی کار کنند. مانند یکی از دوستان هنرمند من اینجا که برای اینکه بیکار نباشد تابلو نقاشی میکند به دوستان هدیه میکند.
    شما برای انجام هرکاری در امریکا احتیاج به گرفتن SSN دارید که باید تغییر ویزا F2 بدید. مگر اینکه بخواهند برای کاپلان و از این نوع کلاسها شرکت کنند که اونم من شک دارم F2 بتواند انجام بدهد.

در مجموع صلاح کشور خویش خسروان دانند!

برایتان آرزوی موفقیت میکنم.
    ویرایش توسط Behrang : April 27th, 2010 در ساعت 08:41 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه راهکاری دارید ارایه بدهید برای همه. در غیر اینصورت بدانید که همسر شما با ویزای F2 هیچ کاری در امریکا قادر به انجام دادن نیست مگر اینکه غیر قانونی برای کسی کار کنند. مانند یکی از دوستان هنرمند من اینجا که برای اینکه بیکار نباشد تابلو نقاشی میکند به دوستان هدیه میکند.
    شما برای انجام هرکاری در امریکا احتیاج به گرفتن SSN دارید که باید تغییر ویزا F2 بدید. مگر اینکه بخواهند برای کاپلان و از این نوع کلاسها شرکت کنند که اونم من شک دارم F2 بتواند انجام بدهد.
    در مجموع صلاح کشور خویش خسروان دانند!

برایتان آرزوی موفقیت میکنم.
    به توصیه ی یکی از رفقای پزشک که در امریکاست جوابی که ما دادیم شرکت در کلاسهای کاپلن بود که شما اشاره کردی.
    ولی من توصیه ای در این زمینه برای دوستان ندارم و به همین دلیل هم سر بسته نوشتم. هر کس خودش بهتر میدونه چه جوابی بده.
    موفق باشید.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

به توصیه ی یکی از رفقای پزشک که در امریکاست جوابی که ما دادیم شرکت در کلاسهای کاپلن بود که شما اشاره کردی.
    ولی من توصیه ای در این زمینه برای دوستان ندارم و به همین دلیل هم سر بسته نوشتم. هر کس خودش بهتر میدونه چه جوابی بده.
    موفق باشید.
    دوست عزیز به هر حال این کار ما هست. اگه ندونیم که ...
    من بعید میدونم حتی با F2 بتوانید دوره های کاپلان را بروید مگر اینکه F2به F1تبدیل کنید که خود این هم یعنی ادامه تحصیل در آمریکا. این مورد خود افسیر ها هم بخوبی می دادند چون کار آنها هم همین است. صادقانه جواب دادن بهترین جواب است.

Junior Member

کسانی که ویزای F2 دارند می تونند به صورت قانونی و تا سقف 8 واحد در کلاسهای دانشگاه شرکت کنند. البته نه به عنوان دانشجو و اینکه مدرک بگیرند. فقط برای سرگرمی. این برنامه هم هر جا یه اسمی داره. تو دانشگاه ما بهش میگن: continuing education program
    هر کلاس دیگه ای هم که تو آمریکا وجود داره باید شرایط 8 واحد رو داشته باشه. مثلا خانم من که کلاس زبان می رفت یا کلاس reading/writing رو می تونست شرکت کنه یا speaking ولی هر دو رو با هم نمی تونست.

Senior Member

عزیز!
    من اینجا 5 تا دوست پزشک دارم که دو نفر با ویزای مطلق j و سه نفر هم با گرین کارت وارد آمریکا شدن. کلاسهای کاپلان یه داستان دیگه است و اگه نمی دونی دقیق من بهت می گم که کاپلان هم مثل ادامه تحصیله و خودش I-20 صادر می کنه و ویزاش هم ویزای F1. گرفتن ویزا با I-20 موسسه کاپلان خارج از آمریکا برای ایرانیا یه کم مشکله. شما هم احتمالا اونجا قصد تبدیل ویزا رو داری.
    ویرایش توسط jason_mac : April 28th, 2010 در ساعت 11:30 AM
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

دوستان لطفا در راستای تاپیک بحث ادامه داده شود. چون واقعا دوستان جدید نیازمند اطلاعات هستند. من پست احسان رو ویرایش کردم و پست دو عزیز دیگر رو هم حذف کردم. لطفا قوانین فوروم را رعایت کنید. هر کسی حق اظهار نظر در این محیط را داره. اگر نظرش کلا اشتباه باشه ما مدیران ترتیب کار رو میدیم. لطفا به فکر کاربران و راهنمایی اونها باشید (که واقعا نیاز دارند) نه بحث و جدل.

موفق باشید عزیزان من
    یا حق.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)