صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط iranika نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه فرم 15 سوالی هست که جدیدن تو آنکارا به کسایی که برای ویزای دانشجویی اقدام می کنن می دن و تا وقتی که جواب سوال ها رو براشون نفرستن پروسه کلیرنس رو شروع نمی کنن.
    سوال آخر این فرم که جدیدن بهش اضافه شده چیزی شبیه به این هست که از دانشگاه مقصد نامه بیارین که در مدت تحصیل به تکنولوژی های حصاص (یا جدید!) دسترسی ندارین که بعضی از دانشگاه ها این نامه رو به دانشجوهاشون نمی دن.
    از کسانی که در سال 2010 در قبرس برای ویزا اقدام کردن ممنون می شم اگه بگن که آیا در قبرس هم این فرم رو از دانشجوها می خوان یا نه؟
    من مارچ 2010 رفتم و الان هم کلیر شدم و همچشن چیزی نخواستن

Junior Member

سلام به همه دوستان
    یه فرم 15 سوالی هست که جدیدن تو آنکارا به کسایی که برای ویزای دانشجویی اقدام می کنن می دن و تا وقتی که جواب سوال ها رو براشون نفرستن پروسه کلیرنس رو شروع نمی کنن.
    سوال آخر این فرم که جدیدن بهش اضافه شده چیزی شبیه به این هست که از دانشگاه مقصد نامه بیارین که در مدت تحصیل به تکنولوژی های حصاص (یا جدید!) دسترسی ندارین که بعضی از دانشگاه ها این نامه رو به دانشجوهاشون نمی دن.
    از کسانی که در سال 2010 در قبرس برای ویزا اقدام کردن ممنون می شم اگه بگن که آیا در قبرس هم این فرم رو از دانشجوها می خوان یا نه؟
    سلام، نه، تو قبرس از این خبرا نیست، فقط شماره میدن که برین clearence چک کنید. همین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

سلام به همه دوستان
    جدیدا نمیدن سالهاست که این سوالات هست. فقط به بعضا میدن به بعضیا نمی دن. مربوط به رشته هست ظاهرا. این مساله فقط تو آنکارا هست. سوال آخر هم جدیدا اضافه شده.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

پدر و مادر من 4 می مصاحبه برای ویزای توریستی با دعوت نامه از خواهرم که اون جا دانشجوست داشتن که جفتشون تو مصاحبه قبول شدن خدا رو شکر.
    بچه ها راست می گن جوش خیلی خوب و بدون استرسه.
    از اون جایی که این جا اکثرا واسه ویزای دانشجویی اقدام می کنن توضیح غیر مفید نمی خوام بدم ولی اگه کسی سوالی در مورد روند مصاحبه توریستی داره خوشحال می شم جواب بدم.

Junior Member

آیا از دوستان چهار می کسی بوده که دوشنبه رسیده باشه لارناکا؟ می خوام بدونم اون پول سفارت رو چه جوری دادند؟ آخه دوستان توی پست های قبلی نوشتند که شعبه بانک مارفین توی فرودگاه نیست و سفارت هم گفته که پول رو فقط باید توی مارفین بدی. از اون طرف بانک ها هم یک بسته می شن. دوستان چیکار کردند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safir نمایش پست ها
    آیا از دوستان چهار می کسی بوده که دوشنبه رسیده باشه لارناکا؟ می خوام بدونم اون پول سفارت رو چه جوری دادند؟ آخه دوستان توی پست های قبلی نوشتند که شعبه بانک مارفین توی فرودگاه نیست و سفارت هم گفته که پول رو فقط باید توی مارفین بدی. از اون طرف بانک ها هم یک بسته می شن. دوستان چیکار کردند؟
    یکی از بچه ها که دوشنبه با تاخیر رسیده بود مجبور شد صبح سه شنبه بره بانک.وقتش 7.30 بود ولی بانک 8.30 باز می کنه.با مامور دم در صحبت کرد اون گفت وقت و نوبتت محفوظه برو بیا ولی خوب عملا آخر رسید و آخرین نفر بود.ساعت کار بانکاشون از 8.30 تا 1.30 هست تا اون جایی که فهمیدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armineghbali نمایش پست ها
    یکی از بچه ها که دوشنبه با تاخیر رسیده بود مجبور شد صبح سه شنبه بره بانک.وقتش 7.30 بود ولی بانک 8.30 باز می کنه.با مامور دم در صحبت کرد اون گفت وقت و نوبتت محفوظه برو بیا ولی خوب عملا آخر رسید و آخرین نفر بود.ساعت کار بانکاشون از 8.30 تا 1.30 هست تا اون جایی که فهمیدم.

سلام
    من 4 می بودم،اصلا این آقایی را که armineghbali گفت!!!!!!!! من ندیدم؟! من به همراه 3 نفر دیکه دوشنبه رسیدیم، تازه 1 ساعت هم تاخیر داشتیم،12:30 ،لارناکا بودیم، شعبه بانک مارفین توی فرودگاه نیست ،خیلی با عجله رسیدیم به بانک ؛ بانک تا 1:30 بازه ، واقعا ترسیده بودیم.

ولی این را بگم ،کلا سفارت گیر نیست،دو نفر عکسشون ایراد داشت رفتن دوباره گرفتن اومدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط barabas نمایش پست ها
    سلام
    من 4 می بودم،اصلا این آقایی را که armineghbali گفت!!!!!!!! من ندیدم؟! من به همراه 3 نفر دیکه دوشنبه رسیدیم، تازه 1 ساعت هم تاخیر داشتیم،12:30 ،لارناکا بودیم، شعبه بانک مارفین توی فرودگاه نیست ،خیلی با عجله رسیدیم به بانک ؛ بانک تا 1:30 بازه ، واقعا ترسیده بودیم.

ولی این را بگم ،کلا سفارت گیر نیست،دو نفر عکسشون ایراد داشت رفتن دوباره گرفتن اومدن.
    احتمالا به خاطر این بوده که آقا نبودن اون خانمی بودن که برای ویزای توریستی اقدام کرده بودن برای دیدن یکی از فامیل هاشون.من از وضعیت پرواز شما خبر نداشتم ولی ایشون خودشون این توضیحاتی که زدم رو دادن.

Junior Member

مثل اینکه از دوستان 11 می خبری نسیت. دو سوال از دوستان 4 می و یا دوستان دیگر که تجربه دارند داشتم که ممنون میشم اگر جواب دهند. ریز نمره باید داخل پاکت باشد و یا بیرون پاکت؟ آیا می گذارند از این کیف ها ی کوچک دستی که امکان جداسازی مدارک و لیبل زدن بالاشون هست را داخل سفارت بریم(منظورم این کیف های ساده شیشه ای است نمی دونم اسمشون چیه ولی با دیوایدر فرق داره چون دیوایدر در و دکمه نداره ) یا اینکه نه باید همه مدارک رو دستمون بگیریم و ببریم داخل. باز هم ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safir نمایش پست ها
    مثل اینکه از دوستان 11 می خبری نسیت. دو سوال از دوستان 4 می و یا دوستان دیگر که تجربه دارند داشتم که ممنون میشم اگر جواب دهند. ریز نمره باید داخل پاکت باشد و یا بیرون پاکت؟ آیا می گذارند از این کیف ها ی کوچک دستی که امکان جداسازی مدارک و لیبل زدن بالاشون هست را داخل سفارت بریم(منظورم این کیف های ساده شیشه ای است نمی دونم اسمشون چیه ولی با دیوایدر فرق داره چون دیوایدر در و دکمه نداره ) یا اینکه نه باید همه مدارک رو دستمون بگیریم و ببریم داخل. باز هم ممنون.
    من از بچه های پارسال پرسيدم، ريز نمره ها نبايد تو پاکت در بسته باشه، و دم در مدارک مرتب ميکنی به ترتيبی که ميگن و ميری تو احتياجی هم به کيف و اينا نيست ظاهرا و دم در کيف و بايد تحويل بدی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)