صفحه 7 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط safir نمایش پست ها
    مثل اینکه از دوستان 11 می خبری نسیت. دو سوال از دوستان 4 می و یا دوستان دیگر که تجربه دارند داشتم که ممنون میشم اگر جواب دهند. ریز نمره باید داخل پاکت باشد و یا بیرون پاکت؟ آیا می گذارند از این کیف ها ی کوچک دستی که امکان جداسازی مدارک و لیبل زدن بالاشون هست را داخل سفارت بریم(منظورم این کیف های ساده شیشه ای است نمی دونم اسمشون چیه ولی با دیوایدر فرق داره چون دیوایدر در و دکمه نداره ) یا اینکه نه باید همه مدارک رو دستمون بگیریم و ببریم داخل. باز هم ممنون.
    من 4 می بودم...........
    دم در باز می کنن....هیج پاکتی داحل نمیره
    می تونی ببری ولی ورودی سفارت می گیرن،یه شماره بهت می دن ،بعد مصاچبه میای می گیریش
    فقط کاغد یا کتابهای تالیفی خودت را می تونی داخل تا پیش آفیسر ببری

سلام ختمت همه
    لطفا هرکس میتونه یه کمکی به من بکنه.من برای مقطع لیسانس از دانشگاهی توی آمریکا برای پزشکی پزیرش بدون fund دارم که قبلش هم 3 ماه این تابستون رو کلاس زبان تافل دارم که حدود 15 روز دیگه شروع میشه.من حدوده 1 هفته پیش از آنکارا ریجکت شدم و بهم گفت خیلی جوونی و برو برا لیسانس برگرد که فک نمی کنم دلیل خوبی برای ریجکت کردنم باشه.از یه سری از دوستان شنیدم قبرس خوبه.لطفا نظراتتون و کمک هاتون رو از بنده دریغ نکنید چون هم وقتم کمه هم میخوام ویزا بگیرم هم هیچ اطلاعاتی در مور قبرس ندارم

منتظر کمک های همه هر چه سریع تر هستم.
    با سپاس از همه دوستان

Junior Member

سلام
    11 می
    فکر کنم 17 بودیم
    2 تا نگرفتند و بقیه همه گرفتند
    4 تا توریستی
    1 فرصت مطالعاتی
    یکی f2
    دوتا ms
    بقیه phd
    واقعا به این راحتی نمیشه از اینا ویزا نگرفت!!!
    اون 2 نفر هم میشه گفت از موارد خاص بودند

Junior Member

با تشکر از پست هایی که می فرستید. بسیار آموزندست. من برای مقطع PHD به صورت full fund و TA پذیرش دارم. رشته لیسانس و فوق لیسانس من مکانیک هست ولی برای Gen Math پذیرش گرفتم. اونم به خاطر پروژه فوقم بود که 70 درصد ریاضیات بود و 30 درصد مکانیک. می خواستم بدونم این تغییر رشته چه تاثیری می تونه در ویزا گرفتن من بذاره؟ ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homan نمایش پست ها
    سلام
    11 می
    فکر کنم 17 بودیم
    2 تا نگرفتند و بقیه همه گرفتند
    4 تا توریستی
    1 فرصت مطالعاتی
    یکی f2
    دوتا ms
    بقیه phd
    واقعا به این راحتی نمیشه از اینا ویزا نگرفت!!!
    اون 2 نفر هم میشه گفت از موارد خاص بودند
    خيلی ممنون از اطلاعاتون، ميشه اگه ميدونيد بگيد که مورد خاص اون 2 نفر چی بود. و اينکه همه Fundedبودن يا بدون fund

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    سلام ختمت همه
    لطفا هرکس میتونه یه کمکی به من بکنه.من برای مقطع لیسانس از دانشگاهی توی آمریکا برای پزشکی پزیرش بدون fund دارم که قبلش هم 3 ماه این تابستون رو کلاس زبان تافل دارم که حدود 15 روز دیگه شروع میشه.من حدوده 1 هفته پیش از آنکارا ریجکت شدم و بهم گفت خیلی جوونی و برو برا لیسانس برگرد که فک نمی کنم دلیل خوبی برای ریجکت کردنم باشه.از یه سری از دوستان شنیدم قبرس خوبه.لطفا نظراتتون و کمک هاتون رو از بنده دریغ نکنید چون هم وقتم کمه هم میخوام ویزا بگیرم هم هیچ اطلاعاتی در مور قبرس ندارم

منتظر کمک های همه هر چه سریع تر هستم.
    با سپاس از همه دوستان
    ببينيد بعيد مي دونم کسي اينجا در مورد شرايط شما تجربه اي داشته باشه، بچه ها اينجا اکثرا براي ارشد، دکترا و يا فرصت مطالعاتي اقدام مي کنند. در مورد قبرس هم مي تونيد شانستون رو امتحان کنيد (قاعدتا ما نمي تونيم بگيم مي شه يا نه!) اما حواستون باشه که قبرس فقط سه شنبه ها به اتباع غير قبرسي وقت مي ده و اين وقت هم دوشنبه هر هفته داده مي شه! الان شما نزديک ترين وقتي رو که مي تونيد از قبرس بگيريد براي ششم جولاي که سه شنبه همين هفته که مياد داده مي شه!
    من نمي دونم شما که الان براي کارشناسي ميري مثل ما I-20 داري يا يه مدرک ديگه، اما اگه چنين مدرکي داري مي توني اسکنش رو براي دبي ايميل کني و از اونجا تقاضاي وقت اضطراري (مثلا تو همين ماه May) کني.
    ویرایش توسط green_34 : May 12th, 2010 در ساعت 09:57 PM

آیا واسه قبرس هم مثل آنکارا وقت فوری واسه دانشجویی میدن. آخه واقعا اگه قرار 6 جولای وقت بگیرم با توجه به پروسه کلیرنس و اینکه باید 15 آگوست اونجا باشم!!!!-----
    دبی رو موندم امتحان کنم یا نه؟
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe نمایش پست ها
    آیا واسه قبرس هم مثل آنکارا وقت فوری واسه دانشجویی میدن. آخه واقعا اگه قرار 6 جولای وقت بگیرم با توجه به پروسه کلیرنس و اینکه باید 15 آگوست اونجا باشم!!!!-----
    دبی رو موندم امتحان کنم یا نه؟

با سلام
    قبرس وقت فوري نميده! من خودم از قبرس ويزا گرفتم به تو هم پيشنهاد مي كنم اگر فاند داري حتما برو قبرس.
    كساني بودن كا از دوبي ريجكت شدن قاند هم داشتن. شايد يكم ديرتر رفتن بهتر از دردسرهاي ريجكت شدن باشه. اگر ميتوني ديفر كني برو قبرس!
    موفق باشي

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    ببينيد بعيد مي دونم کسي اينجا در مورد شرايط شما تجربه اي داشته باشه، بچه ها اينجا اکثرا براي ارشد، دکترا و يا فرصت مطالعاتي اقدام مي کنند. در مورد قبرس هم مي تونيد شانستون رو امتحان کنيد (قاعدتا ما نمي تونيم بگيم مي شه يا نه!) اما حواستون باشه که قبرس فقط سه شنبه ها به اتباع غير قبرسي وقت مي ده و اين وقت هم دوشنبه هر هفته داده مي شه! الان شما نزديک ترين وقتي رو که مي تونيد از قبرس بگيريد براي ششم جولاي که سه شنبه همين هفته که مياد داده مي شه!
    من نمي دونم شما که الان براي کارشناسي ميري مثل ما I-20 داري يا يه مدرک ديگه، اما اگه چنين مدرکي داري مي توني اسکنش رو براي دبي ايميل کني و از اونجا تقاضاي وقت اضطراري (مثلا تو همين ماه May) کني.

6 اپريل با ما 2 نفر پزشك عمومي بودن كه ريجكت شدن قبرس. ميخواستن براي تخصصص برن گويا. دليل كنسول اين بود كه ميريد اونجا مي مونيد وضع پزشكا بهتره. البته شايد اين موضوع در مورد شما صادق نباشه.
    ویرایش توسط behzad.farshid : May 13th, 2010 در ساعت 08:01 AM

Junior Member

سلام به همگي: مي شه لطف كنين منو راهنمايي كنين.. من براي فوق برق پذيرش دارم از San Farncisco State Univ بدون فاند. براي 29 جون از قبرس وقت گرفتم و ديروز هم درخواست وقت اضطراري از آنكارا كردم« با توجه به اين كه فاند هم ندارم« قبرس بهتره يا آنكارا؟ مي خوام ببينم پيگيري آنكارا رو بكنم يا نه ( احتمال داره زودتر از 29 جون بتونم وقت بگيرم) ممنون مي شم اگه راهنماييم كنين.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)