صفحه 8 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 293

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط mpmp نمایش پست ها
    سلام به همگي: مي شه لطف كنين منو راهنمايي كنين.. من براي فوق برق پذيرش دارم از San Farncisco State Univ بدون فاند. براي 29 جون از قبرس وقت گرفتم و ديروز هم درخواست وقت اضطراري از آنكارا كردم« با توجه به اين كه فاند هم ندارم« قبرس بهتره يا آنكارا؟ مي خوام ببينم پيگيري آنكارا رو بكنم يا نه ( احتمال داره زودتر از 29 جون بتونم وقت بگيرم) ممنون مي شم اگه راهنماييم كنين.
    منم وضعيت شما رو دارم، ظاهرا قبرس واسه بدون فاند ها بهتره، من خودم اين فکرو کردم که اگه خدااای نکرده رجکت شی از قبرس،همیشه میشه از انکارا وقت فوری گرفت. ولی بلعکسش نه، حالا بازم پيش کسوت ها بيان نظر بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Soudi00 نمایش پست ها
    منم وضعيت شما رو دارم، ظاهرا قبرس واسه بدون فاند ها بهتره، من خودم اين فکرو کردم که اگه خدااای نکرده رجکت شی از قبرس،همیشه میشه از انکارا وقت فوری گرفت. ولی بلعکسش نه، حالا بازم پيش کسوت ها بيان نظر بدن
    من تو همين جا خوندم كه اگه يه بار از يه جا ريجكت شي ديگه نميتوني از انكارا وقت فوري بگيري
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

سلام به همگي: مي شه لطف كنين منو راهنمايي كنين.. من براي فوق برق پذيرش دارم از San Farncisco State Univ بدون فاند. براي 29 جون از قبرس وقت گرفتم و ديروز هم درخواست وقت اضطراري از آنكارا كردم« با توجه به اين كه فاند هم ندارم« قبرس بهتره يا آنكارا؟ مي خوام ببينم پيگيري آنكارا رو بكنم يا نه ( احتمال داره زودتر از 29 جون بتونم وقت بگيرم) ممنون مي شم اگه راهنماييم كنين.
    به قبرس فکر کن ............ آنکارا همیشه اولویت دوم است، سعی کن یک BS برای کل دوره ببر،حتما ویزا میگیری ،دو دل هم نباش ،قبرس خیلی با حال تر از این حرفاست!

Junior Member

من هم نظر جناب ارجمند barabas را دارم و توصیه اکید می کنم به قبرس فکر کنید. من از بچه های 4 می بودم و اونجا سرورانی بودن که بی فاند به راحتی ویزا گرفتن. BS فراموش نشه. البته تا اونجا که من یادمه حتی به BS هم زیاد گیر ندادن ولی می تونه باعث قوت قلب باشه. البته زمان clearence هم در نظر داشته باشید، بعید می دونم الان بیشتر از 1 الی 2 هفته، زودتر از آنکارا بتونید وقت بگیرید که زمان زیادی نیست. پس قبرس توصیه می کنم.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    من تو همين جا خوندم كه اگه يه بار از يه جا ريجكت شي ديگه نميتوني از انكارا وقت فوري بگيري
    منم اینو فقط یه بار خوندم در تاپیک آنکارا ، ولی‌ راستش اصلا در این مورد مطمئن نیستم ، به نظرم هم منطقی‌ نمیاد ، نظرم اینه که یه دوست با همّت که وقت داره یه ایمیل ساده بزنه به سفارت و چک کنه ، خیلی نکتهٔ مهممیه ، حداقل برای دوستایی که خدای نکرده رجکت میشن .
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط homan نمایش پست ها
    سلام
    11 می
    فکر کنم 17 بودیم
    2 تا نگرفتند و بقیه همه گرفتند
    4 تا توریستی
    1 فرصت مطالعاتی
    یکی f2
    دوتا ms
    بقیه phd
    واقعا به این راحتی نمیشه از اینا ویزا نگرفت!!!
    اون 2 نفر هم میشه گفت از موارد خاص بودند
    اگر ممكن بگيد چند نفر از PhD ها بدون فاند بودن.

منم که یک بار ریجکت شدم و وقت کلاسمم داره میگذره میخوام defer کنم و برم قبرس .اینجور که همه میگن قبرس بهتر ار جاهای دیگس البته منم برای آنکارا لمرجنسی فرستادم ولی جوابی نمیاد.آخه 6 july هم دیر هست تازه اگر بتونم اونم بگیرم.کسی نظری داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadshoai نمایش پست ها
    اگر ممكن بگيد چند نفر از PhD ها بدون فاند بودن.
    سلام
    امیدوارم این توضیحات همه دوستان رو قانع کنه (که البته بعید می دونم)

یکی از بچه ها که ریجکت شد ms بدونه فاند با فاصله از زمان گرفتن bs و از همه مهمتر بدون gre بود. (gre و Toefl واسه قبرس لازمه)
    نفر بعدی کسی بود که پارسال ویزا گرفته بود ولی pick upنکرده بوده. که دیگه امسال بهش ندادند .
    بدون فاند 1 phd و 1 msبود که هر دو گرفتند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homan نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم این توضیحات همه دوستان رو قانع کنه (که البته بعید می دونم)

یکی از بچه ها که ریجکت شد ms بدونه فاند با فاصله از زمان گرفتن bs و از همه مهمتر بدون gre بود. (gre و Toefl واسه قبرس لازمه)
    نفر بعدی کسی بود که پارسال ویزا گرفته بود ولی pick upنکرده بوده. که دیگه امسال بهش ندادند .
    بدون فاند 1 phd و 1 msبود که هر دو گرفتند.
    ببخشيد فاصله از زمان گرفتن BS يعني چقدر از زمان گرفتن bsاش گذشته بود؟

Junior Member

حد اکثر 1 ماه،ا صلا BS واسشون مهم نیست،یک چیز کاملا صوری است و.لی حتما همراهت باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)