صفحه 3 از 84 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 832

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام.
    من فول فاند هستم و با همسرم می خوام برم آمریکا.
    به نظر شما وقت دوبی در آپریل بهتره یا وقت ترکیه یا قبرس در ماه می؟
    وقت ترکیه یا قبرس سال بعد هم بهتره.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

سلام،
    من در حال حاضر در آمريكا هستم و در حال تحصيل يك موقعيت research برام هست در UK كه قسمتي از پروژه ام هست. من يك سوال دارم اينكه اگر كه UK رفتم براي ويزا اقدام كنم يا اينكه بيام دبي اقدام كنم .
    چون من شنيدم در ساير كشورها ممكنه در مصاحبه رد بشي و بگن بايد بري دبي يا تركيه يا ...
    من اگر در UK ويزا نگيرم برنامه كارم بهم مي خوره چون من اگه وارد UK بشم بايد شروع به كار كنم و دبي رفتن ممكنه برام سخت بشه...خيلي بهتره كه از همين الان تصميم بگيرم كه اول دبي برم يا UK.

لطفا نظرتون رو بگيد...
    ویرایش توسط jason_mac : March 18th, 2010 در ساعت 01:55 AM

Junior Member

سلام

من و خانمم به ترتيب 15 و 16 مارس از دوبي وقت سفارت داشتيم و هر دو قبول شديم
    من براي دكترا اقدام كرده بودم و همسرم F-2 بود. من برای دو سال فاند داشتم. افیسر من همون سیاه
    پوسته بود. در روزی که من رفتم 2 نفر دانشجوی دیگه هم بودند که قبول شدند. یکی returning بود و دیگری رو نمی دونم.
    روز دوم یک خانم برای دوره کوتاه مدت تابستون ریجکت شد.

خلاصه ای از مصاحبه:
    برای دانشگاه ... اقدام کردی؟
    -بله
    چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟؟
    -به خاطر علاقه مشترکم با استادم
    آیا دانشگاه های دیگر هم اقدام کرده بودی؟
    -بله 3 دانشگاه دیگر ولی ریجکت شده بودم
    رشته تحصیلیت دقیقا چیست؟
    -.....
    برنامه برای بعد از تحصیلت چیه؟
    -روی ... ایران کار کنم احتمالا با موسسه ...
    تحت چه عنوانی فاند بهت تعلق گرفته؟؟
    -...........
    آیا فامیلی در آمریکا داری؟؟
    -بلی پسر عموی پدرم اونجا است ولی با هاش در ارتباط نیستیم.
    آیا خودت یا همسرت برای ویزای آمریکا قبلا اقدام کرده بودید؟؟؟؟
    -خیر
    آیا باید به سربازی بری؟؟؟
    -بله با ضمانت از کشور خارج شدم و 15 میلیون وثیقه گذاشتم
    تاریخ ازدواجتون کی بود؟؟؟
    - ... ... 1387
    چه قدر از اون تاریخ گذشته؟
    -1 سال و خورده ای
    میشه سند اردواجتون رو ببینم؟؟
    -بله بفرمائید
    همسرت چه کار میکنه؟
    - خانه داره

این خلاصه ای از مصاحبه بود اگر سوال دیگه داشتید بگید.
    شاید چند روز دیرتر بتونم جواب بدم.

Junior Member

سلام
    آیا در خود سفارت شعبه ای از بانک ابوظبی وجود داره که همان روز مصاحبه پول را پرداخت کنیم؟ کسی تجربه ای در این خصوص داره؟ با این حساب آیا می توانیم بجای دو روز فقط یک روز قبل از مصاحبه وارد دبی بشویم که در هزینه ها هم صرفه جویی بشود؟
    باتشکر

Junior Member

Dear friend,
    I don't know any branches near Dubai World Trade Center. You can even enter the Dubai just 2 hours before your interview! because it'll not take more than an hour to pay the fee at one of NBAD branches. But it would be more safe to enter the Dubai one day before (not two days) 'cause you could match yourself with time and weather

Junior Member

بله، من گفتم دو روز بخاطر اینکه پروازها ی ماهان که اکثراً بعد ازظهر میرسه و بانک ساعت 1:30 تعطیل میشه.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط mbehnam77 نمایش پست ها
    سلام،
    من در حال حاضر در آمريكا هستم و در حال تحصيل يك موقعيت research برام هست در UK كه قسمتي از پروژه ام هست. من يك سوال دارم اينكه اگر كه UK رفتم براي ويزا اقدام كنم يا اينكه بيام دبي اقدام كنم .
    چون من شنيدم در ساير كشورها ممكنه در مصاحبه رد بشي و بگن بايد بري دبي يا تركيه يا ...
    من اگر در UK ويزا نگيرم برنامه كارم بهم مي خوره چون من اگه وارد UK بشم بايد شروع به كار كنم و دبي رفتن ممكنه برام سخت بشه...خيلي بهتره كه از همين الان تصميم بگيرم كه اول دبي برم يا UK.

لطفا نظرتون رو بگيد...
    همون uk برین. این حرفا درسته اما خیلی ها هم از uk گرفتن. اقلا اگر رجکت شدین دیگه مهر نمیزنن.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

To Reason:
    Ok. You have three choices and can select one that matches your circumstances. You may either arrive two days as you mentioned before and pay the fee the day before your interview, or you may arrive on day ahead of the interview so in this case you should change your flight with another airline in order to arrive early in the morning. Also you can arrive the day before your appointment without changing the airline, and pay the fee the day of interview right before going to US consulate, but this would be a bit risky due to unknown problems such as traffic and etc. By the way, be confident and you'll be successful En Shaa Allaah.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reason نمایش پست ها
    سلام
    آیا در خود سفارت شعبه ای از بانک ابوظبی وجود داره که همان روز مصاحبه پول را پرداخت کنیم؟ کسی تجربه ای در این خصوص داره؟ با این حساب آیا می توانیم بجای دو روز فقط یک روز قبل از مصاحبه وارد دبی بشویم که در هزینه ها هم صرفه جویی بشود؟
    باتشکر
    سلام. دوست عزیز در دوبی مال یک شعبه از بانک هست که تا ساعت 9 شب بازه. میتونین شب قبلش پرداخت کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط aisvash نمایش پست ها
    سلام
    من و خانمم به ترتيب 15 و 16 مارس از دوبي وقت سفارت داشتيم و هر دو قبول شديم
    من براي دكترا اقدام كرده بودم و همسرم F-2 بود. من برای دو سال فاند داشتم. افیسر من همون سیاه
    پوسته بود. در روزی که من رفتم 2 نفر دانشجوی دیگه هم بودند که قبول شدند. یکی returning بود و دیگری رو نمی دونم.
    روز دوم یک خانم برای دوره کوتاه مدت تابستون ریجکت شد.
    .
    سلام میشه لطفا بگید از خانومتون چه سوال هایی پرسیدن و تحصیلات خانومتون چیه؟؟ نباید هر دو با هم مصاحبه می شدین، به این موضوع گیر ندادین؟
    ممنون
    ویرایش توسط MINERVAra : June 4th, 2010 در ساعت 12:00 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)