صفحه 4 از 84 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 832

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

سلام

از همسرم تاریخ ازدواج رو پرسید و اینکه آیا در ایران سابقه کاری داره و آیا در آمریکا فامیل داره یا نه. ظاهرا برگه زرد رو برای همسرم آماده کرده بوده چون تا رسیده گفته حوب پس تو با شوهرت میخوای بری آمریکا فلان ایالت و برگه رو در آورده. روز مصاحبه به من گقت که همسرت کو؟ گفتم فردا میاد چون نتونستیم در یک روز وقت بگیریم اون هم گفت ok. همسرم دو روزه کلیر شد ولی من هنوز نشدم.
    مشکلی نیست که در دو روز مصاحبه بشید. ما اولش طوری برامون وقت گرفته بودند که همسرم یک روز جلوتر از من وقت داشت یعنی F-2 زودتر مصاحبه میشد که عوضش کردیم.

قربانت

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط aisvash نمایش پست ها
    سلام

از همسرم تاریخ ازدواج رو پرسید و اینکه آیا در ایران سابقه کاری داره و آیا در آمریکا فامیل داره یا نه. ظاهرا برگه زرد رو برای همسرم آماده کرده بوده چون تا رسیده گفته حوب پس تو با شوهرت میخوای بری آمریکا فلان ایالت و برگه رو در آورده. روز مصاحبه به من گقت که همسرت کو؟ گفتم فردا میاد چون نتونستیم در یک روز وقت بگیریم اون هم گفت ok. همسرم دو روزه کلیر شد ولی من هنوز نشدم.
    مشکلی نیست که در دو روز مصاحبه بشید. ما اولش طوری برامون وقت گرفته بودند که همسرم یک روز جلوتر از من وقت داشت یعنی F-2 زودتر مصاحبه میشد که عوضش کردیم.

قربانت
    سلام،
    با توجه به سوالاتی که از شما پرسیدن آیا یک بار ریجکت شدن برای ویزای‌ توریستی و داشتن تعداد زیادی فامیل درجه ۱ و ۲ در آمریکا شانس ویزا گرفتن رو کم می‌کنه؟؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز

من امروز 6 آپریل با وقت فوری رفتم سفارت دوبی. خدا رو شکر همه چیز خیلی خوب بود. فقط چند نکته رو می گم
    اول اینکه اگر وقت فوری دارین حتما یه پرینت از ایمیل سفارت را با خودتون ببرین.
    دیگه اینکه تو پر کردن فرم DS 160 خیلی دقت کنید سوالات آفیسر عموما از جوابهایی بود که تو فرم داده بودم البته از همون اول نظرش مثبت بود و حتما از صفحه confirmation فرم پرینت بگیرید بدون بارکد اصلا مدارکتون رو تحویل نمی گیرند.
    در کل همه چیز خیلی ساده تر از اونه که فکر می کنید
    راستی در تمام مراحل لبخند یادتون نره با این پیش فرض برید که اومدید ویزاتون بگیرید و برید همین
    اگر سوالی داشتید در خدمتم .....

نقل قول نوشته اصلی توسط mona88 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من امروز 6 آپریل با وقت فوری رفتم سفارت دوبی. خدا رو شکر همه چیز خیلی خوب بود. فقط چند نکته رو می گم
    اول اینکه اگر وقت فوری دارین حتما یه پرینت از ایمیل سفارت را با خودتون ببرین.
    دیگه اینکه تو پر کردن فرم DS 160 خیلی دقت کنید سوالات آفیسر عموما از جوابهایی بود که تو فرم داده بودم البته از همون اول نظرش مثبت بود و حتما از صفحه confirmation فرم پرینت بگیرید بدون بارکد اصلا مدارکتون رو تحویل نمی گیرند.
    در کل همه چیز خیلی ساده تر از اونه که فکر می کنید
    راستی در تمام مراحل لبخند یادتون نره با این پیش فرض برید که اومدید ویزاتون بگیرید و برید همین
    اگر سوالی داشتید در خدمتم .....
    سوالایی که ازتون پرسید.
    مقدار فاندتون
    و اینکه توی پاسپورتتون ویزای کشورهای دیگه هم بود یا نه رو میشه بگید؟
    Before the Dawn

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    سوالایی که ازتون پرسید.
    مقدار فاندتون
    و اینکه توی پاسپورتتون ویزای کشورهای دیگه هم بود یا نه رو میشه بگید؟
    He asked me the general questions as
    1- Explain about your major and the project
    2- Where have applied and what are their responses
    3- Why do you choose this uni
    4- What your father and mother do
    5-Do you have any families in US
    6-What are u going to do after Phd
    the amount of my fund: 34000
    and there have been no visa of other countries in my passport

Junior Member

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من فکر کنم این جدید ترین تجربه مصاحبه در دبی باشد .من روز 13 آوریل (24 فروردین) در دبی مصاحبه داشتم که در روز 13 بعلت نقص مدرک مرا (sevic fee( مرا رد کردند و گفتند که دوباره بایستی اقدام کنی که من بلافاصله بیرون آمدم و با اینترنت یک وقت دیگه برای 2 روز بعد یعنی 15 آوریل گرفتم و در ان روز مصاحبه شدم که اوایل به همه ویزا های توریستی خوب ویزا میدادند وویزا های دانشجویی را گذاشته بودند آخر وقت که ما حدود 10 نفر بودیم که همگی یا دارای i-20و ds2019بودیم ولی متاسفانه همه را رد کردند و من تقریبا جز نفرات آخر بودم که مرا هم رد کردند و عنوان کردند که چون شما تجربه سفر بین المللی ندارید به این خاطر رد شدید.
    ولی اگر احیانا خواستید برید دبی در خود ساختمان محل کنسول گری جایی وجود دارد که میتونید وجوه لازم را پرداخت کنید و یا حتی میتونید اگر اشکالی در فرم 160 بود آنجا رفع کنید.در ضمن من برای ویزای فرصت مطالعاتی دوره دکتری اقدام کرده بودم.
    به امید موفقیت و سرافرازی همه ایرانیان عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karamisina نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من فکر کنم این جدید ترین تجربه مصاحبه در دبی باشد .من روز 13 آوریل (24 فروردین) در دبی مصاحبه داشتم که در روز 13 بعلت نقص مدرک مرا (sevic fee( مرا رد کردند و گفتند که دوباره بایستی اقدام کنی که من بلافاصله بیرون آمدم و با اینترنت یک وقت دیگه برای 2 روز بعد یعنی 15 آوریل گرفتم و در ان روز مصاحبه شدم که اوایل به همه ویزا های توریستی خوب ویزا میدادند وویزا های دانشجویی را گذاشته بودند آخر وقت که ما حدود 10 نفر بودیم که همگی یا دارای i-20و ds2019بودیم ولی متاسفانه همه را رد کردند و من تقریبا جز نفرات آخر بودم که مرا هم رد کردند و عنوان کردند که چون شما تجربه سفر بین المللی ندارید به این خاطر رد شدید.
    ولی اگر احیانا خواستید برید دبی در خود ساختمان محل کنسول گری جایی وجود دارد که میتونید وجوه لازم را پرداخت کنید و یا حتی میتونید اگر اشکالی در فرم 160 بود آنجا رفع کنید.در ضمن من برای ویزای فرصت مطالعاتی دوره دکتری اقدام کرده بودم.
    به امید موفقیت و سرافرازی همه ایرانیان عزیز

دوست عزیز میشه ی خورده بیشتر از وضیت خودتون بگین ، اینکه fullfund بودن یا نه؟ F1 یا F 2

Junior Member

سلام
    من روز 25 آوریل رفتم واسه مصاحبه. همه مدارکم هم کامل بود واسه ویزا F-1. وقت مصاحبه Officer یه ایراد الکی از فرم ویزای من گرفت و بدون دیدن مدارک من فقط با چند تا سوالی که ازم پرسیده بود گفت که شما می رید و اونجا می مونید و من نمی تونم به شما ویزا بدم. با وجود اینکه من خانمم و خونوادم تو ایران می موندن و قرار نبود که باهام بیان. یه دوره 1 ساله قرار بود برم.

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_am نمایش پست ها
    سلام به همه
    من چند روز پیش از دوبی ریجکت شدم و اون officer هیج کدوم از مدارک منو نگاه هم نکرد و یه دلیل الکی آورد.
    حالا می خواستم ببینم که من که فاند ندارم ولی bank statement قوی دارم اگه از آنکارا وقت بگیرم دوباره، شانسی دارم؟ تمام مدارکم هم کامله
    ضمنا امیدی هست که بتونم وقت فوری بگیرم؟
    دلیل الکی یعنی چی گفت دقیقاً؟پذیرش برای دکترا یا مستر دارید؟
    Before the Dawn

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

من یه دوره professional program برای خلبانی دارم با پذیرش F-1 که این نوع ویزا برای این flight school تایید شده است. اون officer گفت که شما اصلا نمی تونید F-1 بگیرید و باید M-1 بگیرید. من قبلا اینو چک کرده بودم که تنها چند flight school در آمریکا می تونن این نوع ویزا رو با این نوع program بدن. ولی اون اصرار می کرد که نه تو باید M-1 بگیری. بعد از اون پرسید چه plan ی برای بعد از اون دوره داری که من بهش گفتم که خانمم ایرانه و......
    ولی اون در نهایت گفت که فرم ویزات اشتباهه (در صورتی که اگر اونجا approve شده برای F-1 نبود اصلا نمیتونست این فرمو به ما بده) و دلیل دیگرش این بود که تو هیچ tie ی یا وابستگی برای بازگشت به ایران نداری

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)