صفحه 52 از 84 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 832

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    البته این مطلب به اینجا مربوط نیست، از همه عذر میخوام، اما اگه مثلاً چند تا عدد دیگه هم به Case NO اضافه کنید و بنویسید باز هم پیغام می ده که پرونده شما در حال پردازشه!!!
    آره اتفاقا منم اين رو امتحان كردم ولي تا الان كه هنوز نديدم كسي نوشته باشه case number غير از 11 رقمي داشته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parparak نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 13 ژوئن مصاحبه داشتم. هر دانشجوییی که دیدم ویزا گرفت. از من خواست CV و research plan براشون بفرستم

1.من تو CV که برای دانشگاه فرستاده بودم مقاله submitted داشتم. مقالم چند ماه پیش reject شد. چی کار کنم الان؟

2. اینا به CV دانشگاه دسترسی دارند؟ کا اگه ندارند interest ها و موارد خطرناک کلا حذف شه؟

3.تو research plan که استادم می نویسه باید مستقیم گفته بشه که به تکنولوژی های خطرناک کاری نداریم یا غیر مستقیم؟

4.راستی title این ایمیلی که به سفارت زده می شه رو چی باید بزنیم؟

ممنون از کمک دوستان
    سلام
    من اونقدر که از تجربه دوستام فهميدم: هر چه قدر رزومه شما (که براي سفارت ميفرستيد) پر و پيمون تر باشه کارتون بيشتر طول ميکشه و حتي ممکنه خداي نکرده clear نشيد.
    من cv خودم رو خلاصه کردم يعني دو جا که کار کرده بودم رو حذف کردم تفريحات، نمرات، مقالات ارسال شده و ... حذف کردم. فقط بايد حواستون باشه که در درجه اوّل چيزهايي که اينجا مي نويسيد با چيزايي که در فرم ds160 پر کرديد سازگار باشه. مثلا من گفته بودم کار نمي کنم و لذا در رزومه ام هم سابقه کار رو حذف کردم. توجّه داشته باشيد که احتمال چک کردن رزومه شما با دانشگاه بسيار پايينه ولي قطعا با فرم ds160 چک ميشه. تازه اگر هم با دانشگاه چک شد مي شه گفت که يک ورژن از رزومه بوده که خلاصه بوده. در کل فکر مي کنم 1 صفحه بيشتر ننويسيد و کلمات و چيزاي قلنبه سلمبه رو هم حذف کنيد!
    در مورد research plan هم مهم اينه که با فرمي که پر کرديد و سوالايي که مصاحبه کننده پرسيده سازگار باشه و فقط کافيه با استادتون هماهنگ کنيد که چي گفتيد که اگر 1 در ميليون از اون پرسيدن به همون موضوع اشاره کنه.
    من title رو همون case number زدم ولي هنوز جوابي نگرفتم که مطمئن شم.
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenghamari نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قبلا تجربه مصاحبم رو که 2 ژوئن بود نوشتم. الان که دارم نتایج بقیه رو میخونم، میبینم که از همه خواستن CV و یا Research Plan رو واسشون ایمیل کنن. از من هیچی نخواستن. افراد دیگه ای هم هستند که هیچی ازشون نخواسته باشن تا ایمیل کنن؟
    از دوستاي منم کساني بودن که ازشون هيچي نخواسته بود. انگار بسته به رشته است. رشته هاي بي خطر(مثلا نزديک به پزشکي) چيزي نمي خواد. ولي هر چي به مهندسي نزديک تر باشه يا اينکه از رشته ات و اسمش سر در نيارن بيشتر مدرک مي خوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirking64 نمایش پست ها
    سلام
    من اونقدر که از تجربه دوستام فهميدم: هر چه قدر رزومه شما (که براي سفارت ميفرستيد) پر و پيمون تر باشه کارتون بيشتر طول ميکشه و حتي ممکنه خداي نکرده clear نشيد.
    من cv خودم رو خلاصه کردم يعني دو جا که کار کرده بودم رو حذف کردم تفريحات، نمرات، مقالات ارسال شده و ... حذف کردم. فقط بايد حواستون باشه که در درجه اوّل چيزهايي که اينجا مي نويسيد با چيزايي که در فرم ds160 پر کرديد سازگار باشه. مثلا من گفته بودم کار نمي کنم و لذا در رزومه ام هم سابقه کار رو حذف کردم. توجّه داشته باشيد که احتمال چک کردن رزومه شما با دانشگاه بسيار پايينه ولي قطعا با فرم ds160 چک ميشه. تازه اگر هم با دانشگاه چک شد مي شه گفت که يک ورژن از رزومه بوده که خلاصه بوده. در کل فکر مي کنم 1 صفحه بيشتر ننويسيد و کلمات و چيزاي قلنبه سلمبه رو هم حذف کنيد!
    در مورد research plan هم مهم اينه که با فرمي که پر کرديد و سوالايي که مصاحبه کننده پرسيده سازگار باشه و فقط کافيه با استادتون هماهنگ کنيد که چي گفتيد که اگر 1 در ميليون از اون پرسيدن به همون موضوع اشاره کنه.
    موفق باشيد
    سلام به همه دوستان،

در رابطه با چک شدن CV های سفارت و دانشگاه، باید بگم که لطفا حرف کسانی که میگن تغییر بدید رو گوش نکنید. با مراجعه به لینک زیر و خوندن کامنت شماره 101 از یکی از دوستان خوبمون (که واقعا لطف کرده و با اطلارسونیش این مساله رو روشن کرده!)، که از تغییر دادن CV ها ضربه خورده. اون رو دیگه تکرار نکنید. و این آمریکاییها رو زیاد دست کم نگیرید. چون اونقدر هوش دارند که بدونند باید CV دانشگاهتون رو هم ببینند و برای تست راستگوی اونها رو مقایسه کنند.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-اند/page11

امیدوارم همگی به زودی کلیر بشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IRI نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

در رابطه با چک شدن CV های سفارت و دانشگاه، باید بگم که لطفا حرف کسانی که میگن تغییر بدید رو گوش نکنید. با مراجعه به لینک زیر و خوندن کامنت شماره 101 از یکی از دوستان خوبمون (که واقعا لطف کرده و با اطلارسونیش این مساله رو روشن کرده!)، که از تغییر دادن CV ها ضربه خورده. اون رو دیگه تکرار نکنید. و این آمریکاییها رو زیاد دست کم نگیرید. چون اونقدر هوش دارند که بدونند باید CV دانشگاهتون رو هم ببینند و برای تست راستگوی اونها رو مقایسه کنند.

امیدوارم همگی به زودی کلیر بشیم.
    من هم رزوممو تغییر ندادم، البته این پست رو نخونده بودم ولی چون از افیسر پرسیده بودم و گفته بود همون رزومه ای که واسه دانشگاه فرستادیو بفرست من هم بدون تغییر فرستادم.

Junior Member

موفق باشيد
    Did you write your Research Plan by yourself ??
    I mean, do you know what will be your thesis ?? Thanks for your attention

Junior Member

سلام دوستان

من 13 ژوئن مصاحبه داشتم. هر دانشجوییی که دیدم ویزا گرفت. از من خواست CV و research plan براشون بفرستم

1.من تو CV که برای دانشگاه فرستاده بودم مقاله submitted داشتم. مقالم چند ماه پیش reject شد. چی کار کنم الان؟

2. اینا به CV دانشگاه دسترسی دارند؟ کا اگه ندارند interest ها و موارد خطرناک کلا حذف شه؟

3.تو research plan که استادم می نویسه باید مستقیم گفته بشه که به تکنولوژی های خطرناک کاری نداریم یا غیر مستقیم؟

4.راستی title این ایمیلی که به سفارت زده می شه رو چی باید بزنیم؟

ممنون از کمک دوستان

من این link رو تو فروم پیدا کردم. می دونم تکراریه ولی چون می بینم سوال خیلی ها از جمله خودم بوده و جواب واضحی براش پیدا نکرده بودم تا الان ، تکرار می کنم چون واقعا جواب حیاتی برای خیلی از ماهاست

Junior Member

من این link رو تو فروم پیدا کردم. می دونم تکراریه ولی چون می بینم سوال خیلی ها از جمله خودم بوده و جواب واضحی براش پیدا نکرده بودم تا الان ، تکرار می کنم چون واقعا جواب حیاتی برای خیلی از ماهاست

http://www.applyabroad.org/forum/sho...6%D8%AF/page11

از دوستاي منم کساني بودن که ازشون هيچي نخواسته بود. انگار بسته به رشته است. رشته هاي بي خطر(مثلا نزديک به پزشکي) چيزي نمي خواد. ولي هر چي به مهندسي نزديک تر باشه يا اينکه از رشته ات و اسمش سر در نيارن بيشتر مدرک مي خوان.
    جالبه واقعاً، من هم قبل مصاحبه همینطور فکر می کردم، اما من تزم عین چند تا موضوع TAL هست، پذیرشم هم PhD مهندسی مکانیک هست، اما تا حالا که چیزی ازم نخواستن!

Junior Member

سلام دوستان
    من 5July وقت فوری از دوبی گرفت از هیچ جا دیگه نتونستم. میخواستم یه خورده در مورد احتمال گرفتن ویزا راهنماییم کنید
    مستر بدون فاند هستم. البته استادم تا 24june مسافرته . گفته وقتی برگردم scholsrshipe شهریه برات احتمالا جور میکنم.
    نامه research plan از استادم دارم. اگه scholarship جور نشد ازش میخوام یه نامه دیگه بنویسه و توش قید کنه که ترم دوم شهریم wave میشه.
    متاهل هستم و خانومم پذیرش نداره.
    BS دارم و یه سند مغازه هم دارم جور میکنم.
    داداشم کویته و یه bs هم ازش خواستم برام جور کنه. البته احتمالش کمه جور بشه.
    به نظر شما ویزا می گیرم.؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)