صفحه 53 از 84 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 832

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

سلام من 24 جوم مصاحبه دارم . من بدون فاندم ... حدودا یکماه پیش برای یه سفارت دیگه از یکی از حسابام BS گرفتم ... می خواستم بدونم لازمه دوباره یه BS جدید بگیرم یا همون هم قبوله ؟ البته گرفتنش کار 1 ساعته چون بانک پارسیان سریع اینکارو می کنه
    توی I20 من نوشته هزینه 21 هزار دلار سالی .... کلا بیهتره دقیقا همون مبلغ I20 رو ببریم برای 2 سال یا نه بیشتر هم مشکلی نداره ؟
    بعد ترجمه کارت ملی و شناسنامه ضروریه ؟ من امروز دادم ترجمه کنن ...
    ویرایش توسط M.jorfi : June 17th, 2010 در ساعت 12:22 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    سلام من 24 جوم مصاحبه دارم . من بدون فاندم ... حدودا یکماه پیش برای یه سفارت دیگه از یکی از حسابام BS گرفتم ... می خواستم بدونم لازمه دوباره یه BS جدید بگیرم یا همون هم قبوله ؟ البته گرفتنش کار 1 ساعته چون بانک پارسیان سریع اینکارو می کنه
    توی I20 من نوشته هزینه 21 هزار دلار سالی .... کلا بیهتره دقیقا همون مبلغ I20 رو ببریم برای 2 سال یا نه بیشتر هم مشکلی نداره ؟
    سلام،
    من هم تقریبا شرایط مالیم مثل شما بود، پرینت بانکیم هم مال بیشتر از یک ماه قبل از تاریخ مصاحبه ام بود. اما اصلا مشکلی پیش نیومد. من تقریبا سالی 33000 دلار برای دکترا، باید نشون می دادم که پرینت 50000 دلاری بردم و مشکلی هم نبود (بنظرم اگه زیاد ببری خطرناک تره). البته اگه براتون گرفتن پرینت جدید، 1 ساعت کار داره که این کار رو بکنی مطمئن تره.
    ترجمه شناسنامه برای حالتی ضروریه که شما اسپانسرت پدر یا مادرت باشه و بخواهی ثابت کنی که رابطه خوانوادگی دارید.

موفق باشی
    ویرایش توسط M.jorfi : June 17th, 2010 در ساعت 12:22 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IRI نمایش پست ها
    سلام،
    من هم تقریبا شرایط مالیم مثل شما بود، پرینت بانکیم هم مال بیشتر از یک ماه قبل از تاریخ مصاحبه ام بود. اما اصلا مشکلی پیش نیومد. من تقریبا سالی 33000 دلار برای دکترا، باید نشون می دادم که پرینت 50000 دلاری بردم و مشکلی هم نبود (بنظرم اگه زیاد ببری خطرناک تره). البته اگه براتون گرفتن پرینت جدید، 1 ساعت کار داره که این کار رو بکنی مطمئن تره.
    ترجمه شناسنامه برای حالتی ضروریه که شما اسپانسرت پدر یا مادرت باشه و بخواهی ثابت کنی که رابطه خوانوادگی دارید.

موفق باشی

سلام به همگی
    من امروز 16 هم وقت داشتم دوبی و ویزا رو گرفتم. تقزیبا همه ی اونایی که وضعیت خوبی داشتند گرفتند. بی فاند هم بودند که گرفتند. واسه ی من برای مستر بود. نگران نباشید و فقط حقیقت رو بیان کنید.
    اصلا مدارکم رو نگاهم نکردو یک کمی درمورد مشکل محیط زیستی امریکا باهم صحبت کردیم .
    از خانمم هم فقط پرسید تو ایران چکاز می کنی و چه رشته ای می خونی. همین
    موفق باشید
    ریز مصاحبه رو بعدا می گم
    خوش باشید و بدون استرس
    خداحاقظ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (City College of New York (CCNY CUNY

با توجه به تجربه سایر دوستان و مطالبی که تا حالا خوندم
    شما اگه BS به اسمه خودت نباشه، مثلا به اسم پدرت باشه، زیاد بودنش دردسر ساز نیست. آخرش اینه که ازتون میپرسه پدرت چیکارست و چقدر در میاره.
    BS یک ماه پیشهم براتون مشکل ساز نمیشه
    ترجمه ها ضروری نیست ولی منم ترجمه کردم!
    ویرایش توسط M.jorfi : June 17th, 2010 در ساعت 12:23 AM

Junior Member

من شرایطم مثل شما بود BS کل دوره PhD یعنی حدود دویست هزار تا رو بردم و هیچ خطری نداشت اصلا هم گیر نداد من فکر می کنم اگه ماله کل دوره با شه بهتره
    ویرایش توسط M.jorfi : June 17th, 2010 در ساعت 12:23 AM

Junior Member

من 2 jun مصاحبه داشتم و امروز دقیقا بعد از 2 هفته clear شدم آفیسر هم همون موقع بهم گفت که 2 هفته دیگه سایت رو چک کن امید وارم که همه بر و بچه ها سریع تر CLEAR شن

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaC63 نمایش پست ها
    من 2 jun مصاحبه داشتم و امروز دقیقا بعد از 2 هفته clear شدم آفیسر هم همون موقع بهم گفت که 2 هفته دیگه سایت رو چک کن امید وارم که همه بر و بچه ها سریع تر CLEAR شن
    خیلی مبارکه، لطف کنید و اطلاعات دقیق مربوط به رشته، مقطع و ... رو در تاپیک کلیرنس دوبی ۲۰۱۰ بگید تا همه بتونن استفاده کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaC63 نمایش پست ها
    تبريك فراوان
    لطفا توي تاپيك مربوطه راجع به شرايطتون، رشته، نحوه مصاحبه و آفيسري كه باهاش مصاحبه داشتيد، توضيح بديد.
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ms206 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5July وقت فوری از دوبی گرفت از هیچ جا دیگه نتونستم. میخواستم یه خورده در مورد احتمال گرفتن ویزا راهنماییم کنید
    مستر بدون فاند هستم. البته استادم تا 24june مسافرته . گفته وقتی برگردم scholsrshipe شهریه برات احتمالا جور میکنم.
    نامه research plan از استادم دارم. اگه scholarship جور نشد ازش میخوام یه نامه دیگه بنویسه و توش قید کنه که ترم دوم شهریم wave میشه.
    متاهل هستم و خانومم پذیرش نداره.
    BS دارم و یه سند مغازه هم دارم جور میکنم.
    داداشم کویته و یه bs هم ازش خواستم برام جور کنه. البته احتمالش کمه جور بشه.
    به نظر شما ویزا می گیرم.؟
    ببینید هیچکس نمیتونه به طور قطع به شما بگه ویزا میگیری یا نه ولی پارسال و امسال نتایج مصاحبه در دبی خیلی خوب بوده. اگر آفیسر رو قانع کنی که برای درس خوندن میری اونجا و حرف ها و مدارکت هم اینو نشون بده به احتمال زیاد میگیری.

Junior Member

در مورد BS بگم من اصلا فاند نداشتم و از من BS نخواست... من فقط ضمني اشاره كردم استادم قرار بهم فاند بده... بسته به شرايط ممكنه كه ازتون بخواد يا نه... فكر نمي كنم اندازه BS تاثيري در گرفتن يا رد شدن ويزا داشته باشه...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)