صفحه 84 از 84 نخستنخست ... 347475767778798081828384
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 832 , از مجموع 832

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

Junior Member sara85sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

من یه تجربه ای از دوبی کسب کردم. وقتی برگه زرد رو به شما میدن بالای برگه case number شما نوشته شده. اگر آفیسر از شما بخواد که یه سری مدارک براش ایمیل کنید، آدرس ایمیل و subject ایمیل رو براتون پایین برگه زرد مینویسه. عنوان ایمیل شما به صورت اسم مستعار کسی که پرونده شما رو بررسی میکنه(GH مثلاً) +case number هستش. حتماً case number بالای برگه رو با شماره عنوان ایمیل تطبیق بدین و اگه یکسان نبود از آفیسر case number صحیحتون رو بپرسین. این مشکل واسه من پیش اومد. من نمیدونستم عنوان ایمیل شماره case number هستش و وقتی برگشتم ایران فهمیدم که دو رقم عنوان ایمیل متفاوت از case number هستش و کلی مکافات داشت که زنگ بزنم به سفارت و شماره صحیح رو ازشون بپرسم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در دوبی در سال ۲۰۱۰

سلام دوستان
    در ابتدا باید از تجربیات خوبتون توی فروم تشکر کنم
    من 14 December مصاحبه داشتم. همه چیز طبق تجربیات قبلی بچه ها بود. فقط نکاتی که به نظرم مهم میاد رو مینویسم:
    1- قبل از مصاحبه:
    - هرگز سوار ماشین شخصی نشید توی دبی
    - حتماً غذاهای لبنانی رو امتحان کنید
    - هتل پول تلفن رو پای من حساب نکرد و مجانی بود. من هتل sun and sand بودم. 3 ستاره. خیلی هم عالی بود.
    - لازم نیست حتماً 6 صبح بیدار شید. هر موقع برید باید روی 3 تا 4 ساعت الافی حساب کنید مگه اینکه جزو نفرات اول باشید.
    - حتماً توی صف با کناریتون انگلیسی صحبت کنید. ترجیحاً غریبه باشه که استرس کم بشه هر چند که لزومی به استرس داشتن نیست.
    - یک بطری آب معدنی با خودتون ببرید که سر مصاحبه گلوتون خشک نباشه.
    - سر حال باشید و مثبت فکر کنید
    2- در هنگام مصاحبه
    - نکته اول اینکه قبل از مصاحبه تا 90% نظر officer معلومه. اونجا فقط باید خودتونو نشون بدید و از حقانیت خودتون دفاع کنید البته اگه مشکل خاصی داشته باشید
    - خیلی سرحال و با انرژی جلو برید. شلوغ بازی در بیارید و از قبل هر چی میخواید بگید رو تمرین کنید. البته سنگین باشد و مودب
    - در حین مصاحبه اگه زرنگ باشید مصاحبه رو بدست میگیرید و با قیافه حق بجانب ضربات کاری خود رو بزنید.
    - officer میخواد به شما ویزا بده پس استرس رو کنار بگذارید و حقیقت رو بگید. اون نظرش بسمت منفی نگری نمیره که به سمت مثبت هم میره.
    - بخندید و فکر کنید دارید با دوستتون صحبت میکنید. اون هم یک آدمه که داره با یه خارجی حرف میزنه ممکن خیلی از چیزای شما براش جالب باشه ولی خواهشاً بیربط حرف نزنید

دیگه چیزی به نظرم نمیرسه
    من فول فاند بودم
    دانشگاه هاوایی
    رشته عمران PhD

موفق باشد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)